رفتن به مطلب
  • 0

رد برنامه در کافه بازار

erik911

سوال

سلام

من یک برنامه فرستادم بازار که محتوا به صورت اختصاصی و دست نویس بود و رابط کاربری هم خیلی خوب ! اما بازار  بهونه زیر رو گرفته :

جامعیت، کمیت و کیفیت محتوای یک برنامه‌ لازم است با یافته‌های کاربر که می‌تواند به راحتی با جستجو در اینترنت بیابد، تفاوت آشکاری داشته باشد

چطوری میتونم درستش کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1397/04/27, 18:15:40، erik911 گفته است :

برنامه کپی نیست

در ثانی باقی دلایل شما در این زمینه منطقی نیست چرا که بنده خودم بسیار برنامه هایی با چنین مشخصات و ویژگی هایی دیدم

برنامتون ضعیفه. نمیدونم این همه اصرار برای چیه. چندتا اسکرین شات بدین از برنامه. تا بهتر نظر بدیم. موفق باشید

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، erik911 گفته است :

سلام

من یک برنامه فرستادم بازار که محتوا به صورت اختصاصی و دست نویس بود و رابط کاربری هم خیلی خوب ! اما بازار  بهونه زیر رو گرفته :

جامعیت، کمیت و کیفیت محتوای یک برنامه‌ لازم است با یافته‌های کاربر که می‌تواند به راحتی با جستجو در اینترنت بیابد، تفاوت آشکاری داشته باشد

چطوری میتونم درستش کنم ؟

از تو اینترنت پیداش نکن!! داداش شما محتوای برنامت عمومیه. مثلا تعمیرات لامپ کم مصرف تو تمام سایتها هستش ولی ساخت لامپ های ال ای دی با طرحهای مختلف نه. یعنی اون یکی فقط یه روش تعمیریه که فلان خازن رو تعویض کن و دومی بر اساس خلاقیت فرد و استعدادش تو الکترونیک و درک محیطه. در کل بازار رو آپهایی که فقط اطلاعات دارن حساسه. مثل ذکر منبع و قانون کپی رایت و کیفیت مطالب ، حجمش و ...

احتمالا شما کتاب ساختین. توصیم اینه که تو محتوا تجدید نظر کنین. موفق باشید

لینک ارسال

سلام

یکی دیگه از مشکلاتی که بازار و مایکت و.... قبول نمیکنن عکس صفحات مختلفه مثل صفحه اسپلش

اگه از اینترنت گرفته باشید صد در صد کارتون رد میشه.

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، vistamobile گفته است :

از تو اینترنت پیداش نکن!! داداش شما محتوای برنامت عمومیه. مثلا تعمیرات لامپ کم مصرف تو تمام سایتها هستش ولی ساخت لامپ های ال ای دی با طرحهای مختلف نه. یعنی اون یکی فقط یه روش تعمیریه که فلان خازن رو تعویض کن و دومی بر اساس خلاقیت فرد و استعدادش تو الکترونیک و درک محیطه. در کل بازار رو آپهایی که فقط اطلاعات دارن حساسه. مثل ذکر منبع و قانون کپی رایت و کیفیت مطالب ، حجمش و ...

احتمالا شما کتاب ساختین. توصیم اینه که تو محتوا تجدید نظر کنین. موفق باشید

عزیز گفتم که محتوا کاملا به صورت اختصاصی و دست نویس هست و در سطح نت موجود نیست

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، persian گفته است :

سلام

یکی دیگه از مشکلاتی که بازار و مایکت و.... قبول نمیکنن عکس صفحات مختلفه مثل صفحه اسپلش

اگه از اینترنت گرفته باشید صد در صد کارتون رد میشه.

برنامه اصلا صفحه اسپلش نداره

لینک ارسال

دوست عزیز عرض کردم که برای مثال!!!!!!!!!!!

اگه حتی یک صفحرو (پس زمینه)از جایی گرفته باشید برنامه برگشت میخوره

پس زمینه ساده باشه برنامه برگشت میخوره.

برنامه کپی از برنامه دیگه باشه برگشت میخوره.

لینک ارسال

در 32 دقیقه قبل، persian گفته است :

دوست عزیز عرض کردم که برای مثال!!!!!!!!!!!

اگه حتی یک صفحرو (پس زمینه)از جایی گرفته باشید برنامه برگشت میخوره

پس زمینه ساده باشه برنامه برگشت میخوره.

برنامه کپی از برنامه دیگه باشه برگشت میخوره.

برنامه کپی نیست

در ثانی باقی دلایل شما در این زمینه منطقی نیست چرا که بنده خودم بسیار برنامه هایی با چنین مشخصات و ویژگی هایی دیدم

لینک ارسال

در در 1397/04/27, 18:15:40، erik911 گفته است :

برنامه کپی نیست

عزیز این چیزایی که من از مدیریت مایکت و بازار سال پیش پرسیدم(وقتی که با برنامه ساز طلایی برنامه میساختم.

الانم چیزایی و که یادم بود و گفتم،چه منطقی /چه غیر منطقی

امیدوارم موفق باشید.:give_heart::give_heart:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...