رفتن به مطلب
  • 0

درخواست آموزش اتصال برنامه به سایت وردپرسی با Json

Monster

سوال

سلام

من محسن هسم کاربر تازه وارد تازه با انجمنتون آشنا شدم

مجبور شدم تو انجمن پشتیبانی این تاپیکو پست کنم چون بخش درخواست آموزش وجود نداره و جاش خیلی خالیه و مطمینا یک بخش پرطرفدار میشه

میخواستم درخواست کنم دوستانی که بلدن آموزش طراحی یک برنامه اندروید رو آموزش بدن که به وسیله اون به یک سایت وردپرسی وصل بشه و مطالب رو از اون بگیره

ودرپرس یک افزونه برای این کار داره که اسمش JSON هست توضیحات بیشتر درباره این پلاگین استفاده از Wordpress JSON API با Java | وبلاگ سارینا هست

به این شکل که به وردپرس وصل بشه و آخرین مطالب رو بگیره صفحه اولش هم یک منو داشته باشه که بتونه از کنار باز بشه و لیست دسته بندی ها یا همون category هارو نمایش بده و با کلیک روی هر دسته بندی آخرین مطالب اون نمایش داده بشه

بعد که روی هر مطلب کلیک شد توی خود برنامه توی یک اکتیویتی دیگه مطلب به همراه عکسش نمایش داده بشه

این آموزش رو به صورت فروشی توی فروشگاه بذارید لطفااااااا

ممنون میشم نتیجه رو اعلام کنید . چند بار با پشتیبانی انجمن تماس گرفتم منتهی کسی پاسخگو نبود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

توی این انجمن که اسمشم گذاشتین "برنامه نویسان بیسیک فور اندروید" و اون بالا هم نوشتین بزرگترین انجمن فلان و بهمان ایران هیشکی نیست که بتونه به این پاسخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

توی این انجمن که اسمشم گذاشتین "برنامه نویسان بیسیک فور اندروید" و اون بالا هم نوشتین بزرگترین انجمن فلان و بهمان ایران هیشکی نیست که بتونه به این پاسخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز,

1 - اسم انجمن ما طبق فعالیت هایی که توش می کنیم اتنخاب شده

2 - اون بالا که نوشتیم کاملا درست نوشتیم چون انجمن بزگیه و اساتید زیادی توش فعالیت می کنن

3 - بعضی وقت ها به یه سری دلایل انجمن خلوت میشه و در اون مدت به دلیل سوالات زیاد کاربران تاپیک شما میره پایین و این دلیل نمیشه که شما اینطوری صحبت کنید

4 - طبق قوانین گذاشتن لینک در چت باکس , رفتار توهین آمیز و ... تخلف محسوب می شود.

لطفا قبل از اینکه از انجمن طلبکار باشید قوانین را مطالعه کنید:

http://answercenter.ir/topic/2-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86-basic4android/

5 - ما در این انجمن بدهکار نیستیم و شما هم طلبکار نیستی...اساتید بزرگ برنامه نویسی بیسیک در اینجا جمع شده اند تا به طور رایگان و بدون هیچ چشم داشتی به مردم گل کمک کنند.

اگه کسی از دوستان مایل بود این آموزش رو میزاره!

تاپیک قفل شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...