رفتن به مطلب
  • 0

آپدیت برنامه

RoyaPM

سوال

سلام دوستان

میخواستم 2 تا سوال بپرسم دیگه 2 تا تاپیک نزدم

1.من برنامه هام رو وقتی تو بازار انتشار میدم و بعد یه نسخه جدید رو میزارم تو بازار و کاربر آپدیت میکنه بعد از آپدیت در بیشتر مواقع یا تغییری در برنامه ایجاد نمیشه یا مثلا خطای نصب میده و برنامه آپدیت شده نصب نمیشه و کاربر باید یه بار برنامه رو پاک کنه و از نو دانلود کنه .. اگه راهی برای این موضوع است لطفا بگید؟

2.یه برنامه دارم که از دیتابیس استفاده میکنه و میخوام مطالب جدیدتری به دیتابیس اضافه کنم .. حالا اگه به دیتابیس مطالب جدید اضافه کنم آیا کاربر پس از آپدیت برنامه این تغییرات اضافه میشه به دیتابیسش یا نه باید نام دیتابیس رو تو آپدیت جدید عوض کنم که مطالب جدید نمایش داده بشه و خطایی به وجود نیاد؟از کاربرایی که تجربشو داشتن میخوام راهنماییم کنن

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما باید ورژن کد رو عوض کنید مثلا از یک به 2

و ورژن نیم هم که برای اینکه کاربر ببینه چه ورژنی هست عوض کنید

2- شما میاد میگید که فایل دیتابیس رو کپی کن توی گوشی کاربر با فلان اسم خب اگه بیاید از همون فایل استفاده کنید تغییرات اعمال نمیشه

پس یا باید اون دیتابیس رو پاک کنید و یا نام دیتابیس جدید رو عووض کنید یه راه دیگه ای هم داشت یادم نمیاد

لینک ارسال

شما باید ورژن کد رو عوض کنید مثلا از یک به 2

و ورژن نیم هم که برای اینکه کاربر ببینه چه ورژنی هست عوض کنید

اونو که میدونم اگه اونو عوض نکنم که اصلا تو قسمت نسخه جدید بازار آپلود نمیشه!!!

سوال من این بود که بعد از تغییرات که نسخه جدید رو تو سایت بازار میزارم بازار میاد مثلا یه برنامه 5 مگ رو در آپدیت دیگه کلش رو دانلود نمیکنه برا کاربر و قسمتی که اضافه شده و یا تغییر کرده رو برا بروزراسنی برنامه برا کاربر دانلود میکنه . مثلا از یه برنامه 5 مگی تو آپدیت فقط 600 کیلوبایت برا بروزرسانی دانلود میشه و در بیشتر مواقع با خطای نصب برنامه یا اعمال نشدن تغییرات مواجه میشه .من مشکلم اینه نه ورژن کد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...