رفتن به مطلب
  • 0

منویی شبیه arc منو

nasim

سوال

سلام دوستان خسته نباشید

من میخوتم تو برنامم از این منواستفاده کنم البته ک میکنم همون arc منو باشد ولی هرجوری با عدداش بازی کردم نشد یعنی نتونستم فاصله بین دکمه ها رو زیاد کنم با زوایه صغر اینجوری درمیان ولی همشون روی هم میفتن خواهشا راهنماییم کنید

E6RVt.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

1- این آرک منو نیست 

2- این 

Floating Action Button 

که اگر بلد بلد باشی متریال ره بندازی میتونی ازش استفاده کنی 

3- کتابخونش فک کنم تو انجمن موجوده 

4- البته شاید بشه مثلا یه باتن با همون سایز گذاشت ولی انمیشن هاش یه مقدار طولانی  میشه و خیلی شبیه خودش نمیشه 

لینک ارسال

1- این آرک منو نیست 

2- این 

Floating Action Button 

که اگر بلد بلد باشی متریال ره بندازی میتونی ازش استفاده کنی 

3- کتابخونش فک کنم تو انجمن موجوده 

4- البته شاید بشه مثلا یه باتن با همون سایز گذاشت ولی انمیشن هاش یه مقدار طولانی  میشه و خیلی شبیه خودش نمیشه 

یعنی بدون متریال نمیشه؟

دوم  اینکه من تو اون انجمن عضوم ولی روی هرلینکی کلیک کردم ارور میده نتونستم استفاده کنم ازش

لینک ارسال

دارم میگم با متریاله فقط میشه غیر متریال چیز جالبی از آب در نمیاد 

در ضمن تو انجمن اصلی b4a شما تو همه جا میتوی دانلود داشته باشی به جز بخش کتابخونه هاش (البته اگر کتابخونشو داشته باشی میتونی کدهاشو کپی پیس کنی و استفاده کنی)

لینک ارسال

دارم میگم با متریاله فقط میشه غیر متریال چیز جالبی از آب در نمیاد 

در ضمن تو انجمن اصلی b4a شما تو همه جا میتوی دانلود داشته باشی به جز بخش کتابخونه هاش (البته اگر کتابخونشو داشته باشی میتونی کدهاشو کپی پیس کنی و استفاده کنی)

آقا من هر سه صفحه رو رفتم روی هر لینکی میزنم ارور میده ممکنه شما دانلود کنین برام بذارین لینکشو

ممنون میشم

لینک ارسال

در کل پیشنهاد میشه نه با b4a و نه با ایکلیپس به سمت طراحی متریال نرید.

برای طراحی متریال باید از اندروید استودیو فقط استفاده کرد چون برای این کار کاملا آماده است و با بقیه IDE ها به دلیل یه سری پیچیدگی ها ممکنه روی بعضی دستگاها ارور بده.

به شما هم پیشنهاد میکنم از همون آرک منو استفاده کنین چون فلوتینگ اکشن بار بدون طراحی متریال زیاد فایده نداره و به زحمتش نمی ارزه.

لینک ارسال

در کل پیشنهاد میشه نه با b4a و نه با ایکلیپس به سمت طراحی متریال نرید.

برای طراحی متریال باید از اندروید استودیو فقط استفاده کرد چون برای این کار کاملا آماده است و با بقیه IDE ها به دلیل یه سری پیچیدگی ها ممکنه روی بعضی دستگاها ارور بده.

به شما هم پیشنهاد میکنم از همون آرک منو استفاده کنین چون فلوتینگ اکشن بار بدون طراحی متریال زیاد فایده نداره و به زحمتش نمی ارزه.

نه این جوری هم که میگید نیست بیسیک مستندات قوی برای متریال داره و اپ های قوی هم زده شده بستگی به تخصص و خلاقیت فرد داره

لینک ارسال

به نظرم کار ارل از این به بعد سخت میشه.

اندروید استودیو داره به شدت قدرت میگیره و واقعا کارایی مثله ساین گوگل, فایربیس, و همه چیزایی که ای پی ای لازم داره و همچنین طراحی متریال خیلی راحت تر باهاش انجام میشه.

الان دیزاینر بیسیک عقب افتاده چون کلی ویو برای متریال هست که توی دیزاینر تعریف نمیشه و باید با کدنویسی انجام شه این با فلسفه ی ساخت بیسیک فور اندروید تناقض داره چون برنامه نویسای تازه کار نمیتونن به راحتی یا به سرعت توسعه بدن برنامه هاشونو.

حالا با توجه به حساسیت طراحی متریال که توتوریال های خود سایت اصلی هم بهش اعتراف کردن بعید میدونم بدون یه تغییرات بزرگ توی دیزاینر بیسیک بتونه با قدرت قبل ادامه کار بده.

اما هنوز معتقدم سینتکس بیسیک راحت تره, سرعت برنامه نویسی بالاتره, دیباگرش حرف نداره و خیلی از چیزای دیگه که هنوز بیسیک رو دوست داشتنی کرده.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...