رفتن به مطلب
  • 0

اپلود فایل در پیکو فایل با گت المنت

mohammade79

سوال

سلام دوستای گلم عباداتتون قبول میخواستم بدونم ایا میشه با گت المنت یه دیتایی رو به صفحه اصلی پیکو فایل ارسال کنم و لینکشو بگیرم ؟ با گت المنت میخوام یعنی وقتی من میزنم رو دکمه ارسال فایل بیاد فایلو انتخاب کنه و بفرسته برام

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا محمد ببخشید سرور دانلود چی هستش؟ 

مثلا اگر هر کاربر 20 مگابایت آپلود تو سرورمون داشته باشه، و برنامه 200 هزار نصب، چقدر فضا برای هاست میخواد و هزینه اش چقدر میشه.

من هاست لینوکس ایران سرویس پانصد مگابایتی با پهنای باند سی گیگابایت دارم . جواب گو هستش؟

ممنون

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، Amir - B گفته است :

آقا محمد ببخشید سرور دانلود چی هستش؟ 

مثلا اگر هر کاربر 20 مگابایت آپلود تو سرورمون داشته باشه، و برنامه 200 هزار نصب، چقدر فضا برای هاست میخواد و هزینه اش چقدر میشه.

من هاست لینوکس ایران سرویس پانصد مگابایتی با پهنای باند سی گیگابایت دارم . جواب گو هستش؟

ممنون

شما میگین 200 هزار تا نصب دارین هر کاربر هم 20 مگ. خب عزیز اگه تنها هزار تاشونم همین 20 مگ رو آپلود کنه میشه 20 هزار مگ یعنی 20 گیگا بایت. تحت هیچ شرایطی پاسخگو نیست. حتی چند هزار برابر اینم کافی نیست. شما باید یه سرور با فضای 20*200 گیگ بگیرین یعنی چیزی حدود 4 ترابایت. هزینش سر به فلک میکشه:DD:

لینک ارسال

:bigsmile:

آقا محمد پهنای باند پس چیه؟ پانصد مگابایت چیه؟ 

خب الان هیچ راهی نداره که کم هزینه باشه و هر کاربر 20 مگابایت آپلود کنه؟ 

پیکوفایل خیلی خوبه 

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

بله عزیز. تا یه گیگ رو تست کردم و به نظرم تا چند گیگ رو بدون مورد آپلود میکنه. البته  حتما حتما سرور اختصاصی بگیرید که مشکلی نداشته باشید سمت سرور. 

حالا یه سواب دارم اینکه فایل پی اچ پی رو کجا دقیقا اپلود کنم ؟ تو پابلیک اچ تی ام ال اپ میکنم و ادرسشو میدم ولی نمیشه و اینکه چجوری میشه فایل انتخاب کنم برای ارسال؟ 

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Amir - B گفته است :

:bigsmile:

آقا محمد پهنای باند پس چیه؟ پانصد مگابایت چیه؟ 

خب الان هیچ راهی نداره که کم هزینه باشه و هر کاربر 20 مگابایت آپلود کنه؟ 

پیکوفایل خیلی خوبه 

پهنای باند یه چیز دیگه اس عزیز ربطی به فظای هاست نداره. هاست شما 500 مگه یعنی فضایی که دارین 500 مگابایته برا آپلود. 

عزیز شما به هاست حداقل دوسه ترابایتی احتیاج دارین. پیکو فایل هم محدودیت داره دیگه. رایگانش فقط 15 گیگه که یک صدم اون چیزیه که میخواین.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، mohammade79 گفته است :

حالا یه سواب دارم اینکه فایل پی اچ پی رو کجا دقیقا اپلود کنم ؟ تو پابلیک اچ تی ام ال اپ میکنم و ادرسشو میدم ولی نمیشه و اینکه چجوری میشه فایل انتخاب کنم برای ارسال؟ 

عزیز شما آموزش آپلود رو حتما ببینید.

توی پابلیک اچ تی ام ال هر جاییش میتونین بریزین فایلتونو. فقط باید تو پابلیک اچ تی ام ال باشه. برای انتخاب فایل هم از filepicker باید استفاده کنید. تو انجمن فک کنم باشه.

لینک ارسال

در 8 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

پهنای باند یه چیز دیگه اس عزیز ربطی به فظای هاست نداره. هاست شما 500 مگه یعنی فضایی که دارین 500 مگابایته برا آپلود. 

عزیز شما به هاست حداقل دوسه ترابایتی احتیاج دارین. پیکو فایل هم محدودیت داره دیگه. رایگانش فقط 15 گیگه که یک صدم اون چیزیه که میخواین.

دستتون درد نکنه

آقا محمد پهنای باند پس چی هست؟ ببخشید میدونم ربطی به این تاپیک نداره ولی دیگه چون تا اینجا اومدیم، گفتم اینم بپرسم

بعد آقا محمد مگه 15 گیگ رایگان پیکوفایل فقط برای یک ip نیست؟ من میخوام کاربر مثلا فیلمش رو اونجا آپلود کنه منم همون لحظه لینکش رو بگیرم . هر کاربر ip جداگانه ای داره یعنی هر کاربر میتونه 15 گیگ آپلود کنه رایگان . 

اینطور نیست؟

یعنی کل کاربرا روی هم میتونن 3 میلیارد گیگ آپلود کنن  :DD:

لینک ارسال

کسی جواب نمیده ؟ انجمن دیگه مثل قدیم نیست ...

لینک ارسال

سلام دوست عزیز باید  صفحه مورد نظرتون رو در پیکوفایل بررسی کنید ببینید میشه یا نه.

یادمه یه اپلیکیشن به نام رسان، قبلا اینکارو میکرد و منتشر بود توی بازار.

لینک ارسال

خب الان باید چیکار کنم برا اپلود فایل تو سروری؟ تو سرور خودم میتونم فایل دلخواه رو بفرستم؟ سخته درد سر داره چیکار باید بکنم؟

لینک ارسال

اگه سرور دارین که کار ساده ایه دیگه. مهم سروره. آموزش آپلود فایل تو کتابخونه زیر موجوده.

لینک ارسال

در در 1396/07/10, 23:15:28، محمدرضا شاهپیری گفته است :

اگه سرور دارین که کار ساده ایه دیگه. مهم سروره. آموزش آپلود فایل تو کتابخونه زیر موجوده.

اینو من دانلود کردم ولی ایا میشه یه فایل به حجم بالا به سرور ارسال کنم ؟ میخوام یه چیزی مثل پیکو فایل بسازم

لینک ارسال

بله عزیز. تا یه گیگ رو تست کردم و به نظرم تا چند گیگ رو بدون مورد آپلود میکنه. البته  حتما حتما سرور اختصاصی بگیرید که مشکلی نداشته باشید سمت سرور. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...