رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

بررسی وجود رینگتون

pmtweb

سوال

سلام من میخواستم یه دستور وجود رینگتون بهم بدید که بررسی کنه که آیا قبلا آهنگ x.mp3 به عنوان رینگتون انتخاب شده یا نه

if 
   thenقبلا اهنگ x.mp3 به عنوان آهنگ زنگ تنظیم شده 
..............
end if

ممنون میشم این دستور بهم بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

میخوای بررسی کنی این آهنگ فعلی که داری واسه صدای زنگ میذاری الان صدای زنگ فعلی هست یانه؟؟

اگه اینطوره . میشه!

یعنی وقتی اون آهنگ رو میخوای باهمون اسم صدای زنگ بذاری اررور میده ، میتونی با Try Catch اررورش رو بگیری و بگی اگه اررور داد یعنی صدای زنگ فعلی همینه.

File.Copy(File.DirAssets,"x.mp3",File.DirRootExternal,"x.mp3")
Try
 r = ring.AddToMediaStore(File.DirRootExternal,"x.mp3",Position,False,False,True,True)
 Catch
toastmessage("صدای زنگ فعلی همین هست",true)
 End Try

فقط یه سوال من چطوری میتونم از این کد استفاده کنم منظورم اینه که چطوری به کد رینگتونم ملحقش کنم

Dim v As Int
v = Msgbox2("آیا مایلید این آهنگ را به عنوان آهنگ زنگ انتخاب کنید ؟","رینگتون","بله","خیر","",Null)
	If v=DialogResponse.POSITIVE Then
  Dim ring1 = rm.AddToMediaStore(File.DirRootExternal,"a6.mp3","a6",False,False,True,True) As String
        rm.SetDefault(rm.TYPE_RINGTONE,ring1)
		ToastMessageShow("آهنگ زنگ با موفقیت تنظیم شد",True)
		End If
		End If

اگر این بالا یی کد من باشه که ارور رو میده چطوری کدی دادید رو بهش اضاف کنم

لینک ارسال

این کد شما:

Dim v As Int
v = Msgbox2("آیا مایلید این آهنگ را به عنوان آهنگ زنگ انتخاب کنید ؟","رینگتون","بله","خیر","",Null)
	If v=DialogResponse.POSITIVE Then
try
  Dim ring1 = rm.AddToMediaStore(File.DirRootExternal,"a6.mp3","a6",False,False,True,True) As String
catch
toastmessage("از قبل وجود داره",false)
end try     
   rm.SetDefault(rm.TYPE_RINGTONE,ring1)
		ToastMessageShow("آهنگ زنگ با موفقیت تنظیم شد",True)
		End If
		End If
لینک ارسال

هدفت ازاینکار چیه؟؟

میخوای اگه رینگتون از قبل وجود داشت دیگه اررور نده و دوباره همون رو به عنوان رینگتون تنظیم کنه؟؟

خب منم تو همون تاپیک سورس رینگتون که توضیح دادم ، و کد و سورسش هم گذاشتم ، یعنی میاد اونو ذخیره میکنه اگه اررور داد میاد قبلی رو پاک میکنه و دوباره صدای زنگ میذارتش.

و دیگه در صورت وجود رینگتون قبلی اررور نمیده.

سورس قرار دادن یک آهنگ برای صدای زنگ بدون مشکل تکرار(رینگتون) - ســـورس کـــدهـا - برنامه نویسان بیسیک4اندروید

لینک ارسال

این چه ربطی به سوال من داشت من که نمیگم انتخاب کنم برای اهنگ زنگ . میگم چطوری میشه بررسی کنه که یه آهنگ قبلا آهنگ زنگ بوده یا نه

لینک ارسال

میتونین کدی بنویسین که هربار که یه آهنگ رو انتخاب میکنن اسم اون هم تو دیتابیس(یا توی یه فایل یا هرچی...) ذخیره شه ، بعد میتونین از اونجا چک کنین که تاحالا انتخاب شده یا نه

لینک ارسال

به بزرگواری خودتون ببخشید دیگه :ok:

خب الان شما میخوایید بفهمید که یک اهنگ به عنوان رینگتون بوده یا نه ؟

سوالتون یکم عجیب نیست ؟

این زمانی صورت میگیره که خود گوشی به صورت پیشفرض یک LogCat  داشته باشه برای تمامی تغییراتش که ذخیره بشن.بنده اطلاعی ندارم شما دارید لطف کنید بگید.

و راه دیگه ای که هست اینه که شما برنامه رینگتونی ساخته باشید و کاربر با برنامه شما رینکتون گوشی رو انتخاب کنه و در این زمانه که شما میتونید خودتون Logcat بزارید و یکجایی ذخیره کنید که واسه همچین کاری که شما میخوایید

بنده دیگه روشی نمیدونم.شاید اساتید و دوستان دیگه بدونن

لینک ارسال

سلام.

میخوای بررسی کنی این آهنگ فعلی که داری واسه صدای زنگ میذاری الان صدای زنگ فعلی هست یانه؟؟

اگه اینطوره . میشه!

یعنی وقتی اون آهنگ رو میخوای باهمون اسم صدای زنگ بذاری اررور میده ، میتونی با Try Catch اررورش رو بگیری و بگی اگه اررور داد یعنی صدای زنگ فعلی همینه.

File.Copy(File.DirAssets,"x.mp3",File.DirRootExternal,"x.mp3")
Try
 r = ring.AddToMediaStore(File.DirRootExternal,"x.mp3",Position,False,False,True,True)
 Catch
toastmessage("صدای زنگ فعلی همین هست",true)
 End Try

این کد میاد اهنگ x رو کپی میکنه تو رم ، بعد اضافش میکنه تو لیست مدیا استور ، اگه وجود داشته باشه از قبل اضافه نمیکنه و اررور میده. که در صورت اررور دادن هم گفتیم که بیاد بگه وجود داره.

فکر نکنم دیگه راهی داشته باشه ، جز اینکه URI اون آهنگ رو داشته باشی و بگردی داخل مدیا استور رو.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...