رفتن به مطلب
  • 0

راه اندازی بخش topic سرویس پوشه در b4a

KMOHAMMAD

سوال

سلام

در بخش مستندات سایت پوشه در مورد عضویت کاربران در تایپیک های مختلف نوشته و گفته باید کد عضویت کانال یا موضوع اینجوری  و لغو عضویت اینجوری باشه (تصویر پیوست)

ولی نگفته  که خوب چطوری به کاربر اطلاع بدیم که این موضوعات یا کانال ها هست تا هر کدام  که میخواد عضو بشه  تا مطالب مربوط به اون موضوع براش با پوش ارسال بشه
از پشتیبانی سایت سوال کردم جواب داد که در تصویر پیوست قرار دادم
من که منظورشون را نفهمیدم:scratch_one-s_head:
الغرض
اگر کسی کار کرده  بگه چطوری میشه 

1- موضوعات یا کانال را برای کاربر فرستاد تا کاربر در اون موضوع دلخواهش عضو بشه؟؟
2- ایا در پوشه جایی هست که نشون بده که مثلا این کاربرهای که برنامه را نصب کردند در فلان موضوع هم عضو شده اند یا نه؟؟/Capt12ure.JPGCapture.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 22 ساعت قبل، KMOHAMMAD گفته است :

سلام

در بخش مستندات سایت پوشه در مورد عضویت کاربران در تایپیک های مختلف نوشته و گفته باید کد عضویت کانال یا موضوع اینجوری  و لغو عضویت اینجوری باشه (تصویر پیوست)

ولی نگفته  که خوب چطوری به کاربر اطلاع بدیم که این موضوعات یا کانال ها هست تا هر کدام  که میخواد عضو بشه  تا مطالب مربوط به اون موضوع براش با پوش ارسال بشه
از پشتیبانی سایت سوال کردم جواب داد که در تصویر پیوست قرار دادم
من که منظورشون را نفهمیدم:scratch_one-s_head:
الغرض
اگر کسی کار کرده  بگه چطوری میشه 

1- موضوعات یا کانال را برای کاربر فرستاد تا کاربر در اون موضوع دلخواهش عضو بشه؟؟
2- ایا در پوشه جایی هست که نشون بده که مثلا این کاربرهای که برنامه را نصب کردند در فلان موضوع هم عضو شده اند یا نه؟؟/Capt12ure.JPGCapture.JPG

یعنی تا حالا کسی با این بخش سرویس پوشه کار نکرده؟؟؟!!!!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...