رفتن به مطلب
  • 0

عدم دریافت اطلاعات از روی هاست

ironet

سوال

سلام.من یه فایل دارم که خروجی رو به صورت جیسون میده بیرون و روی xampp server تست میکردم و توی نرم افزارم کاملا درست جواب میداد.الان که فایل روی بردم توی هاست با این که فایل کاملا درسته و خروجی رو نشون میده ولی توی اندروید نمیاره و سریع از برنامه میپره بیرون.

هیچ مشکلی نداره تا زمانی که روی هاست نبردم و روی زمپ سرور تست کردم .تمام بخشای دیگه هم ارسال داده به سرور داره و کاملا کار میکنه فقط همین قسمت مشکل داره رو هاست.

Capture.JPG.85be5e16e83c2eda880d8c865905

اگه خط بالا فعال باشه جواب نمیده ولی با خط پایین درست کار میکنه     

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 7 دقیقه قبل، ironet گفته است :

سلام.من یه فایل دارم که خروجی رو به صورت جیسون میده بیرون و روی xampp server تست میکردم و توی نرم افزارم کاملا درست جواب میداد.الان که فایل روی بردم توی هاست با این که فایل کاملا درسته و خروجی رو نشون میده ولی توی اندروید نمیاره و سریع از برنامه میپره بیرون.

هیچ مشکلی نداره تا زمانی که روی هاست نبردم و روی زمپ سرور تست کردم .تمام بخشای دیگه هم ارسال داده به سرور داره و کاملا کار میکنه فقط همین قسمت مشکل داره رو هاست.

Capture.JPG.85be5e16e83c2eda880d8c865905

اگه خط بالا فعال باشه جواب نمیده ولی با خط پایین درست کار میکنه     

من هم همین مشکل رو داشتم دقیقا وقتی ادرس رو توی مروگر وارد میکردم میومد ولی تو گوشی میپرید بیرون بعد از کاوش زیاد دلیلش رو گرفتم

دلیلش اینه که نمیشه از هاست رایگان استفاده کرد الان شما از گیگفا استفاده میکنید من هشت تا سروریس دهنده رایگان رو امتحان کردم هیچکدوم جواب نداد اخرش از xzn یه هاست 2500 تومانی خریدم اوکی شد دلیلشو هم نمیدونم

لینک ارسال

چون من مشکلی مثل همین مورد داشتم به نظر من این مشکل میتونه از نسخه php باشه چون سروکارتون با php هستش اگر نسخه php روی 5.6 باشه خیلی خوب کار میکنه تا وقتی که معمولاً رو حالت native هستش و نسخه 5.4 اکتیو هستش(البته روی بعضی از هاست ها نه همه) به هر حال میتونید به ارائه دهنده هاست پیام بدید و بگید که نسخه رو روی 5.6 تنظیم کنه یا اینکه اگر پنلتون قابلیت php selector داره ازش استفاده کنید

من نسخه php خودم رو از 5.4 روی 5.6 تنظیم کردم مشکلم کاملاً برطرف شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...