رفتن به مطلب
  • 0

سورس کتاب با عکس کسی داره ؟

Orache

سوال

سلام به دوستان . 2 تا اموزش از اول تا اخر دیدم الان فقط کتاب میتونم بسازم ولی فقط نوشته داشته باشه البته حفظ کردم 

اموزش با عکس رو دیدم اما خوب متوجه نشدم یعنی حفظ هم نمیتونم بکنم اما مشکل ادغام این 2 تا هست 

برای دیتابیس عکس دار یک فقط 2 مقدار هست یکی type که اگر 1 باشه عکس ظاهر میشه و اگر 0 بود نوشته اما با این روش فقط میشه 1 فصل ساخت اما من 15 فصل دارم . یعنی یک دیتابیس میخوام یه id و fasl و matn داشته باشه و همچنین عکس هم میخوام بذارم 

تا الان حدود 100 خرج کردم برای این کار ها  دیگه نمیخوام بیشتر خرج کنم کلی سورس خریدم کلی اموزش و.... 

کسی میتونه یه سورس برام بسازه یا بهم بده که فقط دیتابیس رو تغییر بدم و اضافه کنم و کتابمو بذارم توش ؟ البته پنل و.. رو هم تو دیزاینر درست میکنم فقط یه سورسی باشه که فصل هامو + متن های عکس دار رو بذارم 

کسی میتونه کمکم کنه ؟ حتما حتما از خجالتش در میام 

ممنون 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز خودتون یکم تلاش کنید نباید که فقط دنبال سورس آماده باشید برنامه نویسی یعنی خلاقیت شما باید خودتون راه های مختلف رو امتحان کنید تا به جواب برسید

لینک ارسال

دادا نه وقتشو دارم نه علاقشو فقط میخوام این کتابمو بسازم تموم شه بره پی کارش . متاسفانه تمامی سورس ها و اموزش هایی که خریدم تکراری و اساسا بدرد نخور بودن و همه مثل هم بودن . توضیح نمیدادن هیچ حتی نام متغیر ها هم مثل هم بودن و مشخصه که فقط 4 تا کد روحفظ کردن . باید دنبال اموزش های خارجی بگردم که اصلا وقت ترجمشون رو ندارم و مجبورا باید دنبال سورس بگرم 

راستی کتابخونه ای به نام bitmap extended تو b4a من نیست . اینو از کجا میتونم دان کنم ؟ برای 1 id میشه زیر مجموعه گذاشت و تو هر ای دی 20 تا متن و 20 تا عکس گذاشت ؟ 

لینک ارسال

داداش برنامه نویسی علاقه میخواد و پشتکار که بگردی و مشکلتو حل کنی

لینک ارسال

من بلدم ولی شرمنده سرم خیلی شلوغه نمیتونم کامل بهت بگم

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز شما باید در دیتابیس خودتون این سه ردیفی که گفتید رو بعلاوه یک ستون type بسازید بعد اگر type 0 بود در ستون متن ، متن قراربدید و اگر یک بود عکس حالا باید در صفحه مطالبتون از کدی که برای صفحه دارای عکس و متن استفاده کنید و فقط بگید محتوا رو از ستون متن بگیر  و سایز متن و فونت رو هم از تنظیمات ، بعدش تنظیمات باتن های مختلف مثل اشتراک گذاری رو انجام بدید 

لینک ارسال

داداش من دیتابیس رو با اون ردیف میسازم عکس هم میذارم . تو کد نویسی نوشته ها هم میذارم و سوذسو اپ میکنم شما فقط لطف کنین این مساله ی عکسو درست کنین فکر نکنم براتون کار سختی باشه. حتما جبران میکنم !!!

لینک ارسال

دادا نه وقتشو دارم نه علاقشو فقط میخوام این کتابمو بسازم تموم شه بره پی کارش . متاسفانه تمامی سورس ها و اموزش هایی که خریدم تکراری و اساسا بدرد نخور بودن و همه مثل هم بودن . توضیح نمیدادن هیچ حتی نام متغیر ها هم مثل هم بودن و مشخصه که فقط 4 تا کد روحفظ کردن . باید دنبال اموزش های خارجی بگردم که اصلا وقت ترجمشون رو ندارم و مجبورا باید دنبال سورس بگرم 

راستی کتابخونه ای به نام bitmap extended تو b4a من نیست . اینو از کجا میتونم دان کنم ؟ برای 1 id میشه زیر مجموعه گذاشت و تو هر ای دی 20 تا متن و 20 تا عکس گذاشت ؟ 

سلام

عجیبه ها!!!!!

خودتون علاقه به یادگیری ندارید بعدش به دانش بقیه توهین می کنید دوست محترم ؟؟؟؟؟؟

خب مجبور نیستید خودتون بنویسید.سر کیسه رو شل کنید تا نه حفظیات بقیه رو تحمل کنید و نه وقتتون تلف بشه و نه مجبور باشید چیزیو که علاقه ندارید یاد بگیرید.

بنده تا همین الانش یک کتاب نوشتم خدود 4 روز طول کشید و اینو بدونید بدون تمرین به هیچ وجه نمیتونید اینکارو انجام بدید.

در ضمنمگه ساختن یک کتاب چی داره که میگید همه مثل هم توضیح میدن ؟

کا کتاب یک نمایش مطلب ، علاقمندی ، جستجو و تنظیماته و انتظار نداشته باشید واستون در مورد برنامه Shareit صحبت کنن.

موفق باشید.

بازم فشار سرتونه پس هزینه کنید و خودتونم خلاص کنید.

لینک ارسال

داداش من 10 تا سورس دارممتاسفانه هیچ کدوم بدردم نمیخوره و همچنین تمام امکانات هم نمیخوام

راستی دوستان امکان ساخت اون دیتابیسی که گفتین نیست . یعنی چجوری یهگرینه اضافه کنم ؟ کلا 15 تا فصله یعنی 15 تا id و 15 تا fasl و 15 تا mamatn خوب حالا فیلد عکس چی ؟ 400 تا عکس رو کجا اصلا میشه قرار داد ؟ هرجوری حساب میکنم نمیشه مگر اینکه 400 تا id و 400 تا fasl برای عکس و همینقدر برای متن باشه بعد اگر همینقدر بسازم اصلا چجوری میشه تو 1فصل چند ده تاشو قرار داد ؟

لینک ارسال

خوب برای عکس های یک ParrentID بذار

مثلا

ID

Fasle

Matn

PicID

لینک ارسال

سلام

عجیبه ها!!!!!

خودتون علاقه به یادگیری ندارید بعدش به دانش بقیه توهین می کنید دوست محترم ؟؟؟؟؟؟

خب مجبور نیستید خودتون بنویسید.سر کیسه رو شل کنید تا نه حفظیات بقیه رو تحمل کنید و نه وقتتون تلف بشه و نه مجبور باشید چیزیو که علاقه ندارید یاد بگیرید.

بنده تا همین الانش یک کتاب نوشتم خدود 4 روز طول کشید و اینو بدونید بدون تمرین به هیچ وجه نمیتونید اینکارو انجام بدید.

در ضمنمگه ساختن یک کتاب چی داره که میگید همه مثل هم توضیح میدن ؟

کا کتاب یک نمایش مطلب ، علاقمندی ، جستجو و تنظیماته و انتظار نداشته باشید واستون در مورد برنامه Shareit صحبت کنن.

موفق باشید.

بازم فشار سرتونه پس هزینه کنید و خودتونم خلاص کنید.

افرین داداش همینو میخواستم بگم

Orache اگه علاقه نداری و وقت نداری به ما دیگه توهین نکن

لینک ارسال

کدوم سورس رو گذاشتی برای فروش ؟ 

.

.

من به یه نفر دادم بسازه ...... هزینه هم که گفتم تاحالا بالای 100 تومن هزینه کردم ولی همشون بدرد نخور بودن !! 

اینم قبول کنین که 90 درصدتون 4 تا کد رو حفظ کردین و حتی نمیدونین چی هست حالا شما رو نمیدونم ولی حداقل میدونم  کسایی که پیام دادم تو این سایت بهشون فقط کپی پیست بلدنو بس !!!

لینک ارسال

شما که اهل کپی پیست نیستی چرا خودت آستین بالا نمیزنی و لااقل به اندازه ماها که به قول خودت اهل کپی پیست هستیم ، یکم به خوت فشار بیاری و بتونی کپی پیست کنی؟!!!!!! :oops::crazy:

لینک ارسال

کدوم سورس رو گذاشتی برای فروش ؟ 

.

.

من به یه نفر دادم بسازه ...... هزینه هم که گفتم تاحالا بالای 100 تومن هزینه کردم ولی همشون بدرد نخور بودن !! 

اینم قبول کنین که 90 درصدتون 4 تا کد رو حفظ کردین و حتی نمیدونین چی هست حالا شما رو نمیدونم ولی حداقل میدونم  کسایی که پیام دادم تو این سایت بهشون فقط کپی پیست بلدنو بس !!!

داری به همه اعضا رسما توهین میکنی اگه نمیخوای جزو کپی پیست باشی خودت یاد بگیر

لینک ارسال

سجاد جان برام زحمت زیادی کشیدی ولی رسما داری الان حرف بیخودی میزنی همینطور خیلی بچگانه ! 

لینک ارسال

لطفا دیگه این بحث به طور کامل بسته بشه و اگر حاظزید به طور رایگان این کد رو برای این دوست عزیزمون بفرستید کد رو بزارید در غیر اینصورت دیگه این بحث رو ادامه ندید لطفا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...