رفتن به مطلب
  • 0

فونت فارسی متریال

mosharif30

سوال

سلام دوستان میشه یکی دو مورد فونت های فارسی متریال دیزاین رو بهم معرفی کنین

مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستای خوبم این فونتی که استفاده شده چه فونتی هست و اینکه در b4a چطور میشه برای تمامی فونت هایی که برای تنظیمات و باتن ها ساختیم یک فونت کلی و سراسری نسبت بدیم؟ ممنونم

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5_%DB%

لینک ارسال

دوستای خوبم این فونتی که استفاده شده چه فونتی هست و اینکه در b4a چطور میشه برای تمامی فونت هایی که برای تنظیمات و باتن ها ساختیم یک فونت کلی و سراسری نسبت بدیم؟ ممنونم

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5_%DB%

سلام

توی این تصویری ک دادید از فونت استفاده نشد فقط ی سایز متن بزرگه و بدون فونت هست :)

اما طرح برنامه متریاله :)

لینک ارسال

سلام

توی این تصویری ک دادید از فونت استفاده نشد فقط ی سایز متن بزرگه و بدون فونت هست :)

اما طرح برنامه متریاله :)

من تازه کارم و با متریال کار نکردم، اگر بخوام دقیا شکل فونت ها مثل این بشه باید چکار کنم؟ :fekr:

لینک ارسال

من تازه کارم و با متریال کار نکردم، اگر بخوام دقیا شکل فونت ها مثل این بشه باید چکار کنم؟ :fekr:

دوستم شکل فونت ها اصلا ربطی به متریال بودن برنامه نداره

شما توی برنامت اصلا فونت تعیین نکن واسه لیبل ها و سایز متو رو یکم زیاد کن کلا میشه مثل عکسی ک دادید فونتش :)

متریال قالب و طرح اندروید 5 هست اصلا بخثش از فونت جداس و ربطی نداره

لینک ارسال

دوستم شکل فونت ها اصلا ربطی به متریال بودن برنامه نداره

شما توی برنامت اصلا فونت تعیین نکن واسه لیبل ها و سایز متو رو یکم زیاد کن کلا میشه مثل عکسی ک دادید فونتش :)

متریال قالب و طرح اندروید 5 هست اصلا بخثش از فونت جداس و ربطی نداره

به نظر میرسه گوشی شما هواوی باشه، این فونت تو گوشی و تبلت هواوی بصورت پیش فرض بکار گرفته شده و اگر فونت ندید باز هم همین فونت لود میشه :))

این عکس برای اپ نبض بازار و با اینکه گوشی من سامسونگ هست این فونت رو نمایش میده و روی تمام گوشی ها...

برای برنامه خودم که نوشتم فونت ندادم و فونت پیش فرض گوشی استفاده می شه که جالب نیست! من می خوام فونتی که تو تصویر هست اعمال بشه :))

خودم پیدا کردم اسم فونت Droid Naskh هست! ولی جالب بود که گفتید این فونت نیست :)

لینک ارسال

متریال فونت مخصوص به خودش نداره اون فلت هست نه متریال به نظر من بهترین فونت فارسی فونت ایرانس سانس هست که متاسفانه خیلی گرونه برای کارهای تجاری 200 هزار تومن بایدپول بدی همون فونتی که بازار و اپلیکیشن های مثل دیجی کالا ازش استفاده می کنند

نبض بازار چطور از چی استفاده کرده؟ برای متن کلاً از چه فونتی استفاده کنیم بهتر؟ به غیر از فونت های کلیشه ای مثل نازنین و ...

لینک ارسال

نبض بازار چطور از چی استفاده کرده؟ برای متن کلاً از چه فونتی استفاده کنیم بهتر؟ به غیر از فونت های کلیشه ای مثل نازنین و ...

ببینید استفاده از فونت بستگی‌ داره به‌ نوع برنامه شما

رنگبندی استفاده شده در برنامه

سلیقه شما و ی سری نکات ک باید رعایت بشه

بیشتر سلیقه ای هست

ولی یکی از رایج‌ ترین و زیباترین فونت ها BYekan هست ک میتونید استفاده کنید :)

لینک ارسال

دو فونت که دوستان گفته بودند رو پیدا کردم و آپلود کردم بقیه هم استفاده کنند، در ضمن فونت ایرانیان سانس رایگان بود و تست کردم خیلی خوب ولی سگو به نظرم چندان جالب نیست.

http://s6.picofile.com/file/8220163350/AIranianSans.ttf.html

http://s3.picofile.com/file/8220163384/Segoe_UI.ttf.html

لینک ارسال

سلام عزیزم

من به شخصه با فونت بی یکان خیلی کار میکنم

همینطور فونت ادوب اربیک هم فک کنم خوب بود...

در کل، فونت های ساده و دارای رنگهای متریال، عالین برا کارتون :gol:

لینک ارسال

دوست عزیز فونت ایران سانس سریف لایسنس دارد اما فونت ایرانیان سانس رایگان است!

لینک ارسال

فونت فارسی سگو ماکروسافت که از اون در ویندوز و برنامه های فارسی استفاده کرده عالی هست و مخصوص رابط کاربری فلت هست من از اون در برنامم استفاده کردم و ظاهر خوبی داد به برنامه اسکرین شات هاشم در پست برنامه کسب و کار در انجمن برنامه های ساخته شده توسط شما موجود هست

لینک ارسال

متریال فونت مخصوص به خودش نداره اون فلت هست نه متریال به نظر من بهترین فونت فارسی فونت ایرانس سانس هست که متاسفانه خیلی گرونه برای کارهای تجاری 200 هزار تومن بایدپول بدی همون فونتی که بازار و اپلیکیشن های مثل دیجی کالا ازش استفاده می کنند

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...