رفتن به مطلب
  • 0

vahid65

سوال

سلام خوبین؟

من میخواهم که یک برنامه درست کنم بیاد از کاربر دوتا ورودی (دوتا عدد)بگیره و بین محدوده اونهارو بگرده و هرچه عدد اول هست توی یک لیبل بنویسه.

مثلا کاربر دو عدد زیر رو وارد کنه:

۳ و ۱۰

برنامه باید بیاد توی یه لیبل بنویسه:

3,5,7

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، vahid65 گفته است :

خیلی متشکرم اما من خودم اینارو بلدم ولی وقتی یه حلقه مینویسیم و میاد اعداد اول بین دو بازه رو چک میکنه آخرین عدد اول رو توی لیبل مینویسه در واقع من مشکلم اینه که چجوری وقتی اعداد اول رو تشخیص داد اونارو بیرون بکشه و توی لیبل ذخیره کنه...اگه متوجه منظورم نشدین بگین سورس رو پیوست کنم.

اگه میشه پاسخ دهید ممنون

سورسش رو براتون نوشتم.:gamer2:        prime.zip

کتابخونه PersianAsyncTask رو هم از لینک زیر دانلود کنید

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، vahid65 گفته است :

سلام خوبین؟

من میخواهم که یک برنامه درست کنم بیاد از کاربر دوتا ورودی (دوتا عدد)بگیره و بین محدوده اونهارو بگرده و هرچه عدد اول هست توی یک لیبل بنویسه.

مثلا کاربر دو عدد زیر رو وارد کنه:

۳ و ۱۰

برنامه باید بیاد توی یه لیبل بنویسه:

3,5,7

سلام و درود. کار سختی نیست. شما اول باید یه حلقه بنویسید که نقطه شروع و پایانش عدد کوچیک و بزرگ باشه. تو هر تکرار حلقه چک کنید که عدد اول هست یا نه. برای اینکه بفهمید عدد اول هست یا نه هم باید مقسوم علیه هاشو بررسی کنید که فقط خودش و یک باشه که اینم با یه حلقه ساده که از 2 تا نصف عدد میتونید برسی کنید که باقیماندش صفر نباشه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. کار سختی نیست. شما اول باید یه حلقه بنویسید که نقطه شروع و پایانش عدد کوچیک و بزرگ باشه. تو هر تکرار حلقه چک کنید که عدد اول هست یا نه. برای اینکه بفهمید عدد اول هست یا نه هم باید مقسوم علیه هاشو بررسی کنید که فقط خودش و یک باشه که اینم با یه حلقه ساده که از 2 تا نصف عدد میتونید برسی کنید که باقیماندش صفر نباشه

خیلی متشکرم اما من خودم اینارو بلدم ولی وقتی یه حلقه مینویسیم و میاد اعداد اول بین دو بازه رو چک میکنه آخرین عدد اول رو توی لیبل مینویسه در واقع من مشکلم اینه که چجوری وقتی اعداد اول رو تشخیص داد اونارو بیرون بکشه و توی لیبل ذخیره کنه...اگه متوجه منظورم نشدین بگین سورس رو پیوست کنم.

اگه میشه پاسخ دهید ممنون

لینک ارسال

سلام

قبل شروع حلقه ها یه آرایه و یه متغیر int برای اندیس آرایه درست کن و مقدار متغیر رو صفر کن و هر عدد اول که پیدا شد داخل آرایه دخیر کن و متغیر رو یکی زیاد کن

بعد از اتمام حلقه ها یه آرایه داری با تعداد مشخصی عدد اول

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...