رفتن به مطلب
  • 0

تشخیص تاچ روی پنل پشتی

roxavito

سوال

سلام سروران

من دو تا پنل دارم و میخوام با تاچ روی صفحه که در اصل روی پنل جلویی تاچ صورت میگیره،  پنل پشتی (زیری) تاچ رو تشخیص بده و عملیات مربوطه انجام بشه؛  برنامه ام جوری هست که باید اون پنل روی پنل پشتی قرار داشته باشه و نمیتونم اونو بیارم روی این یکی.

ممنون میشم هر راهی به ذهنتون میرسه رو اعلام کنید.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

طوری که من فهمیدم...

دوتا پنل دارید ، یکی پشت و یکی رو قرار داره.

میخواین وقتی روی پنل جلویی تاچ شد ، کدی که برای پنل پشت نوشته شده اجرا بشه؟؟

یعنی پنل جلویی دیگه کاری نکنه؟

شما پنل جلو رو که اد میکنید ، رویداد Toch یا Click اش رو ایجاد نکنید توی کد نویسی.

بااینکار هرویویی که پشت این پنل باشه عملیات انجامیده.

لینک ارسال

طوری که من فهمیدم...

دوتا پنل دارید ، یکی پشت و یکی رو قرار داره.

میخواین وقتی روی پنل جلویی تاچ شد ، کدی که برای پنل پشت نوشته شده اجرا بشه؟؟

یعنی پنل جلویی دیگه کاری نکنه؟

شما پنل جلو رو که اد میکنید ، رویداد Toch یا Click اش رو ایجاد نکنید توی کد نویسی.

بااینکار هرویویی که پشت این پنل باشه عملیات انجامیده.

ممنون دوست عزیز ولی هر دو پنل کدی مجزا دارن و باید به طور همزمان به تاچ کاربر گوش بدن و عملیات مربوط به خودشون رو انجام بدن.

شاید با خودتون بگین خوب هر دو کار رو روی یک پنل انجام بدم ولی جزیان چیز دیگه ای هستش،

من برای زوم pdf از حالت مالتی تاچ Gestures استفاده کردم و برای اینکار ناچارم که از قطعه کد زیر برای تشخیص مالتی تاچ برای زوم استفاده کنم:

G.SetOnTouchListener(pdf, "PinchZoom")

که با این کار دیگه pdf من قابلیت اسکرول بودنش رو از دست میده،   برای برطرف کردن این مشکل گفتم یه پنل بذارم روی pdf و عملیات مربوط به زوم رو روی اون پنل چک کنم ولی در این صورت تنها مشکل اینه که پنل روی pdf قرار میگیره و بازم نمیشه pdf رو بالا پایین کرد،   جالب هم نیست که پنل روی پی دی اف رو مثلاً نصفه بذارم که اگه روی این نصفه تاچ شد زوم کنه و اگه روی اون نصفه شد اسکرول کنه.

سعی کردم خلاصه بنویسم، اگه متوجه نشدید یکم با تحلیل بخونیم  D:

با سپاس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...