رفتن به مطلب
  • 0

دادن دسترسی اجرای پس زمینه در هنگام نصب در بعضی گوشی ها

hosseinkarimian

سوال

سلام همینطور که می دونید اگر در برنامه از سرویس استفاده کنیم و هنگام نصب در بعضی گوشی ها باید کاربر دسترسی پس زمینه و اجرای خودکار  به برنامه را بدهد اگر این دسترسی را به برنامه ندهد برنامه به صورت background اجرا نخواهد شد.

و بیشتر کاربران این رو نمیدونن که باید این اجازه رو به برنامه دهند.پس یعنی برنامه به هیچ دردی نمیخوره.باید Auto run فعال باشد.

مثل این تصویر:

12.png

ولی مثلا واتساپ این تیک رو به صورت خودکار انتخاب کرده نمی دونم چطور.

من می خوام این کار رو انجام بدهم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام سوال خوبی بود. ولی جوابش پیدا نیست :DD:

راستش منم خیلی وقته روی این موضوع درحال کار کردن هستم، این مورد توی گوشی های هوآوی صدق میکنه، یعنی اگر تیک محافظت شده ها زده نشه سرویس و برادکست رسیور های اون برنامه کار نمیکنن.

اما بقول شما برنامه هایی مثل واتس اپ، سایفون، و... این تیک رو بصورت خودکار میزنن. خیلی کار کردم روش فعلا که چیزی دستگیرم نشد. حتی با هوآوی هم تماس گرفتم جواب خاصی دریافت نکردم.

تا اینکه توی StackOverFlow پرسیدم پاسخ دادند، یعنی من هم قبلا حدس میزدم که همین مورد باشه.

http://stackoverflow.com/questions/44098715/add-application-to-protected-apps-in-huawei-check-autorun

خود هوآوی این اجازه رو داده تا برنامه خودکار تیک بخوره اون قسمتش و به محافظت شده ها اضافه بشه. چون این برنامه ها محبوب هستن.

تنها راهش اینه که ما یک دکمه بذاریم و کاربر رو روانه بکنیم به اون قسمت تا خودش تیک بزنه که این مورد در تاپیک کتابخانه PNAlaramManager در نسخه بعدیش انجام میشه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...