رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

ساخت تنظیمات برای وب ویو

sajad325

سوال

سلام من می خواهم یک وب ویو درست کنم وبعد یک تنطیمات جهت تغیر فونت و تغیر رنگ فوت و سایز فونت برای این وب ویو درست کنم آیا امکان همچین چیزی هست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

طبق گفته دوستمون باید تگ هارو دستکاری کنید ( فایل شامل کدهای اچ تی ام ال) و بعد لود کنی تا تغییرات اعمال بشن

لینک ارسال

این روش از css پشتیبانی میکنه؟

لینک ارسال

فک کنم پشتیبانی کنه اما شاید تو ورژن های بالای اندروید و خیلی پیچیده میشه.... با ساده ترین حالت html کار کنید فک میکنم راحت بشه انجامش داد. خودم که یه بار انجام دادم توی آخرین کارم هم که داره تموم میشه دارم انجام میدم دوباره... به زودی تموم میشه میزارم تو سایت.

لینک ارسال

بهترین کارایی رو میشه با css انجام داد! html به تنهایی چیزه خاصی نداره css رو بنده تست کردم جواب نداد

لینک ارسال

من با html و همین روشی که بالا گفتم یه سال پیش که تازه شروع کرده بودم یه صفحه ساختم که کاربر می تونست مطالب رو وارد کنه، راست چین، وسط چین، چپ چین کنه، حالت انگلیسی یا فارسی مثل word رو مشخص کنه(alignment)، رنگ فونت و رنگ زمینه رو تنظیم کنه، عکس اضافه کنه از حافظه گوشی، فونت رو تغییر بده و در نهایت همه اینا تو وب ویو load میشد. انشالاه همین روزا تو برنامه جدیدم میزارم ببینین.

لینک ارسال

درسته اما شما میتونی تو html به یه عکسی border بدی؟ یا radius بدی؟ یا عمل hover یا focus رو بدی :| اینا هیچکدوم نمیشن بدونه {css}

لینک ارسال

صد در صد حق با شماست آرمین جان این در جواب دوستمون بود که میشه تنظیمات گذاشت یا نه.

وگرنه مطمعنا css خیلی قوی هستش.

الانم تو web view میشه فایلی که با css نوشته شده رو باز کرد مثلا آدرس یه url میدیم که.....

اما خوب همون جور که خودت گفتی و تست کردی کدشو انگار نمیشه load کرد.

لینک ارسال

ببخشید میشه دقیق تر توضیح بدین ؟ من میخوام برای وب ویو همین تنظیماتی که شما گفتین رو بزارم . اما متوجه نشدیم توضیحاتتون رو . یک سورس برای فهم بهتر دارید بزارید ؟

لینک ارسال

هست اما تو گوشی نشون نمیده شایدم روش جدید رو بنده بلد نباشم

لینک ارسال

هست بنده درست کردم اما باید به کد نویسی html و b4a همزمان مسلط باشی البته یکمم یاد داشته باشی شدنیه...

چون حجیمه و فعلا وقت نمیکنم فقط راهنمایی میکنم.

Web.LoadHtml("HTML code")

خوب درواقع شما باید یه داده string درست کنی که در اون تگ های مختلف html بیاد که برای فونت و رنگ تکست و رنگ زمینه و غیره هر کدوم یه تگ داریم.

باید توی رویداد کلیک مثلا به این داده string کد ها رو اضافه کنی و بعد به روش بالا loade کنی.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...