رفتن به مطلب
  • 0

فرق تایتل بار ،تولبار،استاسوس بار ،اکشن بار

mostafa.kasiri

سوال

سلام من یک سوال داشتم فرق این ها چیه با هم( فرق تایتل بار ،تولبار،استاتوس بار ،اکشن بار)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 6 ساعت قبل، mostafa.kasiri گفته است :

سلام من یک سوال داشتم فرق این ها چیه با هم( فرق تایتل بار ،تولبار،استاتوس بار ،اکشن بار)

سلام و درود

اگر اشتباه نکنم استاتوس بار اون نوار باریکه بالای صفحه هست که توش آنتن و وای فای و... نشون میده. اکشن بار و تولبار هم یکیه اما گوگل پیشنهاد داده از تولبار استفاده بشه هم بخاطر زیبایی هم اینکه مانور روش راحت تره و همونیه که زیر استاتوس بار قرار میگیره.

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، mostafa.kasiri گفته است :

اکشن بار = نوار بالای اپلیکیشن ها که زیر استاتوس قرار میگیره و  ارتفاع استانداردش 56 دیپ در حالت پورتری ایت رو گوشی ها هست . دقت کنید اکشن بار پیش فرض اندورید هست و منابع اش رو از sdk میگیره در واقع شما دخل و تصرفی داخلش ندارید.

تولبار = همون نوار اکشن بار هست با همون ارتفاع ولی با یک تفاوت که در اینجا شما می تونید یکسری استاندارها رو به دلخواه عوض کنید و تغییراتی در اون ایجاد کنید .

استاتوس = نوار مشکلی رنگ بالای گوشی که معمولا بهش نوار اعلان میگن جایی که ویژگی هایی مثلا انتن دهی گوشی درصد باتری و ... رو میزنه

تایتل بار = قسمت استانداردی که گوگل به این اسم معرفی کرده باشه نداریم معمولا بعضی جاها به همون اکشن بار ساده بدون ست کردن ایکون و ... با  یک تایتل ساده میگن تایتل بار بعضی جاها هم به مکان قرار گیری تایتل میگن که هیچ کدوم اسم رسمی نیستن

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mostafa.kasiri گفته است :

کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟؟

یعنی چی کدومش بهتره هر کدوم استفاده خاص خودشون رو دارن  

لینک ارسال

ببینید می خواستم با Appcpmpat رنگ رو عوض کنم و هر چی سعی کردم نشد و از استاتوس بار کمک گرفتم و رنگ رو عوض کردم می خوام ببینم مشکلی ایجاد نشه تو بقیه گوشی ها؟

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، mostafa.kasiri گفته است :

ببینید می خواستم با Appcpmpat رنگ رو عوض کنم و هر چی سعی کردم نشد و از استاتوس بار کمک گرفتم و رنگ رو عوض کردم می خوام ببینم مشکلی ایجاد نشه تو بقیه گوشی ها؟

متوجه منظور شما نشدم 

لینک ارسال

می خوام ببینم اگر من رنگ استاتوس بار رو عوض کنم فرقی داره با این که رنگ اکشن بار رو عوض کنم؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، mostafa.kasiri گفته است :

می خوام ببینم اگر من رنگ استاتوس بار رو عوض کنم فرقی داره با این که رنگ اکشن بار رو عوض کنم؟

خب معلومه فرق داره استاتوس چیز دیگه ای هست اکشن بار چیز دیگری 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...