رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

ارور هنگام لود زیاد

sun2rise

سوال

سلام من داخل اسکرول ویو آیتم هایی رو لود میکنم که از اینترنت اطلاعات رو دریافت میکنه و داخل آیتم ها میریزه و زیر هم دیگه نشون میده

شامل عنوان و عکس هستش

ولی به هفتاد هشتاد آیتم که میرسه بعدش ارور میده و برنامه کرش میکنه و بسته میشه

دوستان راه حلی دارن برا این مشکل من؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 1 ساعت قبل، sun2rise گفته است :

سلام من داخل اسکرول ویو آیتم هایی رو لود میکنم که از اینترنت اطلاعات رو دریافت میکنه و داخل آیتم ها میریزه و زیر هم دیگه نشون میده

شامل عنوان و عکس هستش

ولی به هفتاد هشتاد آیتم که میرسه بعدش ارور میده و برنامه کرش میکنه و بسته میشه

دوستان راه حلی دارن برا این مشکل من؟

سلام 

احتمالا دارید از مولتی پنل استفاده میکنید چون توی مولتی پنل برای تعداد زیاد ایتم ها ، برنامه هنگ میکنه و اررور میده 

پیشنهاد میکنم از لیست ویوو و یا ریسایکلر ویوو استفاده کنید که با سرعت بسیار بالا میتونید هزاران ایتم رو لود کنید 

لینک ارسال

شما باید از لیمیت استفاده کتید مثلا اول دهتا ایتم لود کنه بعد اگه اسکرول کردی رسید به ده تا ایتم ده تای دیگه لود کنه اینجوری با مشکل برات پیش نمیاد

لینک ارسال

اول اینو تو globals

Dim ScPos = -1 as Int

و بعد کد داخل اسکرول

If ScrollView1.ScrollPosition + ScrollView1.Height = ScrollView1.Panel.Height And (Position > ScPos) Then
		If dovom > ll.Size -1 Then
			dovom = ll.Size-1
			aval = aval + 10
			dovom = dovom
			ExecuteRemoteQuery("SELECT * FROM dbb1 ORDER BY id  LIMIT "&aval&" , "&dovom&"", COUNTRIES_LIST)
			ScPos = Position
		End If
End If

اینجا گفتیم اگه اسکرول شد و از اسکرول قبلی بیشتر بود بیاد و اطلاعات جدید رو بگیره

لینک ارسال

ببخشید که دیر اومدم تاپیک

بله من آیتم ها رو شش تا شش تا لود میکنم وقتی که تعداد آیتم ها به هفتاد هشتاد تا میرسه کرش میکنه

دلیلش هم تصاویر موجود داخل این ایتم ها هستش که با کم کردن سایز تصاویر مشکل حل میشه

ولی مشکلی که من دارم اینه که تصاویر از سمت سرور گرفته میشه و امکان کم کردن سایز تصاویر وجود نداره برام

یه راه حلی که پیدا کرده بودم این بود که تصاویر رو با LoadBitmapSample لود بکنم که میشد سایزش رو هم کم کنم و برنامه هنگ هم نمیکرد ولی این روش برای تصاویر داخل گوشی هستش و برای تصاویر سرور نمیشه از این روش استفاده بشه یا اینکه من بلد نیستم

دوستان لطفا یه راه حلی بهم بدین

لینک ارسال

دوستان مشکل رو حل کردم

البته روش های دیگه ای هم میشه پیاده کرد ولی این روش فکر کنم بی دردسر باشه

همونطور که آدرس عکس رو میدیم به کتابخونه picasso که لود بکنه باید سایز عکس رو هم بهش بدیم تا هنگام ایجاد تصویر اون رو هم ریسایز بکنه

اینم از کدش

Poster.LoadUrl("http://google.com/img.jpg").Resize(10%x,10%y).IntoImageView(imgposter)

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، danial1369 گفته است :

از کتابخانه گلایدرم استفادهر کنید  بنظرم از پیکاسو بهتره

از کجا میتونم اموزشی ازش پیدا کنم

کتابخونشو ندارم لطف میکنید برام بفرستید

اسم انگلیسیش دقیقا چجوری نوشته میشه؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...