رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با SlidingPanels

aryajonbesh

سوال

با سلام خدمت دوستان عزیزم

عزیزان، من از کلاس SlidingPanels استفاده کردم و اونو در یک ScrollView قراردادم.

تا مادامی که ارتفاع SlidingPanels مورد استفاده از ارتفاع ScrollView بیشتر نبود مشکلی نداشتم، اما به محض اینکه ارتفاع اسلاید از ارتفاع ظرف خودش که همون ScrollView بیشتر میشه، تاچ SlidingPanels به هم میریزنه و درست کار نمیکنه و نمیشه اسلایدهارو با تاچ تغییر داد.

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

با سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده قبلنا یک پروژه نوشته بودم که با همین اسلاید پنل بود و بنده بر عکس شما عمل می کردم یعنی توی اسلاید ها اسکرول بود و قسمتی که اسکرول بود قابلیت تاچش دیگه عمل نمی کرد و قفقط قسمتی که اسکرول نبود تاچش کار می کرد.

این مشکل شما هم به خاطر تغییر اندازه پنل هستش فک کنم که عمل نمی کنه.

لینک ارسال

سلام

بنده قبلنا یک پروژه نوشته بودم که با همین اسلاید پنل بود و بنده بر عکس شما عمل می کردم یعنی توی اسلاید ها اسکرول بود و قسمتی که اسکرول بود قابلیت تاچش دیگه عمل نمی کرد و قفقط قسمتی که اسکرول نبود تاچش کار می کرد.

این مشکل شما هم به خاطر تغییر اندازه پنل هستش فک کنم که عمل نمی کنه.

یعنی هیچ راه حلی نیست که بشه این مشکل مرتفع بشه؟

با سپاس

لینک ارسال

ببینید شما برعکسش بیایید عمل کنید.اسکرول ویو رو توی اسلاید پنل قرار بدید.و اینجا با SendToBack  و BringToFront  مربوط به اسکرول بازی کنید بببینید خاصیت تاچش در چه حاله.بنده زیاد وقت نکردم روش کار کنم.

لینک ارسال

ببینید شما برعکسش بیایید عمل کنید.اسکرول ویو رو توی اسلاید پنل قرار بدید.و اینجا با SendToBack  و BringToFront  مربوط به اسکرول بازی کنید بببینید خاصیت تاچش در چه حاله.بنده زیاد وقت نکردم روش کار کنم.

مجید جان به این حالتی که گفتی نیازی ندارم.

من باید حتما اسلاید پنل رو داخل اسکرول ویو قرار بدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...