رفتن به مطلب
  • 0

برای گرفتن سکه و یا باز شدن مرحله لطفا روی تبلیغات کلیک کنید

arastooms

سوال

سلام به اساتید عزیز

قصد دارم برای کتاب که دارای 10 فصل هست....
کدی بنویسیم که فصل ها قفل باشه و یوزر برای باز کردن قفل هر فصل مجبور باشه یک تبلیغ ببینه!
یعنی برای مثال اگر روی فصل دوم کلیک کرد پیامی رو ببینه که نوشته شده باشه 
" برای باز مشاهده این فصل روی تبلیغات در پاین صفحه کلیک کنید"
و بعد از کلیک بر روی تبلیغ فقط همون فصل خاص باز بشه برای همیشه و برای دیدن فصل های دیگر هم همینطور
و کار بر برای باز کردن فصل ها مجبور میشه به تعداد فصل ها روی تبلیغات کلیک کنه

از عزیزانی اگر پیشنهادی دارید و میتونید من رو راهنمایی کنید ممنون میشم که کمک کنید
با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

همچین کاری فکر نکنم بشه کرد.

حتی اگرهم بشه ، عدد این اجازه رو نمیده ، چون توی قوانینش گفته ، هیچوقت نباید کاربر رو مجبور به کلیک رو تبلیغ بکنید.

بعدشم هرآیپی هر 24ساعت یکبار میتونه روی یه تبیلغ کلیک بکنه ، بقیش حساب نمیاد.

لینک ارسال

سلام.

همچین کاری فکر نکنم بشه کرد.

حتی اگرهم بشه ، عدد این اجازه رو نمیده ، چون توی قوانینش گفته ، هیچوقت نباید کاربر رو مجبور به کلیک رو تبلیغ بکنید.

بعدشم هرآیپی هر 24ساعت یکبار میتونه روی یه تبیلغ کلیک بکنه ، بقیش حساب نمیاد.

ممنون مرسی از راهنمایی پژمان جان

ولی برنامه هایی رو می بینم که کار بر برای باز شدن مرحله بازی مجبور یک تبلیغ ببینه _ البته برنامه های خارجی

پس اون ها چه طور این کار رو میکنن؟

شاید قوانینشون متفاوت هست؟ درسته؟

لینک ارسال

بنده نمیدونم دقیق چجوریه ولی اگه بشه این جوری شاید بشه کار کرد

هر فصل یک فایل Text داشته باشه

که وقتی رو هر فصل کلیک شد چک کنه ببینه این فایل تکست هست یا نه

از اون ور بیایم تعریف کنیم که هر بار روی تبلیغات عدد کلیک شد یک فایل تکست بسازه 

ولی فکر کنم هم بازار هم عدد گیر بدن دقیق نمیدونم

شاید هم نشه همچین کاری

لینک ارسال

اصلا نمیشه همچین رویدادی ایجاد کرد که بفهمیم آیا روی بنر عدد کلیک شده یا خیر.

حتما تبلیغات خارجی فرق داره قوانینشون.

لینک ارسال

از ادپلی استفاده کن

میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک ارسال

من به این فکرکردم که توی دیتابیس یه قسمت قرار بدم که هر بار کاربر روی تبلیغات کلیک میکنه به اون عدد یکی اضافه بشه
این شدنی هست!!!
بعد وقتی روی فصل کلیک میکنه بیاد اون عدد رو چک کنه بکه شما تا حالا " 4 تبلیغ را مشاهده کرده اید" برای باز شدن این قسمت روی تبلیغات کلیک کنید"
بعد از اونطرف کاربر روی سر فصل کلیک کنه میاد با if چک میکنه اگر عدد مثلا 5 بود یا بزرکتر از 5 بود یعنی کار بر 5 تا یا بیشتر تبلیغ دیده و سر فصل رو اجرا میکنه 

لینک ارسال

سلام

نکته اول : از لحاظ کد نویسی به هیج وجه نوشتن چنین کدی امکان پذیر نیست . چون کلیک داخل سرور عدد ثبت میشن نه و هیچ جور نمیشه فهمید کلیک ثبت شده یا نه شاید از روش هایی بشه مثلا پنل بگذاری ولی اون جوری دیگه کلیک داخل عدد ثبت نمیشه

نکته دوم: بازار و عدد اجازه ی انتشار چنین برنامه ای نمی دن و اگر متوجه بشن به شدت برخورد می کنن.

نکته سوم : اونی که میگی ادپلی هست نه عدد سیستم اون مبتنی بر فیلم هست بازار هم بهش گیر نمیده سیستمش کلاً فرق داره با عدد.

نکته ی چهارم : درآمد کسب شده از این روش مشروع نیست. چون نه عدد راضی نه بازار ونه کسی که تبلیغ داده.

لینک ارسال

سلام

نکته اول : از لحاظ کد نویسی به هیج وجه نوشتن چنین کدی امکان پذیر نیست . چون کلیک داخل سرور عدد ثبت میشن نه و هیچ جور نمیشه فهمید کلیک ثبت شده یا نه شاید از روش هایی بشه مثلا پنل بگذاری ولی اون جوری دیگه کلیک داخل عدد ثبت نمیشه

نکته دوم: بازار و عدد اجازه ی انتشار چنین برنامه ای نمی دن و اگر متوجه بشن به شدت برخورد می کنن.

نکته سوم : اونی که میگی ادپلی هست نه عدد سیستم اون مبتنی بر فیلم هست بازار هم بهش گیر نمیده سیستمش کلاً فرق داره با عدد.

نکته ی چهارم : درآمد کسب شده از این روش مشروع نیست. چون نه عدد راضی نه بازار ونه کسی که تبلیغ داده.

سلام 

مرسی از راهنمایی

2 تا نکته رو به کل متوجه نشدم

اول این که من نیاز ندارم ببینم کلیک در عدد ثبت شده یا نه ؟؟من کلیک برنامه خودم رو میشمارم

یعنی میتونم بگم هر وقت این فعالیت انجام شد و فعالیت عدد شروع شد  یا این اکتیویتی باز شد و یا .... شما به این مقدار int  یه عدد اضافه کن و بعد هم همون رو چک میکنم ...

پس میشه کنترل کرد که کار بر روی آگهی کلیک کرده یا نه ....

قسمت دوم این که ادپلی چه طوری هست و چه طور کار میکنه اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم دوست عزیز

لینک ارسال

سلام 

مرسی از راهنمایی

2 تا نکته رو به کل متوجه نشدم

اول این که من نیاز ندارم ببینم کلیک در عدد ثبت شده یا نه ؟؟من کلیک برنامه خودم رو میشمارم

یعنی میتونم بگم هر وقت این فعالیت انجام شد و فعالیت عدد شروع شد  یا این اکتیویتی باز شد و یا .... شما به این مقدار int  یه عدد اضافه کن و بعد هم همون رو چک میکنم ...

پس میشه کنترل کرد که کار بر روی آگهی کلیک کرده یا نه ....

قسمت دوم این که ادپلی چه طوری هست و چه طور کار میکنه اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم دوست عزیز

می تونین کلیک برنامه خودتون بشمارین ولی دیگه سودی بهتون نداره چون کلیک عدد ثبت نمیشه .برای جواب سوال دوم هم به این سایت مراجعه کن http://adplay.ir/

لینک ارسال

http://adplay.ir/

ادپلی یه سیستم تبلیغاتیه که از b4a هم ساپورت میکنه

تبلیغاتش به صورت فیلم هست

لینک ارسال

http://adplay.ir/

ادپلی یه سیستم تبلیغاتیه که از b4a هم ساپورت میکنه

تبلیغاتش به صورت فیلم هست

می تونین کلیک برنامه خودتون بشمارین ولی دیگه سودی بهتون نداره چون کلیک عدد ثبت نمیشه .برای جواب سوال دوم هم به این سایت مراجعه کن http://adplay.ir/

البته منظور کلی من این بود که میشه این کار رو کرد که یوزر رو مجبور کنی روی تبلیغات کلیک کنه یا نه !!

این مهم نیست که بازار یا هر اپ استور دیگه ای قبول کنه این برنامه رو شاید برنامه نویس نیازی به توضیع برنامه خودش در اپ استور خاصی رو نداشته باشه و ....

در هر صورت از همه دوستان تشکر میکنم واقعا راهنمایی خوبی بود 

البته در باره ادپلی هنوز متوجه نشدم که میشه برنامه رو تنظیم کنم که با دیدن تبلیغات ادپلی قسمت های قفل باز بشه؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...