رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در ساخت دیتابیس !!!

Orache

سوال

سلام 

من یکبار تونستم دیتابیس رو فراخونی کنم اما یه بار دیگه که دارم این کار رو انجام میدم اشکال میگیره 

بخش 1 اشکال داره  چون وقتی حذفش میکنم درست میشه . نام ها درست هستن و فایل ها هم تو جای درستی قرار گرفتن و کتابخونه ها و همه چی هم درست مانند قبل ساختم اما نمیدونم چرا الان اشکال میگیره 

راستی بخش 2 هم کسی میتونه کامل توضیح بده ؟ اصلا اونا چی هستن و برای چی انجام میشه ؟ هر اموزشی دیدم همه حفظ کرده بودن و خودشون هم نمیدونستن چیه و دقیقا از متغیر های با همین نام استفاده میکردن . اگر کسی میتونه توضیح بده 

ممنون 

database.PNGdata2.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

خوب مشکل اول حل شد ..... = false رو یادم رفت بزنم :)

بخش دوم یعنی همون 5 خط که کامنت کردم یعنی چی ؟ 

لینک ارسال

دوست عزیز سورس کامل همین مشکلتو پیوست کن تا رو همین کار کنیم درست شه

من همینو که نوشتی شما نوشتم به خوبی کار میکنه

مورد داشتیم که داشته آموزش ضبط میکرده متنی که باید میگفت رو روی بلگه نوشته بود میخوند :)

لینک ارسال

این چند خط کد برای اینه که هر بار یک ایتم جدید از تیبل مد نظر لود بشه شما یک حلقه تکرار تعریف کردید و با این کار هر بار یک ایتم به لیست اضافه می شه و در اخر تمام ای دی ها نمایش پیدا می کنه

لینک ارسال

مورد داشتیم که داشته آموزش ضبط میکرده متنی که باید میگفت رو روی بلگه نوشته بود میخوند :)

بهترین کار رو میکرده به نظر من.

اینجوری کیفیت آموزش واقعا بالا تر میره ، حرف های اضافی زده نمیشه و کاری رو فراموش نمیکنیم که آموزش بدیم !

به بنده هم دقیقا همچین پیشنهادی رو دادن ، البته هنوز تست نکردم ببینم تا چه حد میتونم موفق تر از قبل باشم ولی مطمئن هستم نتیجه بهتری رو در پی داره.

لینک ارسال

بخش دوم یعنی همون 5 خط که کامنت کردم یعنی چی ؟

مشکلی نداره

فقط بعد از Cur.Position = i

بیایید اطلاعاتی که میخواهید بخونید رو توی ListView اضافه کنید

ListView1.AddSingleLine(Cur.GetString("fasl"))
لینک ارسال

بهترین کار رو میکرده به نظر من.

اینجوری کیفیت آموزش واقعا بالا تر میره ، حرف های اضافی زده نمیشه و کاری رو فراموش نمیکنیم که آموزش بدیم !

به بنده هم دقیقا همچین پیشنهادی رو دادن ، البته هنوز تست نکردم ببینم تا چه حد میتونم موفق تر از قبل باشم ولی مطمئن هستم نتیجه بهتری رو در پی داره.

من برای سایت سورس باران در حال تهیه آموزش تصویری هستم حتما باید روی برگه نوشته بشه وگرنه کیفیت کار خوب نمی شه و اصلا قبول نمی کنند ! این بهترین کار هست البته نباید جوری خونده بشه که انگار داره بخوانیم بنویسیم خونده می شه!

لینک ارسال

داداش ها نگفتم اشتباهه . اشتباه درست شده الان اون 5 خط کامنت شده نمیدونم چیه . کار اصلیشو نمیگم . اصلا کلا یعنی چی ؟ اکزیس کیوری یا rowcount و position و... یعنی چی ؟

کارش اینه که فقط به تعداد ای دی ها کاذی انجام بده ؟ یعنی میشه فقط از عدد استفاده کرد و از cursor که اصلا نمیدونم چیه استفاده نکرد ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...