رفتن به مطلب

سورس کامل پخش زنده وبکمها

ebham

ارسال‌های توصیه شده

خوب سورس قبلی رو دوست خوبمون حذف کردن و به من پیام دادن که از دیتابیس ایشون استفاده شده 

خوب منم دیتابیس رو از یکی از دوستان گرفته بودم و حقیقتا تو جریان کار نبودم 

چون بالای 25 تا نامه از دوستان داشتم که سورس رو واسشون بفرستم  و اون دوستمون هم گفته بود دیتابیس مال ایشون بدو

پس 

دیتابیس رو ایندفعه خودم نوشتم و تمام rtmp ها هم خودم در اوردم که مشکلی پیش نیاد 

در هر دسته 5 الی 6 تا دوربین هست 

در جایی هم گفته بودن با گت المنت نمیشه rtmp رو کشید بیرون که من طی یکی دو روز اینده اموش ویدیویی پیدا کردن rtmp رو هم با گوگل کروم خواهم گذاشت 

دیگه اسکرین شات نمیزارم خودتون سورس رو تست کنید 

رمز سورس : basic4android.org

دانلود از پیکو فایل 

=این سورس واسه یادگیری هستش خدایی فردا همه یکی از این برنامه ها نزارن تو بازار= 

راستی کسایی که سورس قبلی رو دان کردن واسه احترام به دوستمون  ازدیتابیسش استفاده نکنن  با تشکر 

لایک فراموش نشه :) 

بازم سورس میزارم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب سورس قبلی رو دوست خوبمون حذف کردن و به من پیام دادن که از دیتابیس ایشون استفاده شده 

باسلام و تشکر خدمت شما

کتابخونه aradplayer رو ضمیمه بفرمایید

لینک ارسال

باسلام و تشکر خدمت شما

کتابخونه aradplayer رو ضمیمه بفرمایید

کتابخونه 

لینک ارسال

سلام  :)  :)  :)

تشکر بابت سورس :gol:  :gol:  :gol:

ایا میشه ادرس های وبکم هارو بدون دیتابیس به برنامه داد(بدون استفاده از دیتابیس)

مثلا با کدی ادرس وبکم رو اجرا کرد؟؟؟ :fekr:  :fekr:  :fekr:

لینک ارسال

میشه ولی کد نویسی زیاد میشه

چرا وقتی لقمه رو راحت بتونیم بخوریم دور دهنمون بچرخونیم؟

لینک ارسال

دوست عزیز این جا محل پرسش و پاسخ نیست و سوالات خود را باید در تاپیک جداگانه مطرح کنید ولی به خاطر این که سوالتان بی جواب نماند :

۱- لینک ها می توانند در یک فایل تکست ذخیره شده باشند.

۲- لینک ها می توانند به صورت استرینگ در نرم افزار مشخص شده باشند.

برای پیدا کردن آدرس ها هم یک راه دیگر هم وجود دارد که وقتی پخش زنده مکان ها توسط نرم افزار انجام می شود با پلیری در موبایل خود لینک ها را پخش کنید که آدرسی که از آن پخش می کند را نمایش دهد ، حال شما می توانید آدرس را بردارید! درست است که آدرس مال نویسنده نیست و حق کپی رایتی در کار نیست ولی آدرس ها توسط نویسنده جمع شده اند و باید این حق رعایت شده باشد از طرفی دیگر نویسنده سایتی که از آن آدرس را برداشته است ذکر نکرده است پس شما هم لازم نیست ذکر کنید!و این که آقای غفاری سورس قبلی را حذف کرده اند را نمی دانم!مگر خودشان آدرس سایت منبع که لینک را از آن جمع آوری کرده بودند ذکر کرده بودند و حق آن سایت را رعایت کرده بودند که حال خودشان از لینک ها حفاظت می کنند!این بحث این جا جایز نیست ، از سورس خوبتان هم تشکر می کنم و منتظر آموزش نحوه گرفتن لینک ها هستیم. موفق باشید!

لینک ارسال

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...
لینک ارسال

لینک موجود نیست

دوست عزیز برای تبدیل لینک های قدیم انجمن به لینک جدید به جای basic4android.org در آدرس ، answercenter.ir را قرار دهید. لینک جدید آموزش :

http://answercenter.ir/topic/7720-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-rtmp-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%86%D8%AA/?hl=rtmp

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...