رفتن به مطلب

دورههای اموزشی متریال دیزاین

mohsen009

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

دوره متریال دیزاین اماده شده بیش از 7ساعت اموزش تصویری و نزدیک 20 فیلم اموزشی و نزدیک 30 سرفصل از اموزش متریال دیزاین

مطمئنن همهمون از ظاهر برنامه ای که با بیسیک و تم holo میسازیم راضی نیستیم بااینکه کلی هم براش زحمت کشیدیم.دیگه وقتشه که با تم Holo  خدافظی کنیم :)

با مدیران انجمن هم صحبت شده که ایشالا داخل فروشگاه برای استفاده دوستات قرار بگیره

توی این سمپل که گذاشتم چندتا از سرفصل هارو توش قرار دادم

سرفصل های انجام شده:

• راه اندازی کتابخانه AppCompat
  • تغییر رنگ ActionBar به رنگ دلخواه(استفاده از رنگ های متریال)
  • تغییر رنگ Element های برنامه به رنگ دلخواه(استفاده از رنگ های متریال)
  • تغییر رنگ StatusBar به رنگ دلخواه(استفاده از رنگ های متریال) همچنین شفاف کردن آن
  • شفاف کردن NavBar
  • ساختن منو متریال
  • تفاوتهای تم متریال دیزاین با تم Holo
  • جایگزین کردن ToolBar بجای ActionBar
  • ساختن تم Dark و Light با Object ToolBar
  • ساختن منو پیشرفته متریال و ایجاد تغییرات در منو  با Object ToolBar
  • بررسی روش های ساخت یک منو در اندروید
  • نحوه اضافه کردن Object های کتابخانه AppCompat به برنامه
  • کار کردن با توابع و متدهای کتابخانه AppCompat
  • پیدا و پنهان کردن ToolBar بصورت انیمیشن , ایجاد سایه در ToolBar و...
  • کار کردن با Object ACSearchView
  • آموزش ساخت دیالوگ متریال  شامل  آموزش های ساخت انواع دیالوگ های متریال:
  • BasicDialog
  • ListDialog
  • SingleChoiceDialog
  • MultiChoiceDialog
  • InputDialog
  • FolderSelectorDialog
  • ProgressDialog )بصورت خطی و دایره ای)
  •  
  • آموزش تغییر رنگ تمامی عناصر دیالوگ متریال به رنگ دلخواه(content, widget, background, و ...)
  • امکان تغییر مکان  content, items,title, و ... در متریال دیالوگ
  • آموزش کارکردن با کتابخانه MaterialColor و امکان تغییر رنگ عناصر موجود در برنامه با این کتابخانه به رنگ های متریال
  • آموزش ساخت اسلاید منو زیبای متریال(شامل آموزش استفاده از ایکون های فونتی و تغییر رنگ ایکون ها به رنگ دلخواه, توی این آموزش شما یاد میگیرین که بجای اینکه برای ابچکتی که مخواین یک عکس توی برنامه داشته باشه میتونین از ایکون های فونتی استفاده کنین و دیگه از روش های دیگه استفاده نکنین  )
  • آموزش تغییر تم نرم افزار
  • آموزش کار با کتابخانه AHSwipeToRefresh
  • ListView &Floating Action Button
  •  ScrollView &Floating Action Button
  • آموزش کار با کتابخانه ProcessButton شامل کار کردن با ابجکت های این کتابخانه:
  • ProcessButton
  • ActionProcessButton
  • ActionEndlessButton
  • SubmitProcessButton
  • آموزش کار با کتابخانه MSCardView
  • آموزش کار با کتابخانه MarkView
  • آموزش کار با کتابخانه ProgressWheel
  • آموزش کار با کتابخانه AHSwipeToRefresh
  • PullToRefresh
  • آموزش کار با کتابخانه MaterialRangeBar
  • آموزش کار با کتابخانه RSSwipeToDismiss
  • آموزش کار با کتابخانه UIUtils و AHNavigationDrawer و ساخت منو بلوری
  • آموزش تصویری نحوه رفع مشکلات برای راه اندازی کتابخونه های متریال در قالب یک فایل جداگانه تهیه شده, در صورتی که مرحله به مرحله با آموزش ها پیش برین برای راه اندازی کتابخونه ها به هیچ مشکلی برنمیخورین
http://s3.picofile.com/file/8190925400/Sample.rar.html
http://s6.picofile.com/file/8190922550/Sample.apk.html

منبع: http://www.answercenter.org

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
لینک ارسال

• 11 ماه بعد...

سلام
من همین پک رو خریدم و دانلود کردم. از سایت حذف شد - حسین دوست
با کمال احترام باید بگم که آموزش هاتون افتضاحه به چند دلیل:
یک کیفیتت صدا و تصویرتون خیلی بده
دو آقا من خودم معلمم قدرت بیان اصلا نداری
سه چرا اینقده به هم ریختس و اصلا سر و ته ندارن؟ نه معلومه فایل اول کدامه و نه فایل آخر
و دلایل خیلی زیاد دیگه
برین از سایت حذف شد - حسین دوست یکم یاد بگیرین
و در آخر اگه ایشان پول من رو پس ندن من پولی رو که بابت خرید این بسته دادم رو حلال نمیکینم.

با تشکر

این ایمیل منه

حذف شد - حسین دوست

لینک ارسال

سلام

سه چرا اینقده به هم ریختس و اصلا سر و ته ندارن؟ نه معلومه فایل اول کدامه و نه فایل آخر

و دلایل خیلی زیاد دیگه

و در آخر اگه ایشان پول من رو پس ندن من پولی رو که بابت خرید این بسته دادم رو حلال نمیکینم.

با تشکر

این ایمیل منه

حذف شد - حسین دوست

سلام ،

دوست عزیز لحن حرف زدن شما اصلا مناسب نیست و لطفا ادب رو رعایت بفرمایید. در صورت تکرار به صورت جدی برخورد خواهم کرد.

بنده خودم این پکیج رو عید تهیه و مشاهده کردم ، و می تونم به جرعت بگم جز بهترین آموزش هایی بود که تا به الان مشاهده کردم ، چرا که علاوه بر این که تمامی نکات توضیح داده می شد ، گام به گام بود و این نکته خوبی هست.

ترتیب آموزش ها رو هم خودتون بر حسب نیاز باید انتخاب بکنید ، برای مثال اول مباحث مربوط به AppCompat که پیش نیاز هست رو مشاهده کنید ، بعد مابقی مباحث رو ببینید.

در ضمن از هر سایتی که خرید کردید در همان جا مشکل را مطرح کنید. و این که به این شکل بدون دلیل و مدرک این پکیج عالی رو زیر سوال نبرید.

مابقی توضیحات رو می زارم بر عهده آقای سلطانیان که بهتون توضیح بدند.

لینک ارسال

سلام

و دلایل خیلی زیاد دیگه

با تشکر

این ایمیل منه

حذف شد - حسین دوست

سلام در مورد مشکلاتی که توی آموزش ها داشتین من شمارمو برای شما میفرستم. اگه ایمیل میدادین ما حتما شماره تماس برای پشتیبانی بهتون میدادیم.

این اموزشا یکسالی هست که ساخته شده و بارها توی انجمن ها و حتی توی پست فروش آموزشا این مطلب رو گفتیم که براساس نیازتون آموزش هارو دمبال کنید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

بنده هم این آموزش رو خریدم

وادقعا واقعا افتضاحه

اول اینکه همه سورس ها ارور میدن

به مدیریت مثلا محترمشونم ایمیل دادم به جای اینکه بگن مشکل چیه  چنان جواب میدن که انگار از بنده طلب دارن

ان شالله اون پول حروم خودشو خانوادش بشه

هرکی هم میخواد بهم امتیاز هشدار بده یا اخراج کنه مهم نیستش اگه طرف حلال و حروم بدونه چیه اینکارو نمیکنه میزاره که همه بدونن از چه کسایی خرید کنن

این هم یه نمونه تصویر از فیلم که با هیچ پلیری پخش نمیشه و تصویر نداره حتی ویندوز هم عوض کردم فایده نداشت

http://s1.picofile.com/file/8260191392/Screenshot_1.png

لینک ارسال

سلام

بنده هم این آموزش رو خریدم

وادقعا واقعا افتضاحه

اول اینکه همه سورس ها ارور میدن

به مدیریت مثلا محترمشونم ایمیل دادم به جای اینکه بگن مشکل چیه  چنان جواب میدن که انگار از بنده طلب دارن

ان شالله اون پول حروم خودشو خانوادش بشه

هرکی هم میخواد بهم امتیاز هشدار بده یا اخراج کنه مهم نیستش اگه طرف حلال و حروم بدونه چیه اینکارو نمیکنه میزاره که همه بدونن از چه کسایی خرید کنن

اول اینکه ادم هر کاری بکنه بازم به طبع بعضیا خوش نمیاد و این طبیعیه ملاک رضایت 95 درصدی دوستانیه که از اموزشا استفاده کردن و تونستن تو این زمینه پیشرفت کنن.

دوما شما هیچ پیامی رو برای بنده ارسال نکردی که من بخوام جواب بدم یا نه لطفا همیشه حقیقت رو بگین، حداقل روزی 10 ، 15 نفر چه از طریق ایمیل چه از طریق شماره تماس و چه از طریق پیام دادن تو تلگرام مشکلاتی که دارن رو میگین و ماهم تمام سعیمون میکنیم که رضایت همه رو بدست بیاریم و اینو میتونید تو کامنت هایی که همون دوستان دادن ببینید

سوما هم تجربه ای که توی این یک سال و خورده ای که دارم برای این پک پشتیبانی انجام میدم خدمتتون میگم، خیلی از دوستان آموزش هارو میبینن بعدش میرن فقط سورس رو ران میگیرن و هیچ کاری انجام نمیدن و به مشکل میخورن بعدش میان میگن این چه سورسیه همش ارور میده، خوب برادر من اگه اینجور باشه چرا اموزش خریدی، خودت run میگرفتی و تمام... توقع دارن سورس خودش دست و پا در بیاره کارهایی که گفتیم انجام بده

در مورد حرفی که زدین و گفتین "با مدیر محترمشون....." اگه منظورتون اقا امیده این حرف شمارو من به هیچ وجه قبول ندارم برای اینکه همون کساییکه احتیاج به پیشتیبانی دارن از اقا امید میخوان و اونم شماره منو بهشون میده و همیشه هم تاکید میکنه که باید جواب دوستانی که پک رو خریدن بدیم.

در مورد  فیلم ها که گفتین پخش نمیشه فرمت همه فیلم ها mp4. هستش و شما بجای اینکه یه پلیر دیگه نصب کنی ورداشتی کل ویندوز عوض کردی و اینم حتما جزو مشکلات میدونین. 

دوست عزیز شما هم اگه خریدی انجام دادین رسید خرید رو برای بنده ارسال کنید و منم موظف هستم تمام مشکلات شمارو رفع کنم.

لینک ارسال

خانواده من به من دروغ گفتن یاد ندادن آقای محترم اونی هم که بهش ایمیل زدم اسمش امید بود

این هم ایمیل خرید که فکر نکنید با یه دروغ گوی پست دارید حرف میزنید

حذف شد - حسین دوست

لینک ارسال

خانواده من به من دروغ گفتن یاد ندادن آقای محترم اونی هم که بهش ایمیل زدم اسمش امید بود

این هم ایمیل خرید که فکر نکنید با یه دروغ گوی پست دارید حرف میزنید حذف شد - حسین دوست

سلام ، ممنون از این که این قدر شما با احترام برخورد می کنید. این لحن حرف زدنتون به نظرتون مناسب یک انجمن با شش هزار کاربر هست؟

و مورد دوم زمانی که از این سایت خرید نکردید ، دعوا و اسکرین شات و مستندات خریدعون رو این جا می زارید؟ از هر کجا که خرید کردید ، از همون جا پیگری باشید.

و مورد سوم این که انتظار نداشته باشید سورس هایی که با آدرس های کامپیوتر مدرس آدرس دهی شدند و ریسورس ها با اون آدرس ها معرفی شدند ، اخطار ندند.باید فیلم آموزشی مربوط به هر سورس رو ببینید تا بتونید ران بگیرید.

لینک ارسال

همیشه و همه جا اونایی که چیزی بلدن زور میگن

باشه اشکاللی نداره

اما خدا شاهده که هزینه اون آموزش رو چطور من جور کردم با چه بدبختی و تمام سرمایه ام همون بود مثل شما وضع ما خوب نیست

همونطور هم که گفتم فیلم ها هیچکدوم اجرا نمیشن و تصویر ندارن با چندین نوع پلیر هم تست کردم

مشکلی نیست خوش باشید
از اول حرفم واسه همه بی ارزش بود این هم روش
خداحافظتون

لینک ارسال

همیشه و همه جا اونایی که چیزی بلدن زور میگن

باشه اشکاللی نداره

اما خدا شاهده که هزینه اون آموزش رو چطور من جور کردم با چه بدبختی و تمام سرمایه ام همون بود مثل شما وضع ما خوب نیست

همونطور هم که گفتم فیلم ها هیچکدوم اجرا نمیشن و تصویر ندارن با چندین نوع پلیر هم تست کردم

مشکلی نیست خوش باشید

از اول حرفم واسه همه بی ارزش بود این هم روش

خداحافظتون

شمارم براتون میفرستم که مشکل حل کنیم

فقط کافی بود که یه جوری بمن خبر میدادین،حالا چه شمارمو میگرفتین و یا همین جا یا سایت های دیگه برام پیام میفرستادین

لینک ارسال

سلام من آموزش رو گرفتم. چطور میتونم اسلاید منو متریال رو تنظیم کنم چقدر باز بشه . مثلا 50 درصد صفحه رو بگیره . الان تقریبا تا آخر صفحه میره.

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
در 30 دقیقه قبل، Ppr گفته است :

با این چی باید کرد

Capture.PNG

ببینید شما الان از نسخه 6.30بیسیک استفاده میکنید پس نیاز نیست که آدرس ریسورس های sdkرو بدین .آدرس ریسورس ها رو پاک کنید مشکل حل میشه

لینک ارسال

آدرس ندادم

فقط این پایینی رو نوشتم

#Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity

ورژن appcompat هم 3.2 هستش 

خودم فکر کنم از sdk باشه؟؟؟

پوشه ساپورت رو هم از تایپیک بغلی گرفتم 

در کل این راه اندازی اپ کامپت سرطانی برای خودش هستا

لینک ارسال

در 57 دقیقه قبل، Ppr گفته است :

آدرس ندادم

فقط این پایینی رو نوشتم

#Extends: android.support.v7.app.AppCompatActivity

ورژن appcompat هم 3.2 هستش 

خودم فکر کنم از sdk باشه؟؟؟

فکر کنم باید کد بالا رو به 

#Extends: android.support.v7.app.ActionBarActivity

تغییر بدین

یا اینکه ممکنه مشکل از پوشه ی ساپورت باشه (یعنی اپدیت اخر نباشه)

لینک ارسال

آقا لطفا بگید که این پوشه ساپورت رو از کجا دان کنیم که مشکلی تو این متریال دیزاین نداشته باشیم آپدیت هم باشه

در 3 ساعت قبل، Ppr گفته است :

با این چی باید کرد

Capture.PNG

با این چی کنم اخه  

پلتفرم رو هم از اندروید 6 به 5.1.1 تغیر دادم که با اون فایل xml و پوشه ساپورت هماهنگ باشه اما...

چی باید بکنم؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...