رفتن به مطلب
  • 0

سایز متن لیست ویو

بیسیک

سوال

سلام

من یه لیست ویو دارم که متن داخل ان با فونت 16 هست تو گوشی خودم که تست کردم خوب بود ولی وقتی تو گوشی دیگه امتحانش کردم فونت ان خیلی زیاد شده بود و بعضی از عنوان های داخل لیست ویو کامل نشون داده نمیشد میشه راهنمایی کنید من چه فونتی بدم که تو همه گوشی ها درست باشه؟؟؟بر اساس درصد x و y هم زدم یعنی نوشتم برای لیست ویو نوشتم ولی درست نشد

listview1.textsize=5%x

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اخه میخوام متنم از سمت راست شروع بشه نه از وسط بیاد وقتی گراویتی رو راست چین میکنم متنم از لیست ویو میزنه بیرون لیست ویو از سمت چپ و راست0 تا 100 درصد هست ولی باز میزنه بیرون متنش درضمن وقتی هم که %3 میزارم سایزمتن لیست ویو تو بعضی گوشی ها خیلی ریز هست

لینک ارسال

لینک ارسال

اخه میخوام متنم از سمت راست شروع بشه نه از وسط بیاد وقتی گراویتی رو راست چین میکنم متنم از لیست ویو میزنه بیرون لیست ویو از سمت چپ و راست0 تا 100 درصد هست ولی باز میزنه بیرون متنش درضمن وقتی هم که %3 میزارم سایزمتن لیست ویو تو بعضی گوشی ها خیلی ریز هست

کلا لیست ویو محدوده

یه نمونه برات میزارم ولب 2خطی بدون عکسه که با کد فارسیو از سمت راست شروع بشه

تو عکس جای که خط کشیدم هر چه قدر بیشتر کنی از سمت رایت بیشتر فاصله میگیره

attachment.php?attachmentid=1667&stc=1

ولی اگر نظر منو بخای میگم از پنل و اسکرول ویو استفاده کنی چون محدودیتی نداره و هر چی بخای میتونی توش اضاف کنی

اینم تاپیکش لیست ویو خوشگل و سفارشی

لینک ارسال

سلام

اگه دقیقا دستور بالا رو نوشتین که اشتباست! حالا شاید خلاصه کردین. ولی بر اساس X هم که بنویسین البته خیلی زیاد نگیرین.

ListView1.TwoLinesAndBitmap.Label.TextSize=3%x

ضمنا اگه منظورتون از این که عناصر داخل رو کامل نشون نمیده اینه که نوشته ها خارج شده اند باید گراویته رو تنظیم کنید. مثلا به این شکل در مورد لیست ویو دو خطی:

ListView1.TwoLinesAndBitmap.Label.Gravity=Gravity.CENTER_HORIZONTAL    ListView1.TwoLinesAndBitmap.SecondLabel.Gravity=Gravity.CENTER_HORIZONTAL
   ListView1.TwoLinesAndBitmap.SecondLabel.TextColor=Colors.Yellow
   ListView1.TwoLinesAndBitmap.Label.TextSize=3%x

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...