رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

مشکل Oauth در ووکامرس B4A

ariyan791

سوال

سلام دوستان.

چند روزیه به مشکلی خوردم امیدوارم بتونید کمکم کنید.

تایید اعتبار توی ووکامرس با یه کتابخونس به اسم Oauth
این کتابخونه بهت دوتا  کلید میده که موقع درخواست دادن باید ازش استفاده کنید تا تایید اعتبار شید و ریسپانس درست بگیرید.
توضیحاتشو میتونید اینجا بخونید که HTTPS‌ و HTTP فرق داره:
WooCommerce REST API Documentation - WP REST API v2

برای B4A این کتابخونه هست ولی به نظرم ضعیفه. من بهش دوتا کلیدی که دارمو میدم و راحت توی متد GET تایید اعتبار میکنه میره. ولی موقع استفاده از متد POST ارور میده که تایید اعتبار انجام نشد. ولی مثلا وقتی قبل از متد POST یه بار با GET تو یه لینک تایید اعتبار میکنم، دیگه پیام تایید اعتبار انجام نشد نمیده بلکه میگه:

code:rest_missing_callback_param,message:Missing parameter(s): email, password,data:{status:400,params:[email,password]}}

که یعنی متد ها ارسال نشده ولی من دقیقا همین متد هارو ارسال میکنم یعنی ایمیل و پسورد.

دوتا شک دارم. یکی اینکه چون دارم تایید اعتبارو میپیچونم و قبل POST یه بار GET میزنم این ارور میاد چون توی دستورات کتابخونه Oauth برای تایید اعتبار POST دستوری نیست ولی برای GET هست منظورم اینه:

Dim auth As OAuth
		auth.Initialize("...کلید اول","...کلید دوم")
		Dim webservice As HttpJob
        Dim jsondata As JSONGenerator
        Dim mmap As Map
		mmap.Initialize
        mmap.Put("email", "[email protected]")
		mmap.Put("password","87654321")
        jsondata.Initialize(mmap)
		webservice.Initialize("webservice",Me)
		webservice.Download("http://آدرس سایت/wp-json/wc/v2")
		auth.Sign(webservice.GetRequest)
        webservice.PostString("http://آدرس سایت/wp-json/wc/v2/coupons",jsondata.ToString)

الان توی این حالت ریسپانس همون اروری میاد که بالا نوشتم و اگر خط Webservice.download رو پاک کنم، کلا دیگه تایید اعتبار انجام نمیشه و توی ریسپانس بهم میگه که تایید اعتبار انجام نشد.

دوم اینکه شاید من پارامترا رو تو JSON‌ اشتباه میزنم که احتمالش خیلی کمتره چون من همه جوره تست کردم نشد و ۹۹ درصد از دستوراتم مطمعا ام

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...