رفتن به مطلب
  • 0

ریسپانسیو عکس

1Seyed Ali

سوال

با سلام

من چند تا عکس دارم که توی برنامه نمایش میدم اندازه ها رم با درصد توی کد دیزانر نوشتم اما باز ریسپانسیو نمیشه و توی هرگوشی عکس یه جوریه به خاطر اندازه گوشی یه جا درازه یه جا کوتاهه چی کار کنم؟؟ اگه با dip هم اندازه ها رو درست کنم اسکرول ویو قاطی میکنه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 28 دقیقه قبل، 1Seyed Ali گفته است :

بله

در واقع خود ایمیج ویو خراب میشه

کد های دیزاینرتون رو قرار بدید لطفا
امکان داره قبل از این که اندازه ها  رو مشخص کرده باشید قید فاصله گذاشته باشین که باعث میشه این اتفاق بیفته 

لینک ارسال

قید فاصله چی هست؟؟ نه کد ها مشکلی ندارن چون همه یک شکل و استانداردن من خودم حدس میزنم از اسکرول ویو هست میشه بگید اون عدد که برای اندازه اسکرول اسکرول ویو میزنیم بر اساس چی هست؟؟ dip یا درصد یاچیز دیگه ای؟؟

لینک ارسال

سلام 

ارتفاع اسکرول ویوو همیشه با ارتفاع پنل لود شده در اسکرول ویو برابر میشه. فک نکنم ایرادتون از اون باشه!

بیشتر مربوط به طول و عرض ایمیج ویو هستش چون در ویوهای مختلف اندازه های درصد طول و عرض عوض میشه احتمالا طول و عرض ویوو، اندازه هاشون یکی نشه و بهم بخوره در سایزهای مختلف!

شما باید طوری اندازه "طول و عرض" را برای ویوو مورد نظرتون تنظیم کنید که در هر سایز بتونه به یه اندازه خاص بزرگ و کوچیک بشه و مثلا حالت دایره یا مربعی خودشو از دست نده.

اگر کدهای دیزاینرتونو میزاشتید بهتر میشد بررسی کرد و جواب داد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...