رفتن به مطلب

سورس سمت سرور خنده بازار

mashgholom

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستای گل و عزیزم

سورس سمت سرور برنامه خنده بازار قرار دادم سورس بدردبخوریه میشه تو برنامه های دیگه با کمی تغییر ازش استفاده کنید

فقط مشکل داره اگه میتونید مشکلش حل کنید استفاده کنید و در انجمین قرار بدید

با امید موفقیت همه ی دوستان

phpkhandebazar.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میشه بگی دقیقا این چی هست من که همش پی اچ پی دیدم...منظور از سورس چیه...یعنی چی؟

لینک ارسال

به احتمال زیاد واسه eclipse این پروژه

لینک ارسال

نه !!!!!! این سورس اصلا برای کاربر استفاده کننده (یعنی ما) نیست !! و نه با بیسیک و نه با اکلیپس نمیتونید ازش برای ساخت برنامه اندروید استفاده کنید.

این سورس مرتبط با سرور برنامه خنده بازار هستش ! نه چیزی که ما روی گوشی ازش استفاده میکنیم. یعنی جایی که اطلاعات به هم مرتبط میشن و ...

به زبان پی.اچ.پی نوشته شده و به گفته عماد عزیز مشکل کوچیکی داره که باید رفع بشه !

من متاسفانه php کار نکردم که بتونم مشکل رو حل کنم.

لینک ارسال

عزیزم این سورس یه سایته که مشکل نداره.

کد نویسی امنیتی شده است و به کاربران دیگه اجازه دسترسی به دایرکتور رو نمیده .

باید با یه برنامه محتوای اصلی سورس رو نمایش ودردست بگیری برای این چیزی در ذهنم نیست به جز Source Insight

شاید کارتو راه بندازه.

*موفق باشی*

لینک ارسال

تشکر از همه ی دوستان

دوستان برنامه خنده بازار همونطور که میدونید یه اپ اس ام اس هست که قابلیت اپدیت اس ام اس ها رو داره برای اپدیت شدنش باید با سایت و دیتابیس ارتباط برقرار کنه این اون سورس برقراری ارتباط هست همونطور که میدونید php یه زبان واسطه سمت سرور هست دوستان عزیز خود آپ خنده بازار با b4a نوشته شده الان تو تایپک سورس کدها قرار میدم

لینک ارسال

سلام خسته نباشید.

دوست خوبم برای این که شما یه برنامه بنویسی ومحتویاتش که مثلا اس ام اس باشه وبخوایم اس هامونو با یه سایت بروز کنیم اصلا نیازی به داشتن سورس آن سایت نیست اصلا کارایی نداره سورسی که شما دارید دیتابیس داره ولی...

مطالبش برای همیشه ثابت وقدیمی خواهد ماند.

شما باید با هماهنگی با مدیر آن سایت به طور مستقیم به دیتابیس آن سایت دسترسی پیدا کنید.

برای وصل شدن به سرور یه سایت فقط 2 راه وجود داره یکی که در فوق ذکر کردم ودومی نفوذ به سرور آن سایت است که اگه هاستش لینوکس باشه کاره ساده ای نیست.

امیدوارم مطالب بدردتون خورده باشه.

***موفق باشید***

لینک ارسال

سلام خسته نباشید.

دوست خوبم برای این که شما یه برنامه بنویسی ومحتویاتش که مثلا اس ام اس باشه وبخوایم اس هامونو با یه سایت بروز کنیم اصلا نیازی به داشتن سورس آن سایت نیست اصلا کارایی نداره سورسی که شما دارید دیتابیس داره ولی...

مطالبش برای همیشه ثابت وقدیمی خواهد ماند.

شما باید با هماهنگی با مدیر آن سایت به طور مستقیم به دیتابیس آن سایت دسترسی پیدا کنید.

برای وصل شدن به سرور یه سایت فقط 2 راه وجود داره یکی که در فوق ذکر کردم ودومی نفوذ به سرور آن سایت است که اگه هاستش لینوکس باشه کاره ساده ای نیست.

امیدوارم مطالب بدردتون خورده باشه.

***موفق باشید***

راستی دوستان برای بروز کردن برنامه بایه سایت یه راه دیگه هم وجود داره.

خوراک سایت.

اگه یه سایت قابلیت خوراک یا rssراداشته باشه می توانیم بدون مشکل بدون این به سرور دستری داشته باشیم یا دیتابیس میتونیم برنامه را به rss آن سایت متصل کنیم .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...