رفتن به مطلب
  • 0

درخواست كتابخونه

shahab.msb

سوال

سلام دوستان بنده يه كتابخونه ميخواستم كه بتونه متن داخل مولتي پنل رو منظم كنه.يعني فاصله بين خطوط و...

توي انجمن هم سرچ كردم چيزي نمياد حالا ديگه نميدونم مشكل از مرورگره يا از خود سايته

:cheshmak::ok:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لازم به کتابخانه نیس اینو ببنید برنامه پیامکی که از مولتی پنل استفاده کرده که هم تنظیم ارتفاع داره و هم تنظیم فاصله خطو

اين سورس خيلي قديميه.بعدش هم اگه اندازه فونت تغيير كنه ارتفاع ليبل و پنل تغيير ميكنه و برنامه بدريخت ميشه

لینک ارسال

اين سورس خيلي قديميه.بعدش هم اگه اندازه فونت تغيير كنه ارتفاع ليبل و پنل تغيير ميكنه و برنامه بدريخت ميشه

متوجه نمیشم شما تو اولین پست نوشتید که متن داخل مولتی پنلو تنظیم کنه این سورس هم همین کارو میکنه ربطی به قدیمی بودنش نداره 

:fekr:

لینک ارسال

دوست عزيز با اين كتابخونه چطور ميشه ارتفاع متن  و ارتفاع پنل رو هم اندازه كنيم. من از اين كتابخونه توي مولتي پنل استفاده كردم ولي متاسفانه متن كامل نمايش داده نميشه توي پنل ها

لینک ارسال

لازم به کتابخانه نیس اینو ببنید برنامه پیامکی که از مولتی پنل استفاده کرده که هم تنظیم ارتفاع داره و هم تنظیم فاصله خطوط

لینک ارسال

دوست عزيز با اين كتابخونه چطور ميشه ارتفاع متن  و ارتفاع پنل رو هم اندازه كنيم. من از اين كتابخونه توي مولتي پنل استفاده كردم ولي متاسفانه متن كامل نمايش داده نميشه توي پنل ها

panel1.Height = label1.Height

:)

لینک ارسال

panel1.Height = label1.Height

:)

من منظورم با استفاده از اين كتابخونه.كدي كه شما نوشتيد رو ميدونم

لینک ارسال

خب اين سورس متنو تنظيم نميكنه داخل مولتي پنل.همينطور كه گفتم وقتي سايز متن رو زياد تر كنيم تنطيم بهم ميريزه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...