رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

قابلیت و توانایی B4A برای ساخت یک برنامه

Elham-Karimi

سوال

سلام خدمت همه اساتید عزیز

از نظر من برنامه نویس ینی همههههه چی:gamer1:

مدتهاست دوس دارم برنامه نویسی یاد بگیرم رفتم سراغ اندروید استدیو اونقد ترسیدم سخت بود :gerye: خدا پدرو مادر بیسیک رو بیامرزه امید رو نگه داشت تو قلبم ♥:yahoo:

خب من از وقتی اندروید اومده ارزومه یه برنامه بسازم در سه مورد ذکر میکنم لطفا اساتید فقط بگن میشه همچین چیزی یا نه؟

1-برنامه ی سوالات و اطلاعات عمومی که فقط وقتی باز میشه به کاربر بگه چه نوع سوالاتی از چه شما پرسیده بشه ورزشی ,اطلاعات عمومی,مذهب ,تاریخ و غیره کلا 4 جوابی باشه

2- اینکه اسم کاربر رو بپرسه و ذخیره بشه در بالا بنویسه سلام مثلا الهام

3- و در اخر  اونو بفرسته به یک بانک اطلاعاتی امتیازش رو و یک جدول امتیازات رو هم به کاربر نشون بده . (انلاین) ولی داخل همون برنامه از مرورگر و اینا استفاده نشه

بخدا داشتن همچین برنامه ای ارزومه میخام از امروز شروع کنم به یادگیری فقط بدونم میشه همچین چیزی که با شوق بیشتر شروع کنم؟

ببخشید زیاد حرف زدم ب هرحال نیست هیچی بلد نیستم میخام هرچی تو ذهنمه اینجا بگم :3d-smileys021:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام داداشی والا هیچی از برنامه نویسی نمیدونم فقط خاستم اگه همچین چیزی رو میسازه بیسیک از امروز شروع کنم تو توضیحاتمم گفتم. برا شما که استادین پیش پا افتادس وگرنه والا من خیلی وقته ارزوشو دارم

در 4 دقیقه قبل، ForI گفته است :

و اینکه شما چقدر با برنامه نویسی و بیسیک آشنا هستید؟

هیچی

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، ForI گفته است :

با بیسیک میشه خیلی فراتر از اینها رو ساخت

وقتی شروع کنی و چندتا آموزش ببینی و بسازیش اونوقت میگی اکه چقد آسونه و پیش پا افتاده

چیز سختی نداره

اگر تاحالا شروع نکردید بهتره از آموزشهای مقدماتی شروع کنید تا اصولی پیش برید و ابتدا با مفاهیم و موارد اولیه آشنا بشید که هی سوال واستون پیش نیاد بعد برو دنبال اون 3 مورد که گفتم و سرچ کن و نمونه هارو ببین و واسه هرکدوم خیلی بحث شده تاپیک بحث هارو بخون متوجه میشی. هیچ برنامه نویسی از اول برنامه نویس نبوده همه از 0 شروع کردن، بیسیک رو دست کم نگیر چون خیلی گسترده تر از این اپ هارو میشه باهاش ساخت.

موفق باشید

کاملا حق با شماست

راستش من تو یه گروه بودم گفتم میخام برم سمت بیسیک همش مسخرم میکردن که بیسیک فقط واسه ساخت کتابه

واسه همین وقت استادی مثه شما و بقیه اساتید عزیز این سایتو گرفتم . نیست اصلا نمیدونم چیه خیلی ضعیف بهم معرفی کردن

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Elham-Karimi گفته است :

کاملا حق با شماست

راستش من تو یه گروه بودم گفتم میخام برم سمت بیسیک همش مسخرم میکردن که بیسیک فقط واسه ساخت کتابه

واسه همین وقت استادی مثه شما و بقیه اساتید عزیز این سایتو گرفتم . نیست اصلا نمیدونم چیه خیلی ضعیف بهم معرفی کردن

اونی که گفته بیسیک فقط واسه کتاب هست رو باید بهش گفت اخه قربون باجناقت  شما بیسیک رو کار کن بعد بگو فقط واسه کتابه

با بیسیک خیلی خیلی فراتر از چیزی که فکر مینید میتونید بنویسید 

همین سایت توی زمینه بیسیک خیلی قوی کار کرده

هر چی بخواید هست اینجا

آموزشا رو از ابتدا شروع کنید

موفق باشید

لینک ارسال

در 49 دقیقه قبل، sbr گفته است :

با بیسیک خیلی خیلی فراتر از چیزی که فکر مینید میتونید بنویسید 

ممنونم استاد عزیز :gamer1:

به نظر شما منی که اصلا برنامه نویسی کار نکردم با روزی 2 ساعت تمرین چ مدت میتونم برنامه فوق رو که توضیح دادم درست کنم؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Elham-Karimi گفته است :

ممنونم استاد عزیز :gamer1:

به نظر شما منی که اصلا برنامه نویسی کار نکردم با روزی 2 ساعت تمرین چ مدت میتونم برنامه فوق رو که توضیح دادم درست کنم؟

عنوان استاد رو برای هر کسی استفاده نکنید 

اول از همه باید یک ماه کار کنید که دستتون بیاد و روون بشید که اررورها زیاد اذیت نکنه و همچنین با ویوو ها رویداد هاشون اشنا بشید و استفاده از اونا رو یاد بگیرید 

بعدش باید کار با دیتابیس افلاین 

بعدش دیتابیس انلاین 

و ارتباط با  سرور رو یاد بگیرید 

چیز سختی نیست  

همه مطالب مورد نیازتون توی سایت هست  اگه یکم هم زبان انگلیسیتون خوب باشه سرعت یادگیریتون بیشتر هم میشه 

سوالاتتون رو توی همین سایت بپرسید تا دوستان جواب دن اونوقت خیلی زودتر کارتون پیش میره  

لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، sbr گفته است :

عنوان استاد رو برای هر کسی استفاده نکنید 

خب وقتی کسی بیشتر از کسی میدونه میشه استاد  در مقایسه با خودم  گفتم حالا شما ببخشید

در 28 دقیقه قبل، sbr گفته است :

اول از همه باید یک ماه کار کنید که دستتون بیاد و روون بشید که اررورها زیاد اذیت نکنه و همچنین با ویوو ها رویداد هاشون اشنا بشید و استفاده از اونا رو یاد بگیرید 

ممنونم همین کارو انجام میدم

لینک ارسال

سلام 

از سایت مرجع هم میتونید خیلی چیزا یاد بگیرید. کتابهاشو دانلود کنید. 

https://www.b4x.com/android/files/Booklets.zip

https://www.b4x.com/android/files/UserGuide.zip

https://www.b4x.com/android/files/guide.zip

وقتی راه افتادین تو بیسیک، قسمت آموزشی سایت مرجع هم میتونه کمکتون کنه:

Tutorials & Examples | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

خوشحالیم که به انجمن ما اومدید و قصد دارید علم شیرین برنامه نویسی رو فرا بگیرید

ببینید شما برای شروع کار می تونید از قسمت آموزش های مبتدی شروع کنید

آموزش گام به گام برای مبتدیان

در ادامه می تونید مطالب زیادی در مورد برنامه نویسی توی اینترنت بخونید و به اطلاعاتتون اضافه کنید.

آرزومندیم که بتونیم کوچیکترین جرقه ای برای شروع موفقیت های هموطنان عزیزمون باشیم :hi:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...