رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

مشکلات فراوان و مهم آریا لیست ویو

mohammadmehrabi

سوال

سلام کتابخانه آریا لیست ویو رو خریداری کردیم ولی خیلی مشکلات داره متاسفانه و مثل اینکه بر خلاف گفته ها، پشتیبانی درستی نداره!

مهمترین مشکلش اینه که نمیشه دوتا آریا لیست ویو و آداپتر جداگانه با تنظیمات جدا در یک اکتیویتی تعریف کرد و این خیلی ضعف و مشکل بزرگیه و تنظیماتشون میریزه بهم و مهمتر اکشن های کتابخانه از کار میوفته.

کاش سورس و آموزش ها کامل بود و همه چیز رو میگفتید.

ولی متاسفانه فقط یه سورس ساده تو کل فایلها بود و آموزشها هم همه رو چک کردم کامل نبود.

مثلا یه امکان ساده مشخص کردن gravity آیتم های لیست ساده رو نداره (و یا داره و من پیدا نکردم)

البته بررسی کردم از داخل xml ها میشه تغییر داد ولی واقعا این کتابخانه به این بزرگی اگه توی گزینه هاش نداشته باشه جالب نیست!

توی آموزش هم گفتید همیشه مقدار event رو list بگذارید ولی اگه بخواهیم از دو تا آریا لیست توی اکتیویتی استفاده کنیم چی؟ مقداری که از داخل Initialize تعریف میشه قابل استفاده هست؟ تست شد با تعریف دوتا لیست ویو کاملا همه چی بهم میریزه و کار نمیکنه.

لطفا در خصوص این امکانات راهنمایی کنید.

همچنین میخوام وقتی روی یه آیتم کلیک شد رنگ زمینه اون آیتم تغییر کنه. (خیلی مهم و از دلایل اصلی خرید کتابخانه)

در کل فکر میکردم پیشرفته تر از چیزی باشه که میبینم ولی متاسفانه آنچنان پیشرفته نیست و خیلی مشکلات داره یا خیلی خیلی سخت و مشکل هست کار باهاش

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لسیت ویو دیگه داره نابود میشه شما باید رسایکلر کار کنی دیگه

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، mohammad3250 گفته است :

لسیت ویو دیگه داره نابود میشه شما باید رسایکلر کار کنی دیگه

سلام. چرا همه چیز رو بعد از خرید و دیر متوجه میشم؟!:fekr:

چند وقت پیش هم پارس متریال دیالوگ رو خریدم ولی یکی از ادمین ها گفتن که متریال دیالوگ حرفه ای تر و کامل تره. دیدم درسته و استفاده کردم.

امکان جایگزینی کتابخانه خریداری شده در انجمن نیست؟ مثلا آریا لیست ویو با رسایکلر جایگزین بشه؟

البته ادمین ها هم متاسفانه نیستند این چند وقته و انجمن داره رو به نابودی میره

لینک ارسال

در در 1397/03/31, 01:23:05، mohammadmehrabi گفته است :

سلام کتابخانه آریا لیست ویو رو خریداری کردیم ولی خیلی مشکلات داره متاسفانه و مثل اینکه بر خلاف گفته ها، پشتیبانی درستی نداره!

مهمترین مشکلش اینه که نمیشه دوتا آریا لیست ویو و آداپتر جداگانه با تنظیمات جدا در یک اکتیویتی تعریف کرد و این خیلی ضعف و مشکل بزرگیه و تنظیماتشون میریزه بهم و مهمتر اکشن های کتابخانه از کار میوفته.

کاش سورس و آموزش ها کامل بود و همه چیز رو میگفتید.

ولی متاسفانه فقط یه سورس ساده تو کل فایلها بود و آموزشها هم همه رو چک کردم کامل نبود.

مثلا یه امکان ساده مشخص کردن gravity آیتم های لیست ساده رو نداره (و یا داره و من پیدا نکردم)

البته بررسی کردم از داخل xml ها میشه تغییر داد ولی واقعا این کتابخانه به این بزرگی اگه توی گزینه هاش نداشته باشه جالب نیست!

توی آموزش هم گفتید همیشه مقدار event رو list بگذارید ولی اگه بخواهیم از دو تا آریا لیست توی اکتیویتی استفاده کنیم چی؟ مقداری که از داخل Initialize تعریف میشه قابل استفاده هست؟ تست شد با تعریف دوتا لیست ویو کاملا همه چی بهم میریزه و کار نمیکنه.

لطفا در خصوص این امکانات راهنمایی کنید.

همچنین میخوام وقتی روی یه آیتم کلیک شد رنگ زمینه اون آیتم تغییر کنه. (خیلی مهم و از دلایل اصلی خرید کتابخانه)

در کل فکر میکردم پیشرفته تر از چیزی باشه که میبینم ولی متاسفانه آنچنان پیشرفته نیست و خیلی مشکلات داره یا خیلی خیلی سخت و مشکل هست کار باهاش

با تشکر

با ParentEventName میتونی اونت نیم رو چک کنی برای استفاده 2 تا لیست ویو در یک صفحه .

gravity از XML قابل تغییر .

برای یک لیست ویو معمولی با امکانات کم خوبه ولی برای لیست های خیلی متنوع با ویو های خاص بهتر از ریسایکلر استفاده کنی .

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، keramat98 گفته است :

با ParentEventName میتونی اونت نیم رو چک کنی برای استفاده 2 تا لیست ویو در یک صفحه .

gravity از XML قابل تغییر .

برای یک لیست ویو معمولی با امکانات کم خوبه ولی برای لیست های خیلی متنوع با ویو های خاص بهتر از ریسایکلر استفاده کنی .

اره میشه چک کرد ولی مشکل اینجاست کلا وقتی دوتا آریا لیست و آداپتر جدا تعریف میشه، رنگبندی و فونت و ... که برای هرکدوم تنظیم میشه میریزه بهم و درست نمایش نمیده (روی یکیش اعمال نمیشه یا دوتاش مثل هم میشه و ...)

از طریق xml هم گفتم که بررسی کردم و میدونم میشه تغییر داد ولی اگه از داخل b4a میشد خیلی بهتر بود.

در خصوص ریسایکلر هم ممنون ولی من دیر متوجه شدم و کاش زودتر میدونستم این ریسایکلر رو که اون کتابخانه رو میخریدم و بجاش استفاده میکردم.

کاش ادمین های انجمن نیز بودن و پاسخگو بودن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...