رفتن به مطلب
  • 0

تشخیص مکان خود با gps

amirjun32

سوال

سلام. خسته نباشید.

یکم راهنمایی در مورد gps لازم داشتم.

من یک برنامه میخام بنویسم واسه کنترل ترافیک به این نحو که لحظه به لحظه موقعیت گوشی( خودرو) رو چک کنه،

و زمانی که بین نقطه aتاb و یا بین bتا c قرار گرفت، حد سرعت مجازش رو ازدیتابیس انلاینمون بگیره، و روی نقشه نشون بده. بنظرتون همچین چیزی امکان داره یانه؟؟ اگرم کسی میتونه لطفا یک کم راهنمایی کنه. ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. خسته نباشید.

یکم راهنمایی در مورد gps لازم داشتم.

من یک برنامه میخام بنویسم واسه کنترل ترافیک به این نحو که لحظه به لحظه موقعیت گوشی( خودرو) رو چک کنه،

و زمانی که بین نقطه aتاb و یا بین bتا c قرار گرفت، حد سرعت مجازش رو ازدیتابیس انلاینمون بگیره، و روی نقشه نشون بده. بنظرتون همچین چیزی امکان داره یانه؟؟ اگرم کسی میتونه لطفا یک کم راهنمایی کنه. ممنون میشم.

داداش میتونم بدونم شما چقدر سابقه تو برنامه نویسی داری که میخوای همچین چیزی بنویسی؟

لینک ارسال

درود 

برنامه ایی که شما میخواید اماده کنید تکه کد نیست که ما به شما بگیم !! 

شما استارت کار رو بزنید و محاسباتتون رو انجام بدید هر جا به مشکل برخوردید ما و دوستان هستیم .... 

شاید این ها هم بهتون کمی کمک کنه : 

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=36

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=37

موفق باشید

لینک ارسال

من سابقمم خوبه داداش. ولی با جی پی اس کار نکردم. فقط خاستم ببینم که امکان همچین چیزی وجود داره یانه، که در این صورت استارت کار رو بزنم.

لینک ارسال

فقط سوالی که دارم اینه ک آیا میتونیم، ما روی گوگل مپ یک متن رو نمایش بدیم یانه؟؟

لینک ارسال

سلام

تا جایی میدونم میتونید اجزای دلخواه رو به پنلی که گوگل مپ رو نمایش میده اضافه کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...