رفتن به مطلب
  • 0

از کار افتادن bluestacks

jaksimple

سوال

سلام. من بلو استکس رو نصب کردم بصورت خودکار فایلهاشو از نت گرفت.بعد از نصب کلی برنامه بخوبی بالا آمد بازی کلش رو میشد روش اجرا کرد.منتهی گهگاهی خطای گوگل پلی میگرفت و گاهی هم ترابلشوت میشد از بلو استکس.الان دیگه به کل کار نمیفته... یعنی وقتی کلیک کنم رو بلواستکس در حال بارگذاری (Instalizing) میشه چن ثانیه بعدش صفحه میره چیزی بالا نمیاد. سایتارو دنبال کردم گفته ودن باید فرم نتورک رو نصب کنیم منم آخرین ورژنشو دانلود کردمو نصب کردم. همینطور گفته بودن آخرین نسخه کارت گرافیک ، منم آخرین نسخه NVida  رو دانلود کردمو نصب کردم. بازم درست نشد. حتی نسخه مود شده بلواستکس رو دانلود کردم باز هم همون شکل بارگذاری میشد و صفحه میرفت.

آنتی ویروسممsmart security

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من بلو استکس رو نصب کردم بصورت خودکار فایلهاشو از نت گرفت.بعد از نصب کلی برنامه، بخوبی بالا آمد بازی کلش رو میشد روش اجرا کرد.منتهی گهگاهی خطای گوگل پلی میگرفت و گاهی هم بلواستکس ترابلشوت میشد.الان دیگه به کل کار نمیکنه... یعنی وقتی کلیک کنم رو بلواستکس در حال بارگذاری (Intalizing) میشه چن ثانیه بعدش صفحه میره چیزی بالا نمیاد. سایتارو دنبال کردم گفته بودن باید فرم نتورک رو نصب کنیم منم آخرین ورژنشو دانلود کردمو نصب کردم. همینطور گفته بودن آخرین نسخه کارت گرافیک ، منم آخرین نسخه nVIDIA  رو دانلود کردمو نصب کردم؛ بازم درست نشد. حتی نسخه مود شده بلواستکس رو دانلود کردم باز هم همون شکل بارگذاری میشد و صفحه میرفت.

لینک ارسال

شبیه ساز ها بر روی بعضی از سیستم ها سازگار نیستند

بعدشم شما یه بار حذف نصب کنید و اقدام به نصب کنید

نسخه ی فریمورک 3.5 رو استفاده کن

همچنین رم شما بهتره بالای 2 گیگابایت باشه

و یا نسخه ی افلاین رو دانلود و نصب کنید

اگر مشکل شما حل نشد مجبورید شبیه ساز دیگه نصب کنید

سوال شما زیاد ربطی به انجمن برنامه نویسی نداشت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...