رفتن به مطلب
  • 0

عدم ذخیره پروژه جدید در B4A نسخه 6.8

esmaeil57

سوال

سلام

دکمه ذخیره در نسخه 6.8 کار نمیکنه !!! یه پروژه جدید ایجاد میکنیم میخوام ذخیره کنم اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده!! البته یه مشکل دیگه هم داره که دکمه انتخاب آیکون هم کار نمیکنه!!

برنامه رو حذف و نصب هم کردم فرقی نکرد!!

ممنون میشم راهنمایی کنید. 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

مشکله عجیبه

در هر حال شما کامل حذف کنید برنامه رو در یه مسیر جدید ورژن 7 بتا که تازگیا اومده رو نصب کنید

لینک ارسال

ممنون از پاسخ شما.  نصب کردم متاسفانه همین مشکل رو دارم !!!! نمیدونم مشکل از کجاست!

از کسانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، esmaeil57 گفته است :

ممنون از پاسخ شما.  نصب کردم متاسفانه همین مشکل رو دارم !!!! نمیدونم مشکل از کجاست!

از کسانی که میدونن لطفا راهنمایی کنن

من یه بار بیسیکو حذف کردم بعد یه دو سه تا فایل تو پوشش موند اونارو هم حذف کردم ولی بعدش هر چی سعی کردم نصب شه درست نصب نمیشد و مشکل داشت و کلا بالا نمیومد اخرش دیگه اعصابمو خورد کرد رفتم فایل های مهم رو رو هارد کپی کردمو و کلا ویندوزو عوض کردم درست شد خداروشکر

حالا شما محیط واستون بالا میاد ولی دکمه ها کار نمیکنه نمیدونم با این روش حل میشه یا نه .

ولی اگه ورژن ویندوزتون ورژنش قدیمه پیشنهاد میکنم windows 10 آپدیت کریتورز رو بگرید هم از ویندوز جدید لذت ببرید و هم احتمالا مشکلتون حل میشه .

شما بازم هم تلاشتون رو بکنید و اگه دوستان راه حلی ندادن اون کارو انجام بدین  موفق باشید:53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...