رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

نحوه لود کردن خودکار جدول از دیتا بیس انلاین در بیسیک4اندروید

mja89

سوال

سلام دوستان و اساتید محترم؛

بنده یه سوال داشتم

من از اموزش جامع دیتابیس انلاین (که از داخل سایت خریدم ) برای ساخت یه چت روم داخل اپ استفاده کردم حالا به یه مشکل برخوردم اونم اینه که مثلا مثل یه چت روم یا تلگرام و... وقتی پیام ارسال بشه خودکار بارگذاری هم بشه ، منظورم پیامهایی هست که از طرف کاربرا ارسال میشه تو گوشی شخص ثالث بدون نیاز به بارگذاری بیاد بالا 

چون متعاقبا کاربرد جالبی نیست که کاربر مدام بارگذاری کنه تا ببینه پیامی اومده یانه.

برای خودشخص مشکل رو رفع کردم و کلید ثبت رو به jop بارگذاری به اشتراک گذاشتم فقط مشکلم روی گوشی بقیه کاربرا هست.

البته تو ذهن تازه کار خودم دوتا ایده اومد ببینید با اینا میشه یا اصلا فرق داره بحثش

1- احتمالا باید واسه اینکار کد php باشه که هر وقت پیامی نشست تو سرور جدول مجددا بارگذاری بشه؟؟ و نیاز نباشه مدام صفحه لود بشه

2- یا اینکه مثلا با یه تایمر بیام مثلا هر ثانیه یه دفعه jop بارگذاری رو انجام بدم(که فکر کنم جالب نیست ) و صفحه چه پیامی ارسال شده باشه چه نه بارگذاری بشه که البته به نظرم چیز جالبی نیست که مدام نت رو درگیر کنم بخواد فایل php رو بخونه از سرور

ممنون میشم اگه بتونید سریعتر جوابی برام پیداکنید خیلی گیر کردم  ، البته شاید چیز ساده ای باشه ولی واسه من که 1 ماهه برنامه نویسی رو شروع کردم و امثال من خیلی پیچیده است.

مسپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باید برای این کار از سوکت استفاده کنید

از کتابخانه اقای مهدی نژاد استفاده کنید که رایگان منتشر کردن

تو همین انجمن سرچ کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...