رفتن به مطلب
  • 0

جلوگیری از هک اطلاعات درون فایل برنامه (خیلی مهم)

afraz11

سوال

با سلام

دوستان تو این پست میخوام روشهایی رو بگید که با انجام دادنش دیگه پوشه های برنامه به وسیله برنامه هایی نظیر Win RAR

اگه روشی برای این کار بلدید بگید تا دوستان تو انجمن ازش استفاده کنن

متاسفانه پوشه های برنامه به راحتی با برنامه Win RAR میشه درآورد

من شخصا برنامه هایی رو دیدم که وقتی میخوای با برنامه Win RAR فایلهاشو در بیاری ارور میده یعنی باید چیکار کنیم تا وقتی کسی خواست پوشه های برنامه ما رو با Win RARاستخراج کنه ارور بده

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

ببین دوست عزیز فقط وین رار نیست که میتونه این کار رو بکنه. برنامه هایی هستن که میتونن کد های تقریبی استفاده شدتونم نشون بدن. (چیز جدید نیست)

یه روش مد نظرم هست.

خودم تست نکردم. اما 99 درصد فکر کنم جواب بده.

شما بیاید محتویات داخل پوشه ی asset رو زیپ کنید یه پسورد هم براش بزارید. حالا کتابخونه زیپ رو پیوست کنید. بعد بهش بگید بیاد اول برنامه زیپ رو اکسترکت کنه به آدرس asset با همون پسوردی که زیپ کردید. برای محکم کاری بعد از اکسترکت یه دستور بزارید اگه فلان فایل وجود نداشت دوباره اکسترکت کنه.

این بهترین راه برای در امان نگهداشتن فایلها هست.

حله؟

لینک ارسال

متاسفانه من که پیگیر این موضوع شدم همچین کتابخونه ای هنوز وجود نداره که آرشیوهای دارای رمز رو اکسترکت کنه

لینک ارسال

دوست عزیز آخرین ارسال برای 1 خرداد هست

چرا تاپیک های قدیمی رو بالا میارید؟ :|

:|

:|

لینک ارسال

یعنی منظورتون اون فایل پسوند APK رو با وین رار باز کنیم و بعدش محتویات رو زیپ کنیم؟؟؟!!!! فکر کنم برنامه خراب میشه . شاید من منظورتون رو درست نفهمیدم . اگه واضحتر بیان کنید ممنون میشم.

یه چیزی که فکر میکنم اینه که اگه بشه عکسها رو بدون پسوند کرد ولی توی برنامه بشه باز شه خیلی خوبه.آیاهمچین امکانی هست؟؟؟!!! منظورم اینه که پسوند مثلا jpg یا Png اون رو توی ویندوز برداریم تا به فرمت File در بیاد.

ممنونم

لینک ارسال

یعنی منظورتون اون فایل پسوند APK رو با وین رار باز کنیم و بعدش محتویات رو زیپ کنیم؟؟؟!!!! فکر کنم برنامه خراب میشه . شاید من منظورتون رو درست نفهمیدم . اگه واضحتر بیان کنید ممنون میشم.

یه چیزی که فکر میکنم اینه که اگه بشه عکسها رو بدون پسوند کرد ولی توی برنامه بشه باز شه خیلی خوبه.آیاهمچین امکانی هست؟؟؟!!! منظورم اینه که پسوند مثلا jpg یا Png اون رو توی ویندوز برداریم تا به فرمت File در بیاد.

ممنونم

نه عزیز apk چیه.

میگم وقتی برنامه رو نوشتین . برید به قسمت asset محتویات داخلش رو زیپ کنید با پسورد. طوری که فقط زیپ توی اون پوشه باشه. بعد هم یه دستور بزارید که برای اولین بار برنامه باز میشه بیاد. زیپ رو اکسترکت کنه.(رمز رو باید توی سورس بهش بدید)در مسیر asset.

این بهترین روشه.

یه مقدار فکر کنید دستتون میاد چی میگم.

لینک ارسال

ببین دوست عزیز فقط وین رار نیست که میتونه این کار رو بکنه. برنامه هایی هستن که میتونن کد های تقریبی استفاده شدتونم نشون بدن. (چیز جدید نیست)

یه روش مد نظرم هست.

خودم تست نکردم. اما 99 درصد فکر کنم جواب بده.

شما بیاید محتویات داخل پوشه ی asset رو زیپ کنید یه پسورد هم براش بزارید. حالا کتابخونه زیپ رو پیوست کنید. بعد بهش بگید بیاد اول برنامه زیپ رو اکسترکت کنه به آدرس asset با همون پسوردی که زیپ کردید. برای محکم کاری بعد از اکسترکت یه دستور بزارید اگه فلان فایل وجود نداشت دوباره اکسترکت کنه.

این بهترین راه برای در امان نگهداشتن فایلها هست.

حله؟

آفرین و دمتون گرم.

به خوب نکته ای اشاره کردید .....

لینک ارسال

در خصوص این مسئله منم شنیدم که با برنامه های خاصی میشه شبه کدها رو استخراج کرد، تکلیف کانکشن دیتابیس چی میشه پس؟ ممکنه رمز اتصال به بانک هم کشف بشه؟*monkey*

لینک ارسال

دوستان یکی آموزشش رو تو این پست قرار بده به خدا این موضوع خیلی مهمه یه کاری بکنید که این مشکل برای همیشه حل شه

لینک ارسال

نرم افزار Secured Asset در سایت کوییک لرن در موجوده و رایگان میتونید دانلودش کنید 

لینک ارسال

دوستان یکی آموزشش رو تو این پست قرار بده به خدا این موضوع خیلی مهمه یه کاری بکنید که این مشکل برای همیشه حل شه

اگه اینکاری که گفتم رو انجام بدید. و برنامه رو انکریپت هم بکنید. فکر نکم کسی بتونه بهش دسترسی پیدا کنه. چون چندتا قفل روی هم زدیم. مثلا زیپ رو نمیشه شکست برنامه های الکی واسش درست شده اما کار نمیکنن. حالا یخواد بیاد رمز زیپ رو از سورس بکشه بیرون میبینه سورت کریپت شده. حالا بگزیم در آوردن رمز از برنامه کریپت نشده چقدر سخته چه برسه به کریپت شده.

لینک ارسال

نرم افزار Secured Asset در سایت کوییک لرن در موجوده و رایگان میتونید دانلودش کنید 

سلام

اینکه علاقه شدیدی به چی چی لرن دارید خوبه ولی نیازی نیست توی انجمنی که به عنوان یک مرجع محسوب میشه واسه حل مشکلات دوستان ادرس جای دیگه ای رو بدید.

شما میتونید به این لینکی که بنده قرار میدم برید و کتابخانه واموزشش رو خریداری کنید و خیلی راحت بدون دغدغه.

http://answercenter.ir/topic/4869-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-encrypt%D9%85%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D8%AA%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B3/

لینک ارسال

نه عزیز apk چیه.

میگم وقتی برنامه رو نوشتین . برید به قسمت asset محتویات داخلش رو زیپ کنید با پسورد. طوری که فقط زیپ توی اون پوشه باشه. بعد هم یه دستور بزارید که برای اولین بار برنامه باز میشه بیاد. زیپ رو اکسترکت کنه.(رمز رو باید توی سورس بهش بدید)در مسیر asset.

این بهترین روشه.

چطوری اکسترکت کنه تو مسیر asset؟

لینک ارسال

بهترین روش encryption چی هست؟ نرم افزار خاصی برای این کار وجود داره؟

آره خود سایت مرجع یه نرم افزار داره برا این کار

لینک ارسال

سلام داداش لطف کن یه سورس و اون برنامه که گفتی باهاش اون کارو میکنن رو لطفا اینجا پیوست کن داداش

واقعا خیلی خیلی ممنونت میشم

لینک ارسال

نه عزیز apk چیه.

این بهترین روشه.

فهمیدم منظورتون رو چیه. فقط اگه میشه نحوه باز کردن فایلهای زیپ رو با پسورد بگین و یا همون کتابخونه اون رو خیلی لطف بزرگی کردین.

با تشکر از صبر و حوصله و پاسخ شما عزیزان

لینک ارسال

یکی از بهترین راه ها Encrypt کردن هست !

لینک ارسال

دوست عزیز شما توی این روش میای کل فایل ها(البته غیر از لایوت ها) ی برنامتو با یه نرم افزار خاص قفلش میکنی بعد میای توی برنامه اون رو هرجا خواستی باز میکنی...

من آموزشش رو برای قرار دادن توی فروشگاه آماده کردم ولی آقای ایزدی به دلایلی اون رو نذاشتن!(که البته دلایل قانع کننده بود!)

لینک ارسال

پس بچه های انجمن که این مشکل رو دارن باید چیکار کنن خوب یکی آموزشو قرار بده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...