رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

درون پرداخت مایکت

yuones

سوال

با سلام میدونم بحث تکراری است ولی باور کنید من یک آموزش یا سورس درست در این موضوع پیدا نکردم خود مایک که سورسش بحث بنزین و ... سر آدمو درد میاره برا من که اینطور بوده دوستان فرض کنید من یک دکمه غیر فعال دارم که با پرداخت کاربر فعال میشه خوب حالا این جز کدوم دسته است مصرف شدنی ، نشدنی ، اشتراکی ...؟ من که نفهمیدم حقیقت و اگر یکی از دوستان زحمت بکشه کد های نمونه خود مایکت را ویرایش کنه برام و همون جریان فعال شدن دکمه را برام انجام بده یک دنیا ممنونش می شم واقعا تو این موضوع گیر کردم و مجبورم همه برنامه هام را یا رایگان بگدارم یا فروشی که درصد خریدش پایینه مثل هندونه دربسته :) ممنون میشم برام بفرستید یا لینک بگذارید همینجا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

شما از این دوتا استفاده کنید

* * *

خرید اکانت ویژه یا Buy Premium

اکانت ویژه در این مثال در دسته‌ی محصولات فروشی و مصرف‌نشدنی است. با انتخاب این گزینه برنامه به خرید درون‌برنامه‌ای مایکت وصل شده و با پرداخت هزینه اکانت ویژه خریداری می‌شود این نوع پرداخت مصرف‌نشدنی است.

خلاصه ( اکانت بخر از تمام قسمت ها یا یک بخش رایگان استفاده کن )

خرید اکانت اشتراکی یا Buy Subscription

این اکانت به صورت زمان‌دار است که کاربر با پرداخت هزینه می‌تواند اکانت (ماهانه، هفتگی و یا سالانه) را خریداری کند. توجه داشته باشید که کاربر با خریدن اکانت ویژه می‌تواند به صورت نامحدود بنزین مصرف کند بدیهی است که در این مدت زمان کاربر نباید بنزین خریداری کند و همچنین نمی‌تواند اکانت زمان‌دار دیگری نیز بخرد به همین دلیل دکمه اکانت نامحدود و خرید بنزین نیز غیرفعال می‌شود.

خلاصه ( اکانت بخر از تمام قسمت ها یا یک بخش رایگان استفاده کن اما موقت ، زمان دار )

کجاش پیچیده بود! ، ( وقتی رو موضوعی تمرکز نکنید ، اون موضوع رو هرکاری کنید بازم متوجه نمی شید.) ( در مقابل فهمیدن ، مقاومت کردن :DD:)

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

شما از این دوتا استفاده کنید

* * *

خرید اکانت ویژه یا Buy Premium

اکانت ویژه در این مثال در دسته‌ی محصولات فروشی و مصرف‌نشدنی است. با انتخاب این گزینه برنامه به خرید درون‌برنامه‌ای مایکت وصل شده و با پرداخت هزینه اکانت ویژه خریداری می‌شود این نوع پرداخت مصرف‌نشدنی است.

خلاصه ( اکانت بخر از تمام قسمت ها یا یک بخش رایگان استفاده کن )

خرید اکانت اشتراکی یا Buy Subscription

این اکانت به صورت زمان‌دار است که کاربر با پرداخت هزینه می‌تواند اکانت (ماهانه، هفتگی و یا سالانه) را خریداری کند. توجه داشته باشید که کاربر با خریدن اکانت ویژه می‌تواند به صورت نامحدود بنزین مصرف کند بدیهی است که در این مدت زمان کاربر نباید بنزین خریداری کند و همچنین نمی‌تواند اکانت زمان‌دار دیگری نیز بخرد به همین دلیل دکمه اکانت نامحدود و خرید بنزین نیز غیرفعال می‌شود.

خلاصه ( اکانت بخر از تمام قسمت ها یا یک بخش رایگان استفاده کن اما موقت ، زمان دار )

کجاش پیچیده بود! ، ( وقتی رو موضوعی تمرکز نکنید ، اون موضوع رو هرکاری کنید بازم متوجه نمی شید.) ( در مقابل فهمیدن ، مقاومت کردن :DD:)

تشکر دوست من حالا یک لطفی کن بگو برای من که می خوام کاربر با خرید دکمه ای براش فعال بشه و با توضیح شما میشه اکانت ویژ کدوم توابع را از سورس پیشنهادی مایکت حذف کنم که باگ نده

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، yuones گفته است :

تشکر دوست من حالا یک لطفی کن بگو برای من که می خوام کاربر با خرید دکمه ای براش فعال بشه و با توضیح شما میشه اکانت ویژ کدوم توابع را از سورس پیشنهادی مایکت حذف کنم که باگ نده

راستی یادم رفت خدمت عرض کنم بین بلد نبودن و تمرکز کردن خیلی فرق هست والبته من زیاد دستکاری کردم و هربار یک باگ می داد خلاصه شما بفرما برای اکانت ویژه کدوم توابع بکار من نمیاد اگره هم سورس دادی بهم چه بهتر اگر هم نه فقط بگو کدوم ها اضافه هستنند

لینک ارسال

شما تمرکز نکنید ، بلد نخواهید بود!

خروجی نهایی این قسمت رو غیرفعال کنید : ( حالت دیباگ برای ارتباط با مایکت )

oBillingManager.DebugLogging = True

کلید محصول هم سمت مایکت بسازید اضافه کنید :

Private key As String = ""

MyketIAP-sample-v2_Edited.rar

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

MyketIAP-sample-v2_Edited.rar

آقا مرسی ایشالله اگه باگی دراومد که نتونستم پیداش کنم خدمت می گم درکل فعلا شما حکمت استاده برا من و احترامت واجب یک دنیا ممنون بابت وقتی که گذاشتی

لینک ارسال

منظورم توهین نیست ، حاصل تجربه و ی تلنگر به کاربر ( بعضی وقتا لازمه )، بعدها متوجه منظورم میشید! ، اگه غیراز این بود پوزش.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

یک سوال چطور می تونم با کد webview را که با jobdone کدش لود میشه را اسکرول کنم میدونی در حالت عادی ناقص کد را به اینر میفرسته باید یک بار کامل اسکرول بشه

لینک ارسال

متوجه نشدم

می خواید کد دریافتی از jobdone رو داخل وب ویو لود کنید ؟

webview1.LoadHtml("PUT 'html' CODE.")

تو این حالت باید تمامی آدرس ها مربوط به جاوا اسکریپت ، عکس و .... کامل وارد کنید، و گرنه ممکنه یه بخش هایی لود نشه یا کار نکنه

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

متوجه نشدم

می خواید کد دریافتی از jobdone رو داخل وب ویو لود کنید ؟

webview1.LoadHtml("PUT 'html' CODE.")

تو این حالت باید تمامی آدرس ها مربوط به جاوا اسکریپت ، عکس و .... کامل وارد کنید، و گرنه ممکنه یه بخش هایی لود نشه یا کار نکنه

در واقع با کتابخانه وب ویو اکسترت یک متعییر از نوع وب ویو ایجاد کردم و بعد آدرس وب را در رویداد لود url قرار دادم و کلیه کارها jobdone را انجام دادم تا یک عکس را از میان کد html که از روش گت المنت بدست آوردم را نمایش دهم تا اینجا اوکی است ولی عکس ها را ناقص می گیرد چرا که در زمان لود شدن در webview باید اسکرول شود تا تصاویر دیگر نیز لود شود

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، yuones گفته است :

در واقع با کتابخانه وب ویو اکسترت یک متعییر از نوع وب ویو ایجاد کردم و بعد آدرس وب را در رویداد لود url قرار دادم و کلیه کارها jobdone را انجام دادم تا یک عکس را از میان کد html که از روش گت المنت بدست آوردم را نمایش دهم تا اینجا اوکی است ولی عکس ها را ناقص می گیرد چرا که در زمان لود شدن در webview باید اسکرول شود تا تصاویر دیگر نیز لود شود

لازم به این کار نیست ، شما سورس کد html دریافت کنید توسط jobdone بریزید داخل رشته و با SubString مقدار دلخواهتون رو دربیارید ، داخل انجمن سرچ کنید  SubString

لینک ارسال

در 5 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

لازم به این کار نیست ، شما سورس کد html دریافت کنید توسط jobdone بریزید داخل رشته و با SubString مقدار دلخواهتون رو دربیارید ، داخل انجمن سرچ کنید  SubString

خوب گفتم بالا این کارو کردم و عکس های مورد نظر را بر مبنای id گرفتم و نمایش دادم ولی تصاویر ناقص لود می شوند چرا که متوجه شدم در هنگام اسکرول تگ ها کامل شده و اضافه می شوند متوجه میشی چی می گم؟

البته الان که دارم تایپ می کنم یک راهی پیدا کردم ببینم چی میشه شما هم اگه راهی داری زحمت می کشی بگی تشکر

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، yuones گفته است :

خوب گفتم بالا این کارو کردم و عکس های مورد نظر را بر مبنای id گرفتم و نمایش دادم ولی تصاویر ناقص لود می شوند چرا که متوجه شدم در هنگام اسکرول تگ ها کامل شده و اضافه می شوند متوجه میشی چی می گم؟

البته الان که دارم تایپ می کنم یک راهی پیدا کردم ببینم چی میشه شما هم اگه راهی داری زحمت می کشی بگی تشکر

تکرار مجدد : لازم به این کار نیست ، شما سورس کد html دریافت کنید توسط jobdone بریزید داخل رشته و با SubString مقدار دلخواهتون رو دربیارید ، داخل انجمن سرچ کنید  SubString

بدون وب ویو و گت المنت فقط با SubString ، اسکرول لازم نیست!

لینک ارسال

در 36 دقیقه قبل، M-CAP7AIN گفته است :

تکرار مجدد : لازم به این کار نیست ، شما سورس کد html دریافت کنید توسط jobdone بریزید داخل رشته و با SubString مقدار دلخواهتون رو دربیارید ، داخل انجمن سرچ کنید  SubString

بدون وب ویو و گت المنت فقط با SubString ، اسکرول لازم نیست!

خوب سورس کامل نمیاد من چک کردم در هنگام اسکرول اون صفحه تگها تصویر زیاد و کم می شوند ودر حالت عادی تا یک جایی را من می گیرم باقیش نمیاد 

در هم اکنون، yuones گفته است :

خوب سورس کامل نمیاد من چک کردم در هنگام اسکرول اون صفحه تگها تصویر زیاد و کم می شوند ودر حالت عادی تا یک جایی را من می گیرم باقیش نمیاد 

حالا این که شما گفتی بدون وب ویو و ... چطوره باید چکار کنم؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، yuones گفته است :

حالا این که شما گفتی بدون وب ویو و ... چطوره باید چکار کنم؟

شما چطور می خوای لینک آدرس را به jobdon بدی اگر webview نباشه؟

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، M-CAP7AIN گفته است :

با متد Download

والا این جواب نداد میدونی تصاویر تو صفحه وب مثلا 20 تا است ولی برای من تا 12 تا فقط میاره آیا از وب ویو اکسترت است که محدوده ؟

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، yuones گفته است :

والا این جواب نداد میدونی تصاویر تو صفحه وب مثلا 20 تا است ولی برای من تا 12 تا فقط میاره آیا از وب ویو اکسترت است که محدوده ؟

در واقع دانلود مستقیم تنها سورس سایت قبل از اجرا را نشون میده که همش جاوااسکریپته چیزی شبیه به mvc باید اول سایت یک جایی نمایش داده بشه نثل وب ویو بعد کدش را گرفت آقا چیزی مشابه webviewextras نداری؟

لینک ارسال

آدرس سایت رو شخصی یا اینجا بفرستید ی نگاه بندازم

شما باید تاپیک جدید با موضوع جدید میزدید ، 2 تا تاپیک رو باهم یکی کردید!

لینک ارسال

در در 1397/07/05, 12:49:39، M-CAP7AIN گفته است :

آدرس سایت رو شخصی یا اینجا بفرستید ی نگاه بندازم

شما باید تاپیک جدید با موضوع جدید میزدید ، 2 تا تاپیک رو باهم یکی کردید!

سلام ببخشید دور جواب دادم ببینید من می خوام در قسمت تکس باکس وقتی نامی جستجو شد بر پایه عکس نتیجه نمایش داده شود و گت المنتی به گوگل وصل شدم و میدونید دیگه اونجا می شود بر پایه عکس یا ودیو یا همه و .. جستجو کرد و وقتی تصاویر لود شد من می خواهم با کلیک یک دکمه کل تصاویر را بگیرم که بالا گفتم مشکلش چی هست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...