رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

** نسخه ویژه برنامه با افزودن امکان چت و کلی امکانات دیگه منتشر شد .
امکانات جدید شامل : افزودن امکان چت ( به دو شکل بلوتوث و وای فای برای فواصل طولانی تر) ، تنظیمات متنوع ، بهبود گرافیک و حجم و سرعت برنامه ، خبرنامه رایگان ، امکان حمایت و...ویژگی های جدید رو توی لیست تغییرات اخیر ببینید.
گوشیتونو به یه بی سیم تبدیل کنید و مثل یک بی سیم واقعی تماس صوتی برقرار کنید و یا با دوستانتون چت کنید !
نرم افزار بی سیم لمسی با امکان برقراری اتصال به دو صورت وای فای و بلوتوث را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.
برنامه رو روی گوشیتون نصب کنید و به صورت مجانی  با دوستاتون مکالمه و یا چت کنید وحسابی سرگرم شوید و لذت ببرید.
روش استفاده از برنامه رو به صورت کامل توی قسمتهای راهنمای برنامه میتونید ببینید .
به قسمت تنظیمات برید و هرطور که دوست دارید برنامه رو تنظیم کنید.
لطفا با نظرات و امتیازاتتون از من حمایت کنید و توی برنامه به قسمت حمایت رایگان رفته و روی تبلیغ کلیک کنید
هر سوال ، پیشنهاد ، درخواست و ... که دارید رو میتونید از طرق قسمت پشتیبانی از من بپرسید

به نظر خودم که برنامه خیلی جالبیه :D و البته طبق امتیازات کاربران هم به نظرم کاربران علاقه داشتن

تا جایی هم که تونستم سعی کردم برنامه کم حجم باشه و محیط کاربری ساده ای داشته باشه و همچنین برنامه دارای پوش نوفیتیکیشن هم هست

https://cafebazaar.ir/app/ir.apps.walkietalkie/?l=fa

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باریکلا...

ایده عالی ، گرافیکم خوبه.

کی منتشر شده؟ دانلود خوبی داشته.

لینک ارسال

اندروید گوشی من هم 2.3.6 هست ، میرم قسمت اتصال با وای فای فورس کلوز میشه. :gol:

درضمن همیشه سایز ویو هارو طوری بچینید که توی گوشی های کوچیک هم بهم نخوره ، یعنی یکم باتن هارو بزرگ تر کنید تا توی گوشی کوچیک تر خراب نشه.

لینک ارسال

باریکلا...

ایده عالی ، گرافیکم خوبه.

کی منتشر شده؟ دانلود خوبی داشته.

ممنون آقای نیکروان :gol:

تاریخ اولیه انتشار تقریبا یک ماه پیش هست . بله تا الان حدود 9000 نصب فعال داشته

لینک ارسال

رو گوشي من اجرا نشده ارور لود بيت مپ داد :-)

ممنون از اطلاعت دوست عزیز

اگه امکان هست متن ارور رو برام بفرست چون تا الان اینطور اروری گزارش داده نشده بود :gol:

لینک ارسال

اندروید گوشی من هم 2.3.6 هست ، میرم قسمت اتصال با وای فای فورس کلوز میشه. :gol:

درضمن همیشه سایز ویو هارو طوری بچینید که توی گوشی های کوچیک هم بهم نخوره ، یعنی یکم باتن هارو بزرگ تر کنید تا توی گوشی کوچیک تر خراب نشه.

احتمالا به خاطر این هست که یه تم برای برنامه گذاشتم که حداقل api اون 14 هست و پوش پارسه هم گذاشتم که حدقلapi 10 میخواد. توی این نسخه تست روی گوشی با اندروید پایین رو فراموش کرده بودم همچنین ممنون از راهنمایی خوبتون .

لینک ارسال

ممنون از اطلاعت دوست عزیز

اگه امکان هست متن ارور رو برام بفرست :gol:

main_activity_create (java line:394)

Java.lang.runtimeException:

Error loading bitmap

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...