رفتن به مطلب

تاپیک سرگرمی (Fun) هفته پنجم| 19 شهریور

رئوف رضایی

ارسال‌های توصیه شده

سلام :gol: 

ای بابا چقد زود 5 شنبه میشه حالا موقع مدرسه و دانشگاه باشه تا یه 5شنبه جمعه بیاد پدر آدم درمیاد

خلاصه پنجشنبه شد و تاپیک فان هفته پنجم :D

دیگه بهانه ای ندارم راستشو میگم

کلا سوال نیومد توی ذهنم از دوستانم خواهش کردم سوالاتی رو آماده کردن امیدوارم خوشتون بیاد

حجم سوالات یکمی زیاد شد :)

اول از همه سوالی که هر هفته پرسیده میشه ولی اشخاص متنوع هستن(همه مشخصات برای 1 شخص هستند بگید اون کیه :S )

مخترع  ماذا فازا /  از آیه فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره خوشش میاد :) / تو اسکایپ 180 تا ادد لیست داره :eynak:  این شخص کیه؟ :crazy: (چققدر طبیعی :crazy: )

خب سوالات :)

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت 
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟

سوالات 1 تا 8 از کاربر MahdiHD  و بقیه از کاربر Msajad ممنون ازشون :gol:  :gol: 

249

•  
  •  

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 - خیر

2 - اصلا دوست ندارم

3 - من با همه راحت هستم ، دیگران با من مشکل دارن  :roomNemishe: 

4 - سی شارپ

5 - من زندگیم ریسک  :( 

6 - وقتی دلم میگیره ، یا زمانی که به بدبختی هام فکر میکنم

7 - دوست ندارم

8 - ایران نه ، خوده بچه ها میتونند  :cheshmak: 

9 - اگه زبان بود به احتمال کم

10 - بیسیک - آسان است

11 - بهترین سیستم رو برای خودم بر میداشتم ، یک ویندوز اختصاصی هم برای خودم

12 - با برنامه نویسی میگه ثروتمند شد

13 - 2سال

14 - هیچی ، ازش تشکر میکنم که نظر اصلیش رو داد  :ok: 

15 - فقط فقط فقط فقط فقط فقط پژمان نیکروان - همین کسی دیگه ای هم جاش رو واسه من پر نمیکنه

16 - با کمال میل میرم  :gol: 

:cheshmak:  :gol: 

لینک ارسال

@@vistamobile,

ذرضمن هیچ نوع توهین و تمسخر و شوخی درکار نبود

جو ندید :eynak: 

لینک ارسال

اول از همه سوالی که هر هفته پرسیده میشه ولی اشخاص متنوع هستن(همه مشخصات برای 1 شخص هستند بگید اون کیه :S )

مخترع  ماذا فازا /  از آیه فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره خوشش میاد :) / تو اسکایپ 180 تا ادد لیست داره :eynak:  این شخص کیه؟ :crazy: (چققدر طبیعی :crazy: )

فکر کنم مهدی ایزدی

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ خیلی زیاد ، ولی به اون حد نرسیدم.

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ خیلی کارها... این کارهایی که داره میکنه خوبه ولی ایده هایی هم داشتم و برنامه ها هم سعی میکردم زود تر بررسی کنم.

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ فکر نکنم باکسی راحت نباشم - شاید از بعضیا خجالت بکشم - کینه ندارم.

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ اگه میتونستم زبانی شبیه به فارسی میساختم ، یعنی دستوراتش فارسی می بود ، مثلا: Agar 5 mosavi 5 Sepes  :D 

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ خیلی ریسک کردم ، بیشتر برای پول

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ وقتی ناراحتم یا وقتی زیاد خوشحالم ، یا وقتی به خوبی های خدا فکر میکنم :(  - آره بدجور

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ برنامه ای که سطح فرهنگ مردم ایران رو ببره بالا ، و یکمی ذهنشون رو باز کنه.

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ صد درصد - الان هم نوجوون و جوون هایی داریم که واقعا کم نیستن... - ولی حمایت نیستن و دلیل هایی باعث به کارشون ادامه ندن.

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه بله

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ هردو - داستانش طولانیه
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ کار خاصی نمیکردم ، به بقیه کمک میکردم... زندگیمو میکردم :S
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت  برنامه نویسی
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ شاید 3سال ، ولی توی خونه فعلا 1ساله لپ تاپ گرفتم :oops:
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ باهاش صحبت میکنم و قانعش میکنم.
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید شهاب - رئوف - شایان آباد - مهدی ایزدی - مجید آرتا - علیرضا غفاری - سجاد - مختار - مصطفی حقیقی - شایان شجاعی (شایدم بعضیا یادم رفته باشه :D)
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ نه نمیرم ، اگه همچین اتفاقی بفیته پس به این معنیه که من علمم خیلی بالاست ، پس میمونم همین ایران و برای کشور خودمون چیزی بزرگ تر از گوگل ایجاد میکنم...

موفق باشید.

24

لینک ارسال

ای بابا چقد زود 5 شنبه میشه حالا موقع مدرسه و دانشگاه باشه تا یه 5شنبه جمعه بیاد پدر آدم درمیاد اره

کلا سوال نیومد توی ذهنم از دوستانم خواهش کردم سوالاتی رو آماده کردن امیدوارم خوشتون بیاد

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟نه

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟در تمام سایت های برنامه نویسی مث این سایت اکانت باز میکردم و مشکلات رو حل میکردم به خارجیا هم کمتر اهمیت میدادم

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟بله متاسفانه دارم

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟c

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟زیاد ریسک کردم 90 درصد موفق بودند

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟نه دم مشکتان  نیست

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟آموزش برای کامپیوتر و اینا البته هست به اسم به روز ولی خب روش کار نشده

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟به نظر من میتونه

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه برنامه نویس میشدم

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟جاوا چون به هر حال جاوا بهتره از نظر قدرت پشتیبانی
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟یه زبان میساختم
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت به نظرم ثروت چون با ثروت می تونی اموزش برنامه نویسی توی فروشگاه رو بخری :oops: :oops: :oops: :oops:
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟2 سال
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟اگه نظرش پولم حرومت باشه ازش میپرسم چرا
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید جناب آقای شهاب اسکندری و همین طور آقای کاظم فرقانی
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟میگم برو گمشو گوگل احمق

249 واسه چی بود؟

249

لینک ارسال

مخترع  ماذا فازا /  از آیه فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره خوشش میاد / تو اسکایپ 180 تا ادد لیست داره   این شخص کیه؟  (چققدر طبیعی  )

این سوال دکوری نیست  :crazy: 

لینک ارسال

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟  انتظار 500 تومن رو داشتم که شده 110 تومن هنوز!

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ پشتیبانی بهتری ارائه می دادم - به حرف توسعه دهندگان گوش می دادم - به توصیه های دیگران توجه می کردم.

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ راستش از کسی بدم نمی آد ولی کسی که بخواد به حرفام توجه نکنه آدم خوبی نیست.

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ Java , C# , C++ , C

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ ریسک یعنی چی ؟ :D

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ مشکمان دم اشکمان است! :D موقعی که بی توجهی شه یا واقعا اذیت شم!

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ برنامه خندوانه-با آقای مختار عزیز

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ این دو تا کین ؟

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه؟ بله تازه زود تر شروع می کردم.

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ اول B4A رو یاد بگیرید بعد هم Java
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ بیل گیتس کیه ؟
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت؟ لذت یعنی برنامه نویسی!
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ 8 ماه!
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ میگم خودتون اگر دو روز زحمت می کشیدید ناراحت نمی شدید کسی نظر بد به کارتون بده ؟
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید؟ خیلی! Amin Shahedi - Shahab.es - Shayanshojei - مجید آرتا - vistamobile و ...
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ اگر هم حق بده برگردم بازم براشون کار نمی کنم!
لینک ارسال

سلام

آقا اون اولی که بنظرم اصلا آقا مهدب نیست

۱-درآمدی که بعد از ۴ ماه انتظار داشتم که اصلا نبود!

انتظارم برا ۴ ماه حد اقل ۱۵۰ تومن بود که ۵۰ تومن گیرم اومد...

۲-رابط کاربری و گرافیک را به اندازه خود برنامه مهم میدونستم...

۳-والا سعیم بر اینه که با هم راحت باشم ... از کسی هم کینه به دل ندارم.

۴-خانواده سی (کلا خیلی معروفن پس منم معروف میشدم! D: )

۵-والا ریسک رو خیلی دوست ندارم و تاحالا سر کار مهمی ریسک نکردم.

اگه مطمعن باشم که انجام میشه و درسته انجام میدم

۶-والا بستگی به شرایط داره! اشکم هم تقریبا لب مشکمه ولی تقریبا

۷-برنامه ای به نام «برنامه نویسی آسان است...» و از دوستان برای آموزش زبان های مختلف کمک میگرفتم

۸-کار که نشد نداره. بیل گیتس ایران زمین،بلند بگو آفرین.

۹-مطمعنا بله

۱۰-خودم که از خدامه جاوا یاد بگیرم ولی بیسیک رو هم دوست دارم!

۱۱-موجودی ۵۰ تا از حساب بانکی هامو میریختم به حساب فردی به نام شایان شجاعی که در ایران ساکن هست.گ! D;

۱۲-برنامه نویسی ثروت میاره پس برنامه نویسی بهتره.

۱۳ - شش ماه

۱۴-بهش میگم عزیزم _______________ فکر بد نکنینا میگم عزیزم دقت کن...

۱۵-من همه رو دوست دارم...

۱۶-اگه واقعیتشو میخواین میگم به خانوادم هم اگه اقامت میدین من میام وگرنه یکی دیگه رو پیدا کنید!

رئوف جان ، مهدی جان و سجاد جان ممنون از سوالات....

موفق‌تر باشید!

لینک ارسال

مخترع  ماذا فازا /  از آیه فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره خوشش میاد  :) / تو اسکایپ 180 تا ادد لیست داره  :eynak:  این شخص کیه؟  :crazy: (چققدر طبیعی  :crazy: ) فکر کنم مستر ایزدی باشه :D

خب سوالات :) بگو ببینم چه آشی برامون پختی خخخ  :D 

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ 20 میلیون در ماه هنوز نه :) 

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ سعی میکردم با برنامه نویسان بیشتر ارتباط برقرار میکردم (مثل پونیشا که با کاربر هاش مصاحبه میکنه...)

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ با کسی معذب نیستم، بودن کسایی که ازشون خوشم نمیومد ولی دیگه واسم مهم نیست.. 

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ JAVA

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ سعی میکنم فکر های منطقی کنم تا نخوام ریسک کنم، قبل از هر کار بهش فکر میکنم.

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ کلا آدم احساساتی هستم ولی اشکم دم مشکم نیست :) 

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ یه مسابقه 100 درصد

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ چرا که نه، کلا ایرانی ها شناگر های ماهری هستن ولی از بخت بد آب نیست براشون :) 

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه 100 درصد برنامه نویسی رو انتخاب می کردم بدون شک

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ هر دو، ترجیه میدم برنامه های سبک رو با b4a انجام بدم و برنامه های مهم رو با java، البته جدیدا که جاوا رو شروع کردم

11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ یه استارت آپ جدید میزدم (نمیشه ایده رو بگم چون لو میره خخخ)

12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت  برنامه نویسی، چون میشه باهاش به ثروت رسید. ولی در کنارش ثروت خیلی موثره

13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ تقریبا 2-1 سالی میشه ولی 1 ساله به صورت حرفه ایی کار میکنم.

14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ سعی میکنم دلیل اینکارشو ازش بپرسم و اگر منتطقی بود نظرشو تغییر بدم.

15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید. کلا از همه بچه خوشم میاد چون جو خوبی داریم کنار هم ولی از اخلاق شهاب خیلی خوشم میاد نمیدونم چرا :| 

16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ اگر میتونستم برگردم هم قبول نمیکردم حتی با حقوق 1 میلیارد چون دوست دارم صاحب شرکت خودم باشم تا یه کارمند ساده 

رئوف جان بازم گل کاشتی سوال ها خیلی این دفعه جالب بود، از سجاد و مهدی عزیزم تشکر میکنم. یه ایطور چیزایی تو خودتون دارید  :D  :D 

لینک ارسال

من نمیدونم شما فهمیدید به منم بگید

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ نه | ولی اینجور که بچه ها زار میزنن وضعیتم ازشون بهتره :cheshmak: 

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ برنامه رو زودتر تایید میکردم

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ راختیم با همه ، کینه؟ :D 

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ برنامه نویسی با زبان خودمون فارسی

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟من کلا ریسکم :D

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ ادمی هستم دلم خیلی زود به رحم میاد ، ولی هیچ چیزی نیست اشکمو در بیاره جز بی اعتنایی

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ آموزش بیسیک4اندروید :crazy: 

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ خیر 

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه شاید

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ جاوا صدر در صد | چون خیلی قویه
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ کاری نمیکردم زندیگیمو میکردم :|
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت  ثروت چون با ثروت میشه برنامه نویس کرایه کرد :crazy:  :crazy:  :oops: 
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ 1 سال
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ یه فصل میزدمش بدون دلیل :roomNemishe: 
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید: بچه های فندق (پژمان و سجاد و شایان ، محمد مهدی) شهاب که کلا قلب منه :gol:  بقیه هم دوست دارم جا نمیشه بگم
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ صد در صد چون گوگل قدرتیه برای خودش (البته وطنم پاره ی تنم :D:crazy: )

دوستان Mer30

249

•  
  •  

لینک ارسال

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟نه ولی فکر کنم دارم میرسم ...!

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ یه کاری میکردم که هم برنامه نویس سود کنه هم مشتری هم خودم که بازار باشم 

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟هیچکس

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ هـــــــــــــــــــــم ... سوال سختیه ... فکر کنم زبان برنامه نویسی خودمو میساختم 

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟زیاد ریسک نمیکنم

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟  دم مشکمان نیست (این چیزا به ما نمیچسبه آقا ببرش اونور دوربینتو  :دی )

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟فکر کنم معرفی برترین فیلمای جهان

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟فکر نمیکنم -____- شرایط اینجا با اونجا خیلی فرق داره ... خیلی !!! فیلم jobs رو ببینید میفهمید چی میگم

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه  100 درصد برنامه نویس میشدم ... خیلی از وقتمو سره گیم هدر دادم اگه از همون اول میرفتم سره برنامه نویسی اندروید الان خیلی موفق بودم

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟جاوا دیگه ... این که سوال نداره

11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ زنــــــــــدگــــی -__-

12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت والا ثروت باشه همه چی هست ... 

13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟حدود 4-5 سال

14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟M6-5 پیوند ها ...

15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید محمدرضا معتمدی 

16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟با سر میرم :| چرا نرم ؟ :|
لینک ارسال

سلاممممممممم  :crazy:

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟

در حدی که بتونم بگم تا یه حدی مستقل شدم و بتونم یه چیزایی رو بخرم. نه هنوز که تعجبی هم نداره چون چندان توش جلو نرفتم تا به امروز

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟

امکان بررسی خریده شدن برنامه توسط کاربر و جلوگیری از اجرای برنامه ای که خریده نشده (مثل گوگل پلی) / امکان دانلود مستقیم روی گوشی از طریق سایت (باز هم مثل گوگل پلی)

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟

نه خداروشکر. بچه های انجمن تا اونجا که ما دیدیم همه گل بودن  :gol:

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟

اچ تی ام ال! زیبایی خاصی داره به نظرم.

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟

دوستی با آدما

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟

نه زیاد! ممکنه با دیدن یه فیلم یا شنیدن یه موسیقی!

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟

یه چیزی تو مایه های برنامه ی بروز ولی خیلی پرمایه تر.

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟

نه! به نظرم اگه این ها هم تو ایران بودن دیگه ته تهش یه معلم ساعتی شده بودن

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه

بله

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟

بیسیک. چون نیاز به نوشتن xml که یه کابوس وحشتناکه رو نداره

11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟

مثلاً باید چیکار کرد چنین موقعی؟ تو از فکر طرف خوشت میاد وگرنه وقتی ببینیش یه آدمه مثل بقیه. ممکنه هم خیلی راحت از جلوش رد شی

12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت 

برنامه نویسی واسه ی ثروت  :oops:

13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟

چون توی تیزهوشان برنامه نویسی کار میکنند دوم راهنمایی کیوبیسیک و سوم راهنمایی ویژوال بیسیک رو یادمون دادن

14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟

:@

15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید

اونایی که آموزش های ویدیویی میذارن  :D

16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟

حتی یه درصد!

لینک ارسال

سلام خسته نباشید زحمت کشیدید :gol: . ( آشپز که دو تا شد آش شور میشه یا بی نمک ، دیگه سه تایی چه شود  :crazy:  )

یکی تقلب برسونه من این سوالو یاد ندارمـــــــــــــــ خیلی سخته . :fekr:

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ فعلا  در حال آموزش و یادگیریم .

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ نمیگم تو کفش بمونید . دارید اطلاعات میگیرید خودتون کار بلد نیستین اره اره اره ! :oops:

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ با همه راحتم کلا اجتماعیم . اره از یکی کینه دارم اونم شتری خودش می دونه :zoor:  اسمشو نمیگم :roomNemishe:

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ الان تو همین بیسیک موندم با این که این همه زبان برنامه نویسی پیشرفت کرده . تو رو خدا منو به زمان های گذشته نبرید . اقا کی جای من میره به گذشته ، من نمیخامممممم :S  ماشین زمان رو نگه دارین همین جا پیاده میشم .

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ اینو هستم . ریسک کردن رو دوس دارم . :cheshmak:

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ صبورم خیلی زیاد همگی دوستام میگن چه دلی داری . ولی تو تنهایی خودم اره اشکم دم مشکمه . جدیدا بهترین عزیزمو از دست دادم و ... ( خدا همه رفتگان رو رحمت کنه *** امشبم شب 5 شنبست برای شادی روحشون هر کی اینا رو خوند صلوات بفرسته . متشکــــــــــــــــــــــــــــــرم )

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ مباحث مشاوره رو دوس دارم  . حتما در این رابطه برنامه می ساختم  و حتما از دوستام هم دعوت می کردم باهام همکاری کنن . یه دست صدا نداره :tashvigh:

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ایران خودمون بیل گیتس ها و استیو جابزهای زیادی داره . 

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه؟ اری حتما

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ بیسیک چون فعلا دارم بیسیک کار می کنم
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ مگه خودم چمه جای ایشون باشم  ( اعتماد به نفســــــــــ :ok:  لایک خودم ـــــــــــ 20 )
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت ؟ با برنامه نویسی میشه ثروت داشت و با ثروت میشه برنامه نویسی . من دو تا شو میخام لطفا طراحان سوال یا رو بردارن .
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ از روزی که اینجا عضو شدم . تا برنامه نویسی هم فاصله زیاد دارم . ولی من می توانمــــــــــــ
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ برنامه ای نذاشتم که بنده خدا بخواد نظر بد بزاره و کشته بشه . :oops:
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید ؟ همه دوستان عالین . نمیشه گفت کی ماشالله بزنیم به تخته حرف ندارن . فقط همون که ازشون کینه دارمــــ :crazy:
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ نمیرم
 چو ایران نباشد تن من مباد
و
هنر نزد ایرانیان است و بـــس
لینک ارسال

سلام :gol:  علیک سلام

ای بابا چقد زود 5 شنبه میشه حالا موقع مدرسه و دانشگاه باشه تا یه 5شنبه جمعه بیاد پدر آدم درمیاد

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ زیاد - نه

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ ********

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ نه به کار کسی کار دارم و نه کسی به کارم کار داره

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟**********

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟من زیاد ریسک میکنم-آخرین ریسک خرید گوشی از تبلیغات ماهواره(البته ماهواره ندارم و خونه یکی از دوستام بودم - گوشیشم هنوز نیومده ببینم چیه :D )

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟مرد که گریه نمیکنه- ولی یه موقع هایی دل آدم میگیره و خود به خود اشک از چشم جاری میشه که طبیعیه

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ دیگه همین مونده که بریم کارگردان بشیم :oops:

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟از اونجایی که گفتی دیگر هر کی ندونه فکر میکنه اونا ایرانین و ایران اونا رو ساخته :D (ایران مردانی داره که میتونن گیتس و جابز رو تو جیبشون کنند :tashvigh: ) :ok:

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه ؟ اگه امکاناتشو مثل الان داشتم چرا که نه

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟بیسیک(چون محیطش کد نویسی کمتر داره و انسانها کلا راحت طلب هستند و دنبال راحتی توی هر کار هستند :crazy: )
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟نیستم :'((ولی اگه ظرفیتشو داشتم حتما از اون بهتر میشدم)
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت ؟ثروت(چون وقتی ثروت داشته باشی تمام آموزشای برنامه نویسی رو میخری و پیشرفت میکنی و برنامه نویس میشی ولی وقتی برنامه نویسی بلدی وبخوای از اون ثروتمند شی پ د ر ت در میاد :D )
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟یکی دو سالی میشه دوست دارم برنامه نویسی کنم ولی وقت یادگیری ندارم و همچنین حوصله(آخه من پیرم 29 سالمه :crazy: )
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ میگم آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟ :zoor: (شوخی کردم چون واسم مهم نیست :oops: )
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید؟ من هر کی خودشو بگیره و به قول ما قُد بازی در بیاره ازش خوشم نمیاد :ok: ولی انصافا همه خوبن
من واسه اونا شرط میزارم میگم باید بیاین ایران :oops:

سوالات 1 تا 8 از کاربر MahdiHD  و بقیه از کاربر Msajad ممنون ازشون :gol:  :gol: منم ازشون تشکر میکنم :gol:

249

• در ضمن من تا حالا اینقد یک جا تایپ نکرده بودم :S :crazy: :oops: :D
  •  

لینک ارسال

:roomNemishe: :roomNemishe: :roomNemishe: W.T.F ? :roomNemishe: :roomNemishe: :roomNemishe:

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ خیر

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ سیاست پذیرش برنامه هارو سخت تر میکردم :ok:

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ والا با کسی تعارف نداریم اصلا. کینه رو تقریبا از چند نفری دارم ولی برام اهمیت نداره... آنچنان کینه ای نیستم

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟شاید سی پلاس

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ معمولا زیاد. بله

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ به جرات میتونم بگم توی 4 سال اخیر شاید فقط 2 بار اشکم بیرون اومده :fekr:

برنامه ی آموزشی مربوط به کامپیوتر و اینترنت و برنامه نویسی

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ همین الان هم از این بیل گیتس ها زیاد داره ! ولی ازشون استفاده نمیشه

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه 100% همین راه رو دوباره میرفتم اما با قدرت بیشتر و بعضی از اشتباهات رو تکرار نمیکردم

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ واسه من بیسیک - چون ویژوال و سی شارپ و ... که کار کردم بسیار به بیسیک نزدیک هستند !
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ به فکر توسعه برنامه نویسی بودم بدون شک :write:
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت برنامه نویسی میتونه آدم رو توی زندگی خودش هم یک برنامه نویس کنه تا برنامه های زندگیشو به بهترین نحو اداره کنه. اما در کل جوابم: ثروت
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ 2 سال ارشد - 4 سال کاردانی و کارشناسی - 4 سال دبیرستان - شد 10 سال ! از سوم راهنمایی شروع کردم (سربازی هم جزئشون بود البته ولی خب
چون ترم هام رو زودتر تموم کردم و ... همون 10 سال حساب میشه حدودا)
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ بهش فقط لبخند ملیح میزنم
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید کسایی که همیشه مثل برادرم بودن: مهران محمودی - مجید آرتا - فرزاد موسوی - نیما قبادی
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ بدون شک یک لحظه هم تامل نمیکنم. فرداش میرم :cheshmak:

خسته نباشید بابت طرح سوالات جالبی که داشتید . از هفته واقعا سوالات جالب و خوب بودن

249

•  
  •  

لینک ارسال

سلام :gol:سلام

خلاصه پنجشنبه شد و تاپیک فان هفته پنجم :Dایول!

دیگه بهانه ای ندارم راستشو میگم همیشه راستگویی بهتره!

حجم سوالات یکمی زیاد شد :)حتما خوشمون میاد!

اول از همه سوالی که هر هفته پرسیده میشه ولی اشخاص متنوع هستن(همه مشخصات برای 1 شخص هستند بگید اون کیه :S )باشه می گیم!

آقای ایزدی چرا به سه دلیل : ماذا فاذا که کار خودش هست مطمئنم! ، این آیه رو هم بعد از این که سالار توی استاتوسش گذشت آقای ایزدی خوشش اومد و گذشت در اسکایپ ، از صد و هشتاد تا بیش تر شک نکن!

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟من که تازه راه هستم ،  باید انتظارات خودمون رو کم کنیم و کم کم ببریم بالا

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟رابطه با توسعه دهندگان رو تقویت می کردم

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟کینه خیر کینه ندارم امیدوارم کسی از من کینه نداشته باشه! بیش تر با اساتید بزرگوار مثل آقای ایزدی آقای آرتا معذب هستم

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟زبان پایتون

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟بله اهل ریسک های بالا 50 درصد هستم

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟در مواقع ناراحتی و در مواقع شوق!همین!

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟برنامه آموزش زبان های برنامه نویسی از پایه و به صورت عملی

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟فعلا خیر چرا که بستر مناسب در ایران فراهم نیست

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه حتما برنامه نویس می شدم ده بار هم که بر گردم همین راه را انتخاب می کنم!

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ برای برنامه های ساده متوسط و متوسط رو به حرفه ای بیسیک ! و برنامه های حرفه ای و خیلی حرفه ای جاوا!
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ هر وقت بودم بهت می گم!
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت ثروت چرا که با داشتن ثروت می توان اطلاعات خود را در برنامه نویسی گسترش داد و باز ثروت به دست آورد!
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ یک سال!
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ باید دلیل نظرش رو بپرسم و قانعش کنم نظرش رو خوب کنه!
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید عاغا مدیر!آقای ایزدی عزیز! :gol:
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ مطمئنا خواهم رفت و در این رابطه شکی نیست ....

سوالات 1 تا 8 از کاربر MahdiHD (خواهش می کنم) و بقیه از کاربر Msajad ممنون ازشون :gol:  :gol: 
رئوف جان سوال های خوب رو که حذف کردی!چه گلچینی کردی برادر!

249

لینک ارسال

خب سوالات :)نیدونم :fekr:

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟نه

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟مستقیم وارد بازار جهانی میشدم

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟مگه داریم؟ مگه میشه؟

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟مثل همینی که پژمان گفت

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟کم بیش ریسک میکنم

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟نه اشکم دم مشکم نیست

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟برنامه ای در رابطه با برنامه نویسی

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟هزار برابر بهترشون رو داره ولی مقعیت فراهم نیست

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه100% برنامه نویس

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟فعلا بیسیک
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟توسعه اموزش جهانی
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت ثروت در کنارش برنامه نویسی
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟4 سال
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟میپرسم مشکلت چیه و سعی میکنم راضیش کنم
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست داریدبیشتر بچه هارو از جمله(رئوف پژمان شایان شجاعی محمد مهدی شهاب اسکندری و...)
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟نمیرم خودم یه شرکت بزرگ ترش میسازم :crazy: :cheshmak:

249

• خواهش رئوف جان قابلی نداشت
  •  

لینک ارسال

سلام  :gol:  سلام هموطن

خلاصه پنجشنبه شد و تاپیک فان هفته پنجم  :D

حجم سوالات یکمی زیاد شد  :)

اول از همه سوالی که هر هفته پرسیده میشه ولی اشخاص متنوع هستن(همه مشخصات برای 1 شخص هستند بگید اون کیه  :S )

مخترع  ماذا فازا /  از آیه فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره خوشش میاد  :) / تو اسکایپ 180 تا ادد لیست داره  :eynak:  این شخص کیه؟  :crazy: (چققدر طبیعی  :crazy: )

خب سوالات  :)

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ هرچی بیشتر بهتر :دی 

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ هزار تا کار میکردم ...

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ با همه راحتم با کسی هم مشکل ندارم

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ جاوا

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ زیاد اهل رسیک نیستم

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ والا اشک من نمیاد اصلا :| مگه اینکه واقعا اتفاق خیــلی بدی بیوفته

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ خب قطعا یه برنامه خوب و جامع در مورد برنامه نویسی

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ نه ، نمیتونه ، آدمش زیاده ولی موقیتش اصلا نیست

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه ؟  آره حتما

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ جاوا ، کلا خیلی جاوا دوست دارم
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ میرفتم  تا آخر عمرم عشق و حال ، والا اون همه پول حیفه که باهاش تا آخر عمر خوش نگزرونی :دی
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت  هردو خوبه 
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ به صورت جدی دو سال ، ولی از زمانی که 13 14 سالم بود برنامه نویسی میکردم بـActionScript (Flash) l و VB 
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ اون آدم که نظر بد و فحش میده اگه چیزیم بهش بگی بازم فحش میده ، همون بهتر نگاشم نکنی :ِدی
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید همه رو دوست دارم
16-یه روز ایمیل هاتون چک میکنید و میبینید گوگل میخواد شما رو استخدام کنه ولی شرطش اینه که دیگه حق بازگشت به کشور خودتون ندارید چی کار میکنید؟ این که دیگه سوال نداره : )) همونجا میرم بلیط رزرو میکنم :))

سوالات 1 تا 8 از کاربر MahdiHD  و بقیه از کاربر Msajad ممنون ازشون  :gol:   :gol: 

249

•  
  •  

لینک ارسال

ای بابا چقد زود 5 شنبه میشه حالا موقع مدرسه و دانشگاه باشه تا یه 5شنبه جمعه بیاد پدر آدم درمیاد واااااای ! از مدرسه نگو  :20:  :20:  :20: 

1-درآمد مورد انتظارتان از برنامه نویسی؟آیا به آن رسیده اید؟ فعلا زیاد پی درآمد نیستم و درآمد قابل توجهی نداشتم . اما اگه برنامه نویسی شغلم باشه باید بهش فکر کنم  :fekr: 

2-در صورتی که صاحب کافه بازار بودید برای بالا رفتن کیفیت آن چه می کردید؟ کارمند بیشتر استخدام می کردم تا برنامه ها زود تر بررسی شه !

3-با چه کسی در انجمن راحت نیستید و در گفتگو با او معذب هستید؟آیا از کسی در انجمن کینه دارید؟ از کسی کینه ندارم . برای اولین بار هم با کسی صحبت کنم خجالت می کشم ولی بعد که یخم باز شد از سر و کولش بالا میرم  :oops: 

4-اگر به زمانی بر می گشتیم که هیچ یک از زبان های برنامه نویسی خلق نشده بودند و شما در آن زمان بودید کدام زبان را خلق می کردید؟ من از بچگی میگفتم چرا نمی تونیم فارسی بنویسیم توی HTML مثلا دوست داشتم بنویسم (اون بالا یه عکس خوشگل بزار پایینش چند تا دکمه بزار بعد بیا مطالب رو پایینش نشون بده . راستی رنگ مطالبم قرمز کن . خب من برم لالا تو خودت بقیه سایت رو درست کن)  :crazy: اون موقع 10 سالم بودا !

5-چقدر ریسک می کنید در زندگی ؟ تا الان چه ریسک هایی در زندگی کرده اید؟ ریسک خاصی نکردم . فقط دو سه تا سایت زدم براشون هاست و دامنه خریدم بعدش انداختم دور !

6- در چه موقعی اشکتان جاری می شود؟آیا اشکتان دم مشکتان است ؟؟! یا نه؟ بچه بودم جایم زخم میشد گریه میکردم اما الان خیلی وقته اشکم در نیومده .

7-در صورتی که می توانستید یک برنامه تلویزیونی در شبکه سه بسازید چه برنامه ای می ساختید با چه نوع محتوا؟از دوستان خود برا مشارکت در ساخت برنامه تلویزیونی استفاده می کردید؟ برنامه طنز ! آره اما باید استعداد هم داشته باشن تو یه زمینه همینطوری که نمیشه هر کسی رو بیارم !

8-به نظر شما ایران می تواند یک بیل گیتس و استیو جابز دیگر تربیت کند؟نظرتان در این مورد چیست؟ تربیت کرده . امکان داره هر گوشه ایران یکی بهتر از بیل گیتس هم باشه ولی به علت کم توجهی استعداد هاش شکوفا نشه !

9-اگه به زمان گذشته بر میگشتین برنامه نویس میشدید یا نه آره . خیلی زود تر از اینا برنامه نویسی می کردم 

10-جاوا یا بیسیک ؟ چرا؟ جاوا بهتره / بیسیک راحت تره              جاوا منبع آموزش فارسی کم داره / بیسیک منبع آموزشی فارسی زیاد داره
11-فرض کنید الان جای بیل گیتس بودید چیکار میکردید؟ یه چی بپرسم ؟ بیل گیتس کیه دقیقا ؟ برنامه نویسه ؟  :S 
12-برنامه نویسی بهتر است یا ثروت ( با برنامه نویسی میشه ثروت کسب کرد ولی با ثروت نمیشه علم برنامه نویسی رو کسب کرد ) جمله سنگینی بود با جرثقیل آوردمش .
13-چه مدته برنامه نویسی میکنید؟ بیسک 2/5 ماه
14-اگه اون بنده خدایی که نظر بد زیر برنامت میزاره از نزدیک ببینی چی کار میکنی؟ تاحالا کسی نظر بد نذاشته
15-توی انجمن کیو بیشتر از همه دوست دارید همه رو دوست دارم . ولی شهاب اسکندری خیلی باحاله  :gol: 

جواب پژمان در این سوال رو تخته کرد . دیگه کسی جواب اینو نده بهتره !

سوالات 1 تا 8 از کاربر MahdiHD  و بقیه از کاربر Msajad ممنون ازشون :gol:   :gol:

ممنون از شما که موجبات خنده و سرگرمی ما رو فراهم می کنید  :gol: 
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...