رفتن به مطلب
  • 0

نسخه قدیمی اندروید استودیو

bakhtiaran

سوال

سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب  باشه.بنده سیستمم ضعیفه مجبورم از ویندوز xp استفاده کنم به نظرتون اگه از نسخه قدیمی اندروید استودیو استفاده کنم مشکلی تو برنامه نویسی پیش میاد واسم؟

اخرین نسخه اندروید استودیو واسه ویندوز xpچنده؟

البته میتونم ویندوز7 نصب کنم ولی بعدش مجبورم از بیسیک استفاده کنم نمیتونم اندروید استودیو رو نصب کنم فضای هاردم کمه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 13 دقیقه قبل، bakhtiaran گفته است :

سلام. دوست عزیز چرا لینوکس نصب نمیکنید؟ ویندوز xp مال عهد بوقه و تقریبا هیچ برنامه جدیدی روش نصب نمیشه. لینوکس نصب کنید و هم سرعتتو بالاتره و هم فضای خیلی کمی رو میگیره

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام. دوست عزیز چرا لینوکس نصب نمیکنید؟ ویندوز xp مال عهد بوقه و تقریبا هیچ برنامه جدیدی روش نصب نمیشه. لینوکس نصب کنید و هم سرعتتو بالاتره و هم فضای خیلی کمی رو میگیره

لینوکس سخت بود کار کردن باهاش

الان اگه اندروید استودیو قدیمی نصب کنم روی xp مشکلی از لحاظ برنامه نویسی پیش نمیاد؟مثلا کتابخونه ها همه رو نسخه قدیمی کار میکنه؟

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، bakhtiaran گفته است :

لینوکس سخت بود کار کردن باهاش

الان اگه اندروید استودیو قدیمی نصب کنم روی xp مشکلی از لحاظ برنامه نویسی پیش نمیاد؟مثلا کتابخونه ها همه رو نسخه قدیمی کار میکنه؟

خیر به مشکل میخورید. چون نسخه گریدلش خیلی قدیمی هست و امکانات جدید رو ساپورت نمیکنه

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

خیر به مشکل میخورید. چون نسخه گریدلش خیلی قدیمی هست و امکانات جدید رو ساپورت نمیکنه

لینوکس مشکلش این بود که واسه هرکاری باید تو ترمینال دستور مینوشتم.

از بیسیک استفاده کنم مشکلی واسه نسخه های جدید اندروید پیش نمیاد؟مثلا برنامه هایی که مینویسم روی نسخه جدید اندروید کار میکنه؟

چون تو بیسیک اکثر چیزا با کتابخونه درست میشه  واسه همین گفتم شاید روی نسخه های جدید انروید به مشکل بخوره برنامه

لینک ارسال

در 28 دقیقه قبل، bakhtiaran گفته است :

لینوکس مشکلش این بود که واسه هرکاری باید تو ترمینال دستور مینوشتم.

از بیسیک استفاده کنم مشکلی واسه نسخه های جدید اندروید پیش نمیاد؟مثلا برنامه هایی که مینویسم روی نسخه جدید اندروید کار میکنه؟

چون تو بیسیک اکثر چیزا با کتابخونه درست میشه  واسه همین گفتم شاید روی نسخه های جدید انروید به مشکل بخوره برنامه

برای بیسیک فک نکنم موردی باشه. فقط باید از جاوا 8 استفاده کنید. چون جاواهای جدید نیاز به ویندوز 64 بیت و 7 به بالا دارن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...