رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با spinner

Hayperapp

سوال

سلام

دوستان من با اسپینر به مشکل برخوردم از اسپینر پیش فرض b4a هم استفاده کردم از اسپینر اپ کامپ هم استفاده کردم ولی هیچ کدومشون وقتی روشون کلیک میشه ایتم ها رو نشون نمیدن

توی یه پروژه دیگه تست کردم اسپینر معمولی رو نشون میده ولی توی این پروژم نشون نمیده

من توی پروژم از     TabStrip    استفاده میکنم       ...   هیچ اروری هم نمیده فقط ایتم ها رو نشون نمیده رنگ و اندازه هم تغییر دادم نشد

ممنون میشم کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، Hayperapp گفته است :

سلام

دوستان من با اسپینر به مشکل برخوردم از اسپینر پیش فرض b4a هم استفاده کردم از اسپینر اپ کامپ هم استفاده کردم ولی هیچ کدومشون وقتی روشون کلیک میشه ایتم ها رو نشون نمیدن

توی یه پروژه دیگه تست کردم اسپینر معمولی رو نشون میده ولی توی این پروژم نشون نمیده

من توی پروژم از     TabStrip    استفاده میکنم       ...   هیچ اروری هم نمیده فقط ایتم ها رو نشون نمیده رنگ و اندازه هم تغییر دادم نشد

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

بدون اینکه تکه کدی بدین هیچ مشکلی مشخص نمیشه.

کدی که به اسپینر دیتا add میکنید و اون رو مقدار دهی می کنید را اینجا بذارید

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، ddccsdad گفته است :

سلام

بدون اینکه تکه کدی بدین هیچ مشکلی مشخص نمیشه.

کدی که به اسپینر دیتا add میکنید و اون رو مقدار دهی می کنید را اینجا بذارید

من اول اومدم اسپینر رو انشیالایز کردم ..بعد اومد از طریق کد زیر ایتم بهش دادم ..

("ایتم اول ")Sp1.add

("ایتم دوم")sp1.add

الان توی اسپینر معمولی اینا رو بزنی میاره ایتم ها رو ولی نمیدونم مال من چرا نمیاره .. ایا مشکل از tabstrip نیست ؟

:scratch_one-s_head:

لینک ارسال

در 20 دقیقه قبل، Hayperapp گفته است :

الان توی اسپینر معمولی اینا رو بزنی میاره ایتم ها رو ولی نمیدونم مال من چرا نمیاره .. ایا مشکل از tabstrip نیست ؟

بهتر بود کل کدها رو میذاشتید

البته ده ها نوع tabStrip داریم. اینکه با ACSpinner تداخل داشته باشن حقیقتا همشون رو تست نکردم بگم تداخل نداره. اما بعید میدونم کلاس های آخرین نسخه appCompat یعنی 3.30 با کتابخونه ای تداخل داشته باشه

برای تست میتونید کلا تب استریپ رو یکبار بردارید و تست کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...