رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

کمک برای ایجاد یک تایمر خاص

sajadakbari

سوال

سلام

دوستان با کد زیر میشه یه فایل با نام mesal.txtایجاد کرد.

file.WriteString(file.DirInternal , "mesal.txt",".")

این کدم میبینه که اون فایل هست یا نه اگه آره که برنامه باز بشه اگه نه که برای پرداخت درست.

If File.Exists(File.DirInternal, "mesal.txt") = True Then    'انجام کاری که میخواهید بشه(در صورتی که قبلا پرداخت شده)    Else    'رفتن به اکتیویتیی که برای پرداخت هست    End If

من میخوام یه تایمر بزارم که وقتی پرداخت انجام شد و کد اولی اون فایل رو ایجاد کرد یه تایمر هم باهاش راه بیفته و مثلا بعد از 30 روز اون فایل رو حذف کنه. که بازم پرداخت انجام بشه. واین چرخه هی ادامه داشته باشه.

فکر خوبیه؟؟؟

میشه کمک کنید چی باید بنویسم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام . سایتی رو که برای گرفتن تاریخ استفاده کردی خیلی خوشم اومد. خوب و کاملا سبک بود *tashvigh*

ببین این Activity Create درسته

توی JobDone به این صورت باید عمل کنی:

[color=#000000][color=#0000BB]Sub JobDone[/color][color=#007700]([/color][color=#0000BB]Job [/color][color=#007700]As [/color][color=#0000BB]HttpJob[/color][color=#007700])
if job.success the
[/color][color=#0000BB]File[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]WriteString[/color][color=#007700]([/color][color=#0000BB]File[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]DirInternal[/color][color=#007700],[/color][color=#DD0000]"date.txt",[/color][color=#0000BB]Job[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]GetString)
end if
End Sub  [/color][/color]

خب حالا تاریخ اولین روز برنامه رو که استفاده شد ذخیره کردی.

البته این شرط ها هم لازمه که بعد از jobdone و قبل از writestring چک کنه که اگه فایل date.txt وجود نداشت باید writestring رو انجام بده !

توی دفعات بعد فقط باید بخونید فایل رو. نیازی به ذخیره کردن مجدد نیست که هر دفعه توی فایل txt ذخیره کنید

با ساعت هم کاری نداشته باشید *fekr*

از این به بعد باید یاد بگیری که چطوری تفاوت بین دو تا تاریخ رو به دست بیاری. روز و ماه رو در نظر بگیر.

دقیقا الان مثل این برنامه باید عمل بشه: گرفتن تعداد روزهای زندگی . مثلا شما متولد 1367/11/29 هستید و امروز 1394/1/19 هست

خب چند روز عمر کردید تا الان؟ *fekr*

لینک ارسال

سجاد جان اگهتو فایل تکست ذخیره کنی قابل ویرایشه و راحت میشه تقلب کرد!!!

البته من بلد نیستم اما بهتره واسش پسوند نزاری تا راحت پیدا نشه

لینک ارسال

سجاد جان اگهتو فایل تکست ذخیره کنی قابل ویرایشه و راحت میشه تقلب کرد!!!

البته من بلد نیستم اما بهتره واسش پسوند نزاری تا راحت پیدا نشه

سلام

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی عزیز.

میشه یه مقدار توضیح بدی من از اول نگران همین موضوع هستم.

مثلا چجوری باید براش پسوند نزارم. اصلا میشه فایل بدون پسوند باشه؟

یه مقدار توضیح بده لطفا.

لینک ارسال

سلام . سایتی رو که برای گرفتن تاریخ استفاده کردی خیلی خوشم اومد. خوب و کاملا سبک بود *tashvigh*

ببین این Activity Create درسته

توی JobDone به این صورت باید عمل کنی:

[color=#000000][color=#0000BB]Sub JobDone[/color][color=#007700]([/color][color=#0000BB]Job [/color][color=#007700]As [/color][color=#0000BB]HttpJob[/color][color=#007700])
if job.success the
[/color][color=#0000BB]File[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]WriteString[/color][color=#007700]([/color][color=#0000BB]File[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]DirInternal[/color][color=#007700],[/color][color=#DD0000]"date.txt",[/color][color=#0000BB]Job[/color][color=#007700].[/color][color=#0000BB]GetString)
end if
End Sub  [/color][/color]

خب حالا تاریخ اولین روز برنامه رو که استفاده شد ذخیره کردی.

البته این شرط ها هم لازمه که بعد از jobdone و قبل از writestring چک کنه که اگه فایل date.txt وجود نداشت باید writestring رو انجام بده !

توی دفعات بعد فقط باید بخونید فایل رو. نیازی به ذخیره کردن مجدد نیست که هر دفعه توی فایل txt ذخیره کنید

با ساعت هم کاری نداشته باشید *fekr*

از این به بعد باید یاد بگیری که چطوری تفاوت بین دو تا تاریخ رو به دست بیاری. روز و ماه رو در نظر بگیر.

دقیقا الان مثل این برنامه باید عمل بشه: گرفتن تعداد روزهای زندگی . مثلا شما متولد 1367/11/29 هستید و امروز 1394/1/19 هست

خب چند روز عمر کردید تا الان؟ *fekr*

سلام

ممنون که جواب دادید خیلی وقته منتظورتون بودم.

این سایتی که استفاده کردم مال خودمه. روی آبتین وب خواهشا به عنوان یه چیز عمومی معرفیش نکنید که ترافیکش بره بالا و ساسپند بشه.

خب من یه مقدار ببخشید گیج شدم.

مگه کل کار نباید اینجوری باشه؟

اول یه کد که چک کنه فایل تاریخ وجود داره یا نه. حالا اگه وجود نداشت بره برای پرداخت . واگه وجود داشت حالا چک کنه تاریخش با تاریخ سرور چقدر فاصله داره.

اگه بیشتر از 50 شد بازم بره برای پرداخت.

حالا توی دستور بعد پرداخت هم اینجوری باشه دیگه . که وقتی پرداخت شد یه فایل تاریخ دست کنه با تاریخ سرور. همین دیگه درسته؟

من این قسمت رو زیاد متوجه نشدم.

و این کد رو باید در قسمت عملیات بعد از پرداخت بزارم؟

CODE]Sub JobDone(Job As HttpJob)

if job.success the

File.WriteString(File.DirInternal,"date.txt",Job.GetString)

end if

End Sub

میشه یه مقدار هم برای گرفتن تفاوت بین دو تاریخ کمکم کنید. راستی اون قسمت ساعت سرور رو حذف کنم که تاریخش بمونه؟

لینک ارسال

سلام

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی عزیز.

میشه یه مقدار توضیح بدی من از اول نگران همین موضوع هستم.

مثلا چجوری باید براش پسوند نزارم. اصلا میشه فایل بدون پسوند باشه؟

یه مقدار توضیح بده لطفا.

فایلی که ذخیره میکنی فرمتش txt نباشه. مثلا باشه date.m

هرچند طرف زرنگ باشه open with میکنه *che?*

لینک ارسال

فایلی که ذخیره میکنی فرمتش txt نباشه. مثلا باشه date.m

هرچند طرف زرنگ باشه open with میکنه *che?*

سلام

بله. بسیار عالی

فقط یه چیزی من اگه فرمتش رو تغییر بدم و فایل اصلی نوع اولیش تکست باشه. ,ولی مثلا اینطوری date.lpg باشه. برنامه در موقع خوندش ارور نمیده. که بگه فرمتش ناشناسه.

در ضمن اسم فایل یه چیزی تو مایه های FreamWorkAnrdroid.lpgباشه فکر نمکم کسی راحت پیداش کنه. و میخوام توی حافظه ی گوشی ایجاد بشه.

لینک ارسال

سلام

بله. بسیار عالی

فقط یه چیزی من اگه فرمتش رو تغییر بدم و فایل اصلی نوع اولیش تکست باشه. ,ولی مثلا اینطوری date.lpg باشه. برنامه در موقع خوندش ارور نمیده. که بگه فرمتش ناشناسه.

در ضمن اسم فایل یه چیزی تو مایه های FreamWorkAnrdroid.lpgباشه فکر نمکم کسی راحت پیداش کنه. و میخوام توی حافظه ی گوشی ایجاد بشه.

با چه اسم و فرمتی که ذخیره میکنی . باید با همون اسمو فرمت لود کنی .

به احتمال زیاد ارور نمیده چون من فایلای صوتی رو فرمتشو ناشناس میکنم تو برنامه مشکلی نداشتم.

لینک ارسال

از سرویس میتونی استفاده کنی

سلام

عزیز میشه یه مقدار توضیح بدی؟

چه سرویسی؟

لینک ارسال

آقا مهدی فکر کنم فقط شما بتونید این سئوال رو جواب بدید.

لینک ارسال

درود

بهترین راه و مطمئن ترین راه برای این کار که هم کارمون انجام بشه و هم برنامه کرک نشه گرفتن تاریخ آنلاین از اینترنت هست !

بعد از پرداخت باید تاریخ اون روز رو از اینترنت از یک سایت بگیریم و ذخیره کنیم.

بعدش توی هر اجرای برنامه دستوری رو به کار ببریم که بیاد تاریخ اون روز رو بخونه

بحث مهمتر از اون اینه که باید فاصله ی روزهای بین دو تاریخ رو باید در بیاریم

اگه بیشتر از 30 روز شد برنامه غیر فعال بشه *nose*

توی سی شارپ من یک سال پیش بود کتابخونش رو نوشتم :-d

توی بیسیک4اندروید متاسفانه اگه کد آماده میخواهید الان چیزی ندارم که با کد راهنماییتون کنم.

قدم به قدم خودتون پیش برید مراحل رو. هرجا مشکل بود اطلاع بدید بنده و سایر دوستان راهنمایی های لازم رو انجام میدیم *fekr*

لینک ارسال

درود

بهترین راه و مطمئن ترین راه برای این کار که هم کارمون انجام بشه و هم برنامه کرک نشه گرفتن تاریخ آنلاین از اینترنت هست !

بعد از پرداخت باید تاریخ اون روز رو از اینترنت از یک سایت بگیریم و ذخیره کنیم.

بعدش توی هر اجرای برنامه دستوری رو به کار ببریم که بیاد تاریخ اون روز رو بخونه

بحث مهمتر از اون اینه که باید فاصله ی روزهای بین دو تاریخ رو باید در بیاریم

اگه بیشتر از 30 روز شد برنامه غیر فعال بشه *nose*

توی سی شارپ من یک سال پیش بود کتابخونش رو نوشتم :-d

توی بیسیک4اندروید متاسفانه اگه کد آماده میخواهید الان چیزی ندارم که با کد راهنماییتون کنم.

قدم به قدم خودتون پیش برید مراحل رو. هرجا مشکل بود اطلاع بدید بنده و سایر دوستان راهنمایی های لازم رو انجام میدیم *fekr*

سلام

ممنون

الان باید از کجا شروع کنم اول دنبال چی باشم.

سایتشو خودم دارم.روی آبتین وب هست. از تاریخ سرور شون استفاده میکنم.

اگه زحمتی نیست. میخوام یه فایل دیگه بهش اضافه کنم که آنلاین ببینه اگه داخل فایل مقدار 1شده باشه پیام نسخه ی جدید بده.اینم یه جورایی مثل همون بحث هست دیگه درسته؟

باید از کجا شروع کنم؟؟؟

این کد رو پیدا کردم. خوبه؟ هشدار میده.

<SCRIPT type="text/javascript">var d = new Date();var t_date = d.getDate();      // Returns the day of the monthvar t_mon = d.getMonth();      // Returns the month as a digitvar t_year = d.getFullYear();  // Returns 4 digit yearvar t_hour = d.getHours();     // Returns hoursvar t_min = d.getMinutes();    // Returns minutesvar t_sec = d.getSeconds();    // Returns seocndsvar t_mil = d.getMilliseconds;  // Returns Milliseconds alert("Today's date is " + t_date + "-" + t_mon + "-" + t_year);alert("The time is " + t_hour + ":" + t_min + ":" + t_sec);</script>

اینم که فکر کنم همونیه که میخوام.

<?phpecho(date("Y/m/d"));?>

لینک ارسال

والا به نظر من بهتره از زمین خاکی شروع کنی *laugh2*

GetElements یا HttpUtils2 همراه با SubString کار کن برای گرفتن تاریخ. باید مستقیم از ساعت سرور یک سایت بگیری *monkey*

اگه از جایی بگیری که ساعت و تاریخ به کاربر مربوط باشن ممکنه کلاه برداری توش پیش بیاد :-d

این کارو انجام بده. کدهاش رو هم توی همین تاپیک بزار تا ببینم چیکار کردی. مشقتشو که خوب انجام دادی میریم سراغ قسمت بعد *badboys*

لینک ارسال

والا به نظر من بهتره از زمین خاکی شروع کنی *laugh2*

GetElements یا HttpUtils2 همراه با SubString کار کن برای گرفتن تاریخ. باید مستقیم از ساعت سرور یک سایت بگیری *monkey*

اگه از جایی بگیری که ساعت و تاریخ به کاربر مربوط باشن ممکنه کلاه برداری توش پیش بیاد :-d

این کارو انجام بده. کدهاش رو هم توی همین تاپیک بزار تا ببینم چیکار کردی. مشقتشو که خوب انجام دادی میریم سراغ قسمت بعد *badboys*

یعنی کد دومیه بدرد نمیخوره. ساعتش با سرور هست کسی نمیتونه دستکاری کنه.

این چندتا گزینه ای که گفتین براش آموزشی هست؟ که ببینم یاد بگیرم؟

آموزشا رو پیدا کردم. امید وارم که بتونم.

خب من از این چنتا موضوع که گفتین اینو فهمیدم. ببینید دسته.

اول با HttpUtils2 تاریخ رو از سرور میگیرم و ذخیره میکنیم.بعد با GetElements میمام تاریخ سرور رو با تاریخ نوشته شده فایل برسی میکنیم ببینیم چقدر فاصله دارن. از SubString هم واسه نوشتن فایل تاریخ استفاده میشه. درسته؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام

من به یه جاهایی رسیدم.

اول از همه این کد که تاریخ به اضافه ساعتشو از سرور میگیره.

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Activity.LoadLayout("Layout1")
HttpJob1.Initialize("HttpJob1",Me)
Dim download_update_softwear_job As HttpJob
download_update_softwear_job.Initialize("",Me)
download_update_softwear_job.Download("http://******.com/")
End Sub

حالا میخوام این اطلاعات دریافت شده ذخیره بشه اینطوری نوشتم.

Sub JobDone(Job As HttpJob)
File.WriteString(File.DirInternal,"date.txt" = Job.GetString
End Sub

اما مثل اینکه اشتباه بود.

بعد این کد که فایل تکست رو بخونه.

File.ReadString(File.DirInternal,"test.txt")

اینجام که نگاه کنه این دوتا فایل باهم فرق دارن یانه.

If File.DirInternal,"test.txt" = File.DirInternal,"date.txt" Then

این از مشق من از ساعت 3 بعد از ظهر تا الان که ساعت 7:22 هست.

خواهشا ببینید که چه چیزی رو جا انداختم. و بگید حالا چجوری باید اینا رو سر هم کنم. و چجوری باید بفهمه که تاریخ دو تا فایل باهم مثلا 50 روز فاصله دارن یا نه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...