رفتن به مطلب

فاصله بین فیلد های لیست ویو

ali2016

ارسال‌های توصیه شده

سلام من یه لیست ویو ساختم و توش کلی مطلب گذاشتم  ولی یکی از مطالب فونتش طوریه که کل مطلب دیده نمیشه میخوام بدونم چطوری میتونم فاصله ی بین فیلد همون یه مطلبو تنظیم کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورت ارتفاعش هست؟

listviw1.SingleLineLayout.ItemHeight = 200

لینک ارسال

شما به کل لیست ویو یه فونت  بده تا همه یک دست  و بدون مشکل بشه 

لینک ارسال

دادم ولی مشکلم اینه که اگه بخوام فونتشو ریز بگیرم چشمام اذیت میشه

لطفا کمکم کنید

لینک ارسال

بابا یکی کمک کنه وژدانا لنگم

سورس رو پ خ کن ببینم چی هست اصلا دادا 

لینک ارسال

Sub Process_Globals

'These global variables will be declared once when the application starts.

'These variables can be accessed from all modules.

End Sub

Sub Globals

'These global variables will be redeclared each time the activity is created.

'These variables can only be accessed from this module.

Private ListView1 As ListView

End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)

'Do not forget to load the layout file created with the visual designer. For example:

'Activity.LoadLayout("Layout1")

Activity.LoadLayout("aaaaa")

ListView1.AddSingleLine("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت")

ListView1.AddSingleLine("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت")

ListView1.AddSingleLine("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت")

End Sub

Sub Activity_Resume

End Sub

Sub Activity_Pause (UserClosed As Boolean)

End Sub

لینک ارسال

سلام

داداش فقط میشه کل آیتم های لیست ویو رو تغیر داد، این چیزی که شما میخواین هنوز اختراع نشده :oops:

لینک ارسال

دوستان اسپم ندید

کدرو همون اول گذاشتم براتون برادر!!!!!!

@@ali2016, عزیز

یک تخلف دیگه، هشدار میگیرید و تاپیکتون بسته میشه

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

داداش فقط میشه کل آیتم های لیست ویو رو تغیر داد، این چیزی که شما میخواین هنوز اختراع نشده :oops:

توی برنامه نویسی کار نشد نداره یا راهی پیدا میکنی یا راهی میسازی !!!!!!! 

من حالا اختراع کردم  :ok:

خوب یه توضیح کوچولو میدم بعد کدها رو میزارم  تو 7 تا نوشته داشتی با کدهای زیر من اومدم 6 تا رو با AddTwoLines اد کردم و اخری و AddSingleLine شد 

اینجوری میتونیم اخری رو که نوشته بیشتری داره و ارتفاعش رو بیشتر کنیم و مشکل حل میشه 

اینم کدها موفق باشی 

ListView1.TwoLinesLayout.Label.Gravity = Gravity.CENTER
ListView1.TwoLinesLayout.ItemHeight  = 100dip
ListView1.SingleLineLayout.ItemHeight = 400dip

ListView1.AddTwoLines("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت","")
  ListView1.AddTwoLines("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت","")
	   ListView1.AddSingleLine("بی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارتبی نهایت کردن پیام همگانی %100 تضمینی و بدون نیاز به ویزا کارت")

لینک ارسال

توی برنامه نویسی کار نشد نداره یا راهی پیدا میکنی یا راهی میسازی !!!!!!! 

من حالا اختراع کردم  :ok:

خوب یه توضیح کوچولو میدم بعد کدها رو میزارم  تو 7 تا نوشته داشتی با کدهای زیر من اومدم 6 تا رو با AddTwoLines اد کردم و اخری و AddSingleLine شد 

اینجوری میتونیم اخری رو که نوشته بیشتری داره و ارتفاعش رو بیشتر کنیم و مشکل حل میشه 

اینم کدها موفق باشی 

ListView1.TwoLinesLayout.Label.Gravity = Gravity.CENTER
ListView1.TwoLinesLayout.ItemHeight  = 100dip
ListView1.SingleLineLayout.ItemHeight = 400dip

بابا انیشتین دست ما رم بگیر :tashvigh:

هر چند با این روش فقط میشه دوتا ارتفاع داد،همچنین با انیمیشنم میشه :ok:

من اگه اعتماد بنفس تورو داشتم الان رییس جمهور بودم :oops:

لینک ارسال

بابا انیشتین دست ما رم بگیر :tashvigh:

هر چند با این روش فقط میشه دوتا ارتفاع داد،همچنین با انیمیشنم میشه :ok:

من اگه اعتماد بنفس تورو داشتم الان رییس جمهور بودم :oops:

منم اگر حس طنز تو رو داشتم الان مهران مدیری بودم  :cheshmak:

لینک ارسال

@,  

@@ebham,

سلام

برادران عزیز اینجا جای جر و بحث و کل کل نیست.اینجا جمع شدیم که به مشکلات همدیگه جواب بدیم.

امیدوارم منظورمو گرفته باشید.

موفق باشید. 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

به نظر من لیست ویو، نقطه ضعف b4a هستش

من که لیست ویوی شخصی درست کردم و از شر محدودیتهای لیست ویو راحت شدم

حتما شما ها این کار رو بکنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...