رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

طراحی زیباتر در بیسیک

vahidh16

سوال

سلام دوستان

بعضی از دوستان عرض کردن اگه با xml برنامه رو طراحی کنید با بیسیک هم میشه برنامه هایی با گرافیک زیبا ایجاد کرد

خواستم بگم دوستانی که برای طراحی زیبا تر برنامه ها توی بیسیک اطلاعاتی دارن اونا رو با ما درجریان بزارن و توضیحات و اگه شد لینک آموزش هم بزارن

خیلی ممنون میشم...من خودم به شدت دوس دارم برنامه هام طرح قشنگتری داشته باشن ولی راه و روشش رو نمیدونم.... :gol: :nemidoonam:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اولین برنامم: https://cafebazaar.ir/app/com.vahid.volleyballcounter/?l=fa

دومین: https://cafebazaar.ir/app/com.vahid.college_volleyball/?l=fa

سومین: https://cafebazaar.ir/app/ir.vahid.wushu/?l=fa

چهارمین هم با یکی از دوستام تیمی کار کردیم ان شالله چند روز دیگه بازار تایید میکنه...

لینک ارسال

منظور از زیبایی چیه دقیقا آیا شما دنبال متریال و ویو های اون هستید که ازش استفاده کنید یا خیر دنبال یه ساختار شخصی برای خودتون میگردید؟

تقریبا هردوش...درباره متریال اگه میشه یخورده توضیح بدید

خیلی ممنون

لینک ارسال

دوستان یه نظری بدید لطفا

بنده هویج که نیستم...پست زدما...سوال پرسیدم

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

دوستان یه نظری بدید لطفا

بنده هویج که نیستم...پست زدما...سوال پرسیدم

لطفا راهنمایی کنید

برادر عزیزم صبر داشته باش و اسپم نده ...

لینک ارسال

کلا دو گزینه بنظر من میرسه یکی  دیزاین هست که باید با برنامه های گرافیکی ساخته بشه و یکی هم  انیمیشن هست که در  انجمن زیاد بحث شده و نمونه برنامه داره .. اگر غیر از این چیزی میخواهید بگید تا دوستان دربارش توضیح بدن ... در ضمن برنامه های توی  بازار رو  ول کنید برید توی گوگل استور  چیزی شبیه برنامه خودتون سرچ کنید و نمونه کارها و طراحی ها رو ببینید و ایده بگیرید .

لینک ارسال

منظور از زیبایی چیه دقیقا آیا شما دنبال متریال و ویو های اون هستید که ازش استفاده کنید یا خیر دنبال یه ساختار شخصی برای خودتون میگردید؟

لینک ارسال

من خودم اگر باشم که دنبال متریال و فلت می رم . مثلا یه کتابخانه باشه فعال کنیم . بعد تمام ویو ها رو متریال کنه .

لینک ارسال

ساختار متریال در اندروید 5 به دلیل کم کردن حجم نرم افزار های بیان شده و دلیل انقلاب گوگل در سبک مدرن طراحی کم کردن حجمه کاری هست

خوب متریال که معناش مشخصه یعنی استفاده از منابع داخلی آندروید که ما در آندروید های پایین ترهم داریم ولی نه به این زیبایی

و این نکته در خصوص طراحی فلت هم صدق میکنه که تصویر زیر نمایان کننده سیاست این متد هست

FLAT_DESIGN_vs_REALISM_02.png

خوب حالا باید ببینیم چقدر تلورانس برای حجم نرم افزارمون داریم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...