رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

درون پرداخت مایکت

yuones

سوال

با سلام میدونم بحث تکراری است ولی باور کنید من یک آموزش یا سورس درست در این موضوع پیدا نکردم خود مایک که سورسش بحث بنزین و ... سر آدمو درد میاره برا من که اینطور بوده دوستان فرض کنید من یک دکمه غیر فعال دارم که با پرداخت کاربر فعال میشه خوب حالا این جز کدوم دسته است مصرف شدنی ، نشدنی ، اشتراکی ...؟ من که نفهمیدم حقیقت و اگر یکی از دوستان زحمت بکشه کد های نمونه خود مایکت را ویرایش کنه برام و همون جریان فعال شدن دکمه را برام انجام بده یک دنیا ممنونش می شم واقعا تو این موضوع گیر کردم و مجبورم همه برنامه هام را یا رایگان بگدارم یا فروشی که درصد خریدش پایینه مثل هندونه دربسته :) ممنون میشم برام بفرستید یا لینک بگذارید همینجا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

در 14 ساعت قبل، yuones گفته است :

سلام ببخشید دور جواب دادم ببینید من می خوام در قسمت تکس باکس وقتی نامی جستجو شد بر پایه عکس نتیجه نمایش داده شود و گت المنتی به گوگل وصل شدم و میدونید دیگه اونجا می شود بر پایه عکس یا ودیو یا همه و .. جستجو کرد و وقتی تصاویر لود شد من می خواهم با کلیک یک دکمه کل تصاویر را بگیرم که بالا گفتم مشکلش چی هست؟

اگه گرفتن عکس از گوگل باشه ، بنظرم باید از API گوگل استفاده کنید

https://developers.google.com/custom-search/

لینک ارسال

سپاس گذارم ببینم چی میشه فکر کنم باید آدرس را بشکنم راستی یک سوال دیگه طرح کردم در مورد webview ممنون میشم نگاش بندازی

لینک ارسال

در در 1397/07/08, 15:20:13، yuones گفته است :

سپاس گذارم ببینم چی میشه فکر کنم باید آدرس را بشکنم راستی یک سوال دیگه طرح کردم در مورد webview ممنون میشم نگاش بندازی

انگار وب سایت فعلا مشکل داره بخاطر همین اینجا می پرسم من یک آدرس را در وب ویو لود کردم و در صفحه لود شده روی یک لینک کلیک کرده و به صفحه جدید وارد شدم چطور می تونم آدرس صفحه جدید را بدست آورم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...