رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

چه آموزشی خریداری کنم ؟

Kazem Forghani

سوال

سلام به همه

می تونید راهنمایی کنید چه آموزشی بخرم ؟؟؟

1 - تصویری باشه

2 - فارسی باشه

3 - قیمت مناسب باشه

4 - یه جوری باشه تقریبا تمام قسمت های بیسیک فور اندروید رو آموزش بده

دوستان ، لطفا کمک کنید می خوام از پایه شروع کنم .

اگر تاپیک رو اشتباه زدم ببخشید ... مکانی پیدا نکردم غیر از این جا ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

بگردی تو سایت این موضوع بحث شده چند بار

مثل این :

http://answercenter.ir/thread2939.html

این تاپیک رو که خودم ایجاد کردم اما به دلایلی بسته شد . آن جا هم که به نتیجه نرسیدم متاسفانه .*asabani*

لینک ارسال

شما چه آموزشی میخوای ؟؟ اولا باید بدونی چی میخوای یاد بگیری بعد دنبالش بگردی ... مثالا میخوای برنامه پیامک درست کنی، باید بری دیتابیس یاد بگیری، بعد اشتراک گذاری و... اول باید حدفت مشخص باشه. آموزش بخوای که تو انجمن خیلی آموزش های کاربردی وجود داره.

لینک ارسال

سلام

همون مواردی که گفتی رو به ترتیب اولویت برات میزارم(البته نظر شخصی منه):

1 - تصویری باشه

2 - قیمت مناسب باشه(که بتونی آموزش های زیادی بخری!)

3 و 4 هم با توجه به تسلط خودت به زبان انگلیسیه.

موفق باشی*inlove*

لینک ارسال

من میگم شما اول بیاین واسه خودتون از ابتدا یاد بگیرین و برنامه ساده مثه ماشین حساب و اینجور چیزا بسازین بعد کم کم شروع کنین به ساخت برنامه هایی که میشه ساخت و آموزشش رایگانه در آخر اگه ایده ای دارین ک آموزشش موجوده بخرین

ماشاالله توی این انجمن بسیاری آموزش کاربردی هست و رایگانه ک تو نت پیدا نمیشه از پایه برنامه نویسی شروع کنید از آموزش های ساده و کاربردی

لینک ارسال

من میگم شما اول بیاین واسه خودتون از ابتدا یاد بگیرین و برنامه ساده مثه ماشین حساب و اینجور چیزا بسازین بعد کم کم شروع کنین به ساخت برنامه هایی که میشه ساخت و آموزشش رایگانه در آخر اگه ایده ای دارین ک آموزشش موجوده بخرین

ماشاالله توی این انجمن بسیاری آموزش کاربردی هست و رایگانه ک تو نت پیدا نمیشه از پایه برنامه نویسی شروع کنید از آموزش های ساده و کاربردی

سلام

با تشکر از توجه شما

من در یکی از سایت ها دیدم : آموزش تصویری ، 30 ساعت ، از پایه ، فارسی ، 20 هزار تومن .

به نظرتون خریداری کنم ؟؟؟

لینک ارسال

به نظرم نه آموزش پایه رو خودتون میتونین یاد بگیرین من الان با همین انجمن تا ساخت یک کتاب پیش رفتم اونم با آموزش های رایگانی ک دوستان گذاشتن

لینک ارسال

ببین نسبت قیمت به ساعت آموزش خوبه ولی ببین به دردت میخوره یا نه...دمو رو ببین اگه خیلی مبتدیه نخر

لینک ارسال

سلام

با تشکر از توجه شما

من در یکی از سایت ها دیدم : آموزش تصویری ، 30 ساعت ، از پایه ، فارسی ، 20 هزار تومن .

به نظرتون خریداری کنم ؟؟؟

آقای کاظم فروغی گل

شما اومدید تو بخش آموزش های تصویری سوال پرسیدید

بعدشم شما با توجه به نیازت باید آموزش چیزی بخری وگرنه همین جور بری بخری و استفاده نشه بدرد نمیخوره

تازه آموزش داریم تا آموزش

لینک ارسال

خوب به نظر من اگه کسی از پایه بخواد شروع کنه از آشنایی با محیط b4a شروع میشه . بعد میریم سراغ صفحه کد نویسی و منوی دیزاینر . بعد مثلا ساخت دکمه و پنل و لیبل و قرار دادن متن و کدهای اولیه . این ها رو دوستان خیلی توی این انجمن توضیح دادن . فکر نمیکنم نیازی به خریدن اموزش باشه . بنده هم در ابتدای کار آموزش نمیخریدم و با همین آموزش های رایگان کارم رو شروع کردم الان فقط آموزش های پیشرفته رو خریداری میکنم و آموزش هایی که واقعا کمیاب هستن . شما هم همین کار رو بکن به نظر بنده . سرچ کن و آموزش های ساده رو نگاه کن و خودت هم تلاش کن حتما پیشرفت میکنی . سوالی هم داشتیم ما کمکت میکنیم

لینک ارسال

به نظرم نه آموزش پایه رو خودتون میتونین یاد بگیرین من الان با همین انجمن تا ساخت یک کتاب پیش رفتم اونم با آموزش های رایگانی ک دوستان گذاشتن

سلام

درسته اگر این انجمن نمی بود من تا الان از برنامه نویسی منصرف می شدم .

ولی این آموزشی که گفتم از نصب شروع می کنه تا آخر برنامه نویسی ...

طبق قوانین هم لینک آموزش رو نمی شه نمی شه گذاشت

لینک ارسال

بگردی تو سایت این موضوع بحث شده چند بار

مثل این :

http://answercenter.ir/thread2939.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...