رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

سرعت بخشید به روند برنامه

DexterFstone

سوال

سلام

میخواستم بدونم اگه وقتی برنامم اجرا میشه (که درواقع بازیه) اگه من فایل ها را اول روی گوشی کپی کنم بعد فراخانی بشه سریع تره یا ن از همون DirAssets؟ اگه جواب اینکه کپی بشه بهتره خب امن ترین Dir کدومه و آیا دسترسی هم نیازه

و این عملیات کپی را چطوری به ProgressBar نسبت بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در ۱ ساعت قبل، DexterFstone گفته است :

سلام

میخواستم بدونم اگه وقتی برنامم اجرا میشه (که درواقع بازیه) اگه من فایل ها را اول روی گوشی کپی کنم بعد فراخانی بشه سریع تره یا ن از همون DirAssets؟ اگه جواب اینکه کپی بشه بهتره خب امن ترین Dir کدومه و آیا دسترسی هم نیازه

و این عملیات کپی را چطوری به ProgressBar نسبت بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام و درود. دوست عزیز از لحاظ امنیت فرقی نمیکنه کجا باشه. هرجا بریزید قابل دسترسه. تو asset یا dirinternal یا external فرقی نمیکنه در هر صورت فایلها به راحتی قابل دسترسه.

اما از لحالظ بهینه بودن و سرعت بهتره بریزید روی dirdefaultexternal که یه حافظه استاندارد هست برای برنامه ها.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، محمدرضا شاهپیری گفته است :

سلام و درود. دوست عزیز از لحاظ امنیت فرقی نمیکنه کجا باشه. هرجا بریزید قابل دسترسه. تو asset یا dirinternal یا external فرقی نمیکنه در هر صورت فایلها به راحتی قابل دسترسه.

اما از لحالظ بهینه بودن و سرعت بهتره بریزید روی dirdefaultexternal که یه حافظه استاندارد هست برای برنامه ها.

خیلی ممنون

برای اینکه بریزم توی dirdefaultexternal  باید از کاربر دسترسی بگیرم؟ کدشا لطف میکنید؟

لینک ارسال

در ۱۳ ساعت قبل، DexterFstone گفته است :

خیلی ممنون

برای اینکه بریزم توی dirdefaultexternal  باید از کاربر دسترسی بگیرم؟ کدشا لطف میکنید؟

خیر این لوکیشن نیاز به دسترسی نداره و از لوکیشنهای امن به حساب میاد. کد خاصی نداره دستور file.copy هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...