رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

استفاده از دستورات mysql

b4xcenterb

سوال

سلام خدمت تمامی دوستان.امیدوارم حال همگی خوب باشه و سال خوبی رو شروع کرده باشید.

چطور باید از دستورات mysqlتو برنامه استفاده کرد مثل دستورات sql مثل کد زیر

select * from tbl1 WHERE subject='fun' ORDER BY id ASC

حالا تو phpمن یه فایل دارم با نام 

http://mydbi.ir/matlab/link2.php که تو تیبل mysqlدستبه بندی ها متفاوته حالا بخوایم دسته بندی ها رو از هم جدا کنیم باید به چه شکلی باشه امیدوارم گنگ نگفته باشم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سوالتون واضح نیست دوست عزیز

میخاید از طریق بیسیک به سرور متصل بشید که دقیقا چه کاری انجام بدید ? حذف ,درج,ویرایش,اپدیت ?

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، behnam_tr گفته است :

سوالتون واضح نیست دوست عزیز

میخاید از طریق بیسیک به سرور متصل بشید که دقیقا چه کاری انجام بدید ? حذف ,درج,ویرایش,اپدیت ?

ممنونم.ببینید دوست عزیز ببینید تو دیتابیس افلاین سورت رو براساس کرسر و دستوری که گفتم انجام میشه .من نه میخوام حذف ,درج,ویرایش,اپدیت داشتم میخوام یه تیبل تو دیتابیس انلاین دارم که دسته بندی شده محتوا میخوام هر دسته رو جدا بگیریم این کار رو چطور اناجم باید بدم

-----------------------------------------------------------------------------------

-     id               -        dastebandi         -     

----------------------------------------------------------------------------- -

-          varzshi                                       -

-------------------------------------------------------------------------------

-      sragarmi                                                                             -

--------------------------------------------------------------------------------

فرض کنید این تیبل mysqlمن هست که میخوام عنوان ها بر اساسdastebandi از هم جدا بشن و یه جور سورت اطلاعات دیتابیس.حالا اینو سمت بیسیک چطور باید انجام داد چون باhttpفقط میشه لینک رو گرفت

لینک ارسال

سلام

خب دوست من شما یک وب سرویس یا API  می نویسید که لیست دسته بندی هاتون رو به وسیله ی PHP از دیتابیس بگیره و به فرمت جیسون یا هر فرمتی که مد نظرتون هست ارسال می کنید به کلاینت اندروید.

خب حالا اطلاعات دسته بندی شدتون توی افلاین باشه یا انلاین تفاوتی در کار نیست.دسته بندی های شما یک id  داره و اطلاعاتتون رو بر اساس ایدی دسته بندی فیلترگذاری کنید و طبق انتخاب اون دسته اطلاعات رو حالا از انلاین یا افلاین بگیرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...