رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد پرداخت درون برنامه ای

misagh.slm

سوال

سلام 

من میخوام داخل برنامه ام از پرداخت درون برنامه ای استفاده کنم ،برنامه ی من به طوریه که از singellineاستفاده کردم و به طور عادی در اکتیویتی فهرست بوسیله position تعریف کردم که سه مورد اول برنامه بار بشه و مورد های دیگه یک مسیج باکس باز بشه حالا میخواستم ببینم بعد از انجام پرداخت در صفحه اصلی چه دستوری باید بنویسم که برای همیشه متن های دیگه هم آزاد بشه .

لطفا جواب بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

این Sub پرداخت درون برنامه ای:

Sub pardakht_PurchaseCompleted (Success As Boolean, product As Purchase)
	If Success=True Then
		If product.DeveloperPayload="test" Then
			File.WriteString(File.DirInternal, "p.txt", "paysuccess")
			ToastMessageShow("پرداخت با موفقیت انجام شد",False)
		End If
	Else
		ToastMessageShow("متاسفانه پرداخت انجام نشد",False)
	End If
End Sub

میگه اگه پرداخت با موفقیت انجام شد یه فایل به اسم p.txt ایجاد کن.

حالا این دستور که مربوط به یه آیتم لیست ویو هست میگه که اگه این فایله بود اکتیویتی مطلب رو لود کن اگه نبود یه مسیج باکس نشون بده با دو تا دکمه ی پرداخت و بازگشت که بگه برای دیدن این قسمت باید برنامه رو به نسخه ی کامل ارتقا بدین:

Case 6
			If File.Exists(File.DirInternal, "p.txt") Then
				StartActivity("activity1")
				Activity.Finish
			Else
				Dim ans As Int
				ans=Msgbox2("برای مشاهده ی این بخش باید برنامه را به نسخه ی کامل ارتقا دهید.","توجه","ارتقا","","بازگشت",Null)
				If ans=DialogResponse.POSITIVE Then
					pardakht.RequestPayment("test","inapp","test")
				End If				
			End If

دستور select case اینجا مربوط به value هست که من اختصاص دادم. شما اگه با position نوشتین باید select position کنید.

با سلام

اینطوری خیلی راحت کاربر با ردگیری تغیرات و مشخص شدن فایل جدید ، خیلی راحت میتونه برای خریداران بعدی بگه فقط با اضافه کردن یک فایل با این نام و محتوا میتونن برنامه رو برای خرید  هک کنن . به همین راحتی !

آیا راه ایمنی برای اینکار هست ؟

طوری که بدون ایجاد فایل باشه ؟

یا حداقل اگه فایلی ایجاد میشه محتوای اون فایل فقط ب ازای همون دستگاه و با الگوریتم خاصی باشه ؟

با تشکر

لینک ارسال

با سلام

اینطوری خیلی راحت کاربر با ردگیری تغیرات و مشخص شدن فایل جدید ، خیلی راحت میتونه برای خریداران بعدی بگه فقط با اضافه کردن یک فایل با این نام و محتوا میتونن برنامه رو برای خرید  هک کنن . به همین راحتی !

آیا راه ایمنی برای اینکار هست ؟

طوری که بدون ایجاد فایل باشه ؟

یا حداقل اگه فایلی ایجاد میشه محتوای اون فایل فقط ب ازای همون دستگاه و با الگوریتم خاصی باشه ؟

با تشکر

با مرور فروشگاه می شه!

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=28

لینک ارسال

سلام دوستان برنامه رو پیکر بندی کردم 
در بازار هم طبق آموزش همه کد ها رو گرفتم و در سورس قرار دادم 
وقتی رو کمه پرداخت کلیک میکنم میگه محصول موجود نیست
" اسم رو دقیق وارد کردم " مشکل از اونجا نیست!!!
چی میتونه باشه؟
البته برنامه جدیدی روی بازار آپلود نکردم و یه برنامه قدیمی که پولی بود و قصد دارم با کتابخونه ارایه کنم معرفی کردم و محصوب جدید ساختم 
به نظر شما میشه مشکل از اینجا باشه؟

لینک ارسال

سلام دوستان برنامه رو پیکر بندی کردم

در بازار هم طبق آموزش همه کد ها رو گرفتم و در سورس قرار دادم

وقتی رو کمه پرداخت کلیک میکنم میگه محصول موجود نیست

" اسم رو دقیق وارد کردم " مشکل از اونجا نیست!!!

چی میتونه باشه؟

البته برنامه جدیدی روی بازار آپلود نکردم و یه برنامه قدیمی که پولی بود و قصد دارم با کتابخونه ارایه کنم معرفی کردم و محصوب جدید ساختم

به نظر شما میشه مشکل از اینجا باشه؟

احتمالا شناسه ی پرداخت رو اشتباه وارد میکنید. اونجا که محصول جدیدی معرفی میکنید یه فیلد به اسم آی دی داره. باید عبارتی که اونجا وارد کردید رو به جای کلمه ی test که توی کدهای بالا نوشتم وارد کنید. البته یکیشون اسم رویداده و یکی دیگه شناسه. که بهتره جفتشون رو یکی وارد کنید. فیلم آقای شاهدی رو که توی تاپیک کتابخونه ی درون پرداخت هست یه بار ببینید.
لینک ارسال

احتمالا شناسه ی پرداخت رو اشتباه وارد میکنید. اونجا که محصول جدیدی معرفی میکنید یه فیلد به اسم آی دی داره. باید عبارتی که اونجا وارد کردید رو به جای کلمه ی test که توی کدهای بالا نوشتم وارد کنید. البته یکیشون اسم رویداده و یکی دیگه شناسه. که بهتره جفتشون رو یکی وارد کنید. فیلم آقای شاهدی رو که توی تاپیک کتابخونه ی درون پرداخت هست یه بار ببینید.

شناسه رو کاملا درست وارد میکنم و دقیقا همین کاری که شما فرمودید انجام دادم و کپی کردم جای تست !!!

ولی عمل نمیکنه از همین تعجب میکنم 

در واقع برنامه تست رو میشنایه و میگه میخاید خربد کنید ؟؟؟

یهنی کار میکنه و کد ها اشتباه نیست 

به محض عوض کردن و قرار دادن شناسه خودم بعد از اجرا میگه همچین برنامه ای نیست؟؟

لینک ارسال

شناسه رو کاملا درست وارد میکنم و دقیقا همین کاری که شما فرمودید انجام دادم و کپی کردم جای تست !!!

ولی عمل نمیکنه از همین تعجب میکنم 

در واقع برنامه تست رو میشنایه و میگه میخاید خربد کنید ؟؟؟

یهنی کار میکنه و کد ها اشتباه نیست 

به محض عوض کردن و قرار دادن شناسه خودم بعد از اجرا میگه همچین برنامه ای نیست؟؟

واسه ی اپلیکیشنتون توی قسمت پرداخت درون برنامه ای فقط یه محصول با شناسه ی test تعریف کردید؟
لینک ارسال

واسه ی اپلیکیشنتون توی قسمت پرداخت درون برنامه ای فقط یه محصول با شناسه ی test تعریف کردید؟

سلام ابتدا باید بگم  مرسی که پاسخ میدید و راهنمایی میکنید دوست خوب 

ببینید 

من یه برنامه دارم 

میرم قسمت پرداخت درون برنامه ای و یک محصول براش میسازم به ایم "abc"  با قیمت 10000 طبق آموزش ها

حالا میام شناسه خودم رو در کد آموزش قرار میدم یعنی "abc" کپی میکنم به جای " inapptest "  

حالا که اجرا میگیرم میگه برنامه موجود نیست ؟؟؟

pardakht.RequestPayment("abc","inapp","pardakht1")
لینک ارسال

درست شد دوستان
مشکل از اینجا بود که اسم برنامه ای که ساخته بودم با اسم برنامه ای که در بازار آپلود کرده بودم و براش پرداخت درون برنامه ای تنظیم کرده بودم یکی نبود !!!
دقت کنید مثل من اگر از سورس نمونه استفاده میکنید حتما اسم سورس نمونه رو به اسم برنامتون تغییر بدید ..

موفق باشید

لینک ارسال

شما باید تعریف کنید ک بعد از موفقیت آمیزبودن پرداخت یه فایل ایجاد بشه. بعد از اون یه دستور if بیاد چک کنه که اگه فایله هست اکتیویتی ها رو لود کنه و اگه نیست مسیج باکس نشون بده. اگه متوجه نشدید چجوری باید این کارو کرد بگید نمونه کد بفرستم

لینک ارسال

این Sub پرداخت درون برنامه ای:

Sub pardakht_PurchaseCompleted (Success As Boolean, product As Purchase)
	If Success=True Then
		If product.DeveloperPayload="test" Then
			File.WriteString(File.DirInternal, "p.txt", "paysuccess")
			ToastMessageShow("پرداخت با موفقیت انجام شد",False)
		End If
	Else
		ToastMessageShow("متاسفانه پرداخت انجام نشد",False)
	End If
End Sub

میگه اگه پرداخت با موفقیت انجام شد یه فایل به اسم p.txt ایجاد کن.

حالا این دستور که مربوط به یه آیتم لیست ویو هست میگه که اگه این فایله بود اکتیویتی مطلب رو لود کن اگه نبود یه مسیج باکس نشون بده با دو تا دکمه ی پرداخت و بازگشت که بگه برای دیدن این قسمت باید برنامه رو به نسخه ی کامل ارتقا بدین:

Case 6
			If File.Exists(File.DirInternal, "p.txt") Then
				StartActivity("activity1")
				Activity.Finish
			Else
				Dim ans As Int
				ans=Msgbox2("برای مشاهده ی این بخش باید برنامه را به نسخه ی کامل ارتقا دهید.","توجه","ارتقا","","بازگشت",Null)
				If ans=DialogResponse.POSITIVE Then
					pardakht.RequestPayment("test","inapp","test")
				End If				
			End If

دستور select case اینجا مربوط به value هست که من اختصاص دادم. شما اگه با position نوشتین باید select position کنید.

لینک ارسال

ممنون

سلام.

خوش اومدید دوست عزیز.

لطفا از این به بعد کسی بهتون پاسخی میده ، برای تشکر از اوشون روی دکمه "پسندیدم" کلیک کنید کافیه.

و اگه مشکلتون کاملا حل شده روی "علامت زدن به عنوان حل شده" کلیک کنید تا متوجه بشیم مشکلتون حل شده. :tashvigh:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...