رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

mja89

سوال

اساتید سلام:

من توی بیسیک به مشکل برخوردم ، چند وقت پیش یه سورس آنلاین گرفتم برای ثبت مطلب با موضوع که از کدهای php استفاده شده بود.

باهاش کار کردم گذاشتم تا به موقع تو برنامه ام استفاده کنم ، چند روز پیش sdk خودمو اپدیت کردم ، sdk قبلی من 23.0.2 بود - نسخه بیلد تولز و پلت فرم تولز هم 19.0.1 بود - نسخه api هم 14 بود که فقط پوشه samples رو داشتم

sdk جدید که گرفتم همه چیزاش بالا هست api هم 23 و 28  رو داره بعد به سرم زد بیسیک هم اپدیت کنم چون نسخه خودم 5.5 بود بعضی سورس ها رو اخطار میداد اونم اپدیت کردم به 8.5 بعد که اومدم کانفیگ کردم دیگه به مشکل برخورد کردم 

تا قبل اپدیت از تو خود بیسیک avd رو اجرا میکردم همون پنجره avdنصب کردم رو باز میکرد و دیگه sdk توی منوی تولز نبود ، اما بعد اپدیت هم sdk - avd توی منوی تولز بود وقتی اجراشون هم میکنم اصلا sdk که نصب کردم بالا نمیاد یه چیز دیگه میاد پنجره avd هم فرق داره که توی ائنا درحالی که فایل sdkmaneger.bat از پوشه tools/bin رو بهش معرفی میکنم بازم واسه avd هیچ کدوم از api هام نمیاد بالا و اخطار میده که فایل sdk پتچ نشده (توااین مایه ها)

از خیر اینکه از شبیه ساز avd استفاده کنم گذشتم رفتم nox دان کردم و تعریف کردم به بیسیک برای تست خیلی از برنامه هامو باز میکنه ولی همون برنامه ای که اول بار گفتم برای سورس انلاین و اینکه قبلا با api 14 بازش کرده بودم رو همین که اجرا میکنم این اخطار رو میده

B4A Version: 8.50
Parsing code.    (0.00s)
Building folders structure.    (0.03s)
Compiling code.    (0.02s)
Compiling layouts code.    (0.01s)
Organizing libraries.    (0.00s)
Generating R file.    Error
AndroidManifest.xml:22: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'theme' with value '@android:style/Theme.Black.TitleBar').

اومدم خط اخر توی ارور رو توی ماینفست تغییر دادم و noTitleBar. رو اضاف کردم برنامه باز میشه ولی مطالبی که درج میکنم تو صفحه اصلی نمیاد

درضمن من بعد این چند مدل sdk تست کردم چندجا سرچ کردم بیلد تولز رو روی 23.0.3 تنظیم کردم نشد(بقیه اپدیت ها رو پاک کردم) sdk رو روی 23 و 25 و26 تست کردم نشد.

حتی اس دس کی قبلیم رو به بیسیک تعریف کردم بازم نشد.

اینم بگم سورس مشکل نداره چون فایل زیپ هست و مجدد اکسترکت کردم.

سورس رو پایین میذارم ممنون میشم جواب بدید ، متاسفانه تو فروم مبدا سورس کسی جواب نمیده.

لینک توضیحات سورس

اگه نیاز بود بگید سورس رو اپلود کنم بذارم چون خریدمش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

sdk تون رو به این شکل تغییر بدید ، مستقیم دانلود کنید ، مشکلی با متریال نداره

Untitled.png.7d64087d66ac70a71a3697525bce6963.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...