رفتن به مطلب
  • 0

استفاده از دیتابیس یا لیست ویو

puyan.best

سوال

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

من میخوام حدودا 6000 تا اسم رو در یک برنامه استفاده کنم. 

سوال اولم :  اگه از دیتابیس استفاده نکنم سرعت برنامه میاد پایین یا اتفاق دیگه ای میفته یا اگه  توی لیست ویو ذخیره کنم با دیتا بیس فرقی داره ؟

سوال دوم : توی برنامه میخوام وقتی یه اسمو وارد کردم اسمای مثل اونو نشون بده. آیا امکان داره با استفاده از لیست ویو یا ... این کارو انجام بدم یا باید حتما از دیتابیس استفاده کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

برای سوال اولت که فک نکنم برای 6 هزارتا کندی به بار بیاد اما واقعا 6000 بار میخوای عبارت وارد لیست ویو کنی دستی؟؟،، بهتره بریزی توی دیتابیس که بهینه تر بشه

سوال دومت هم یه چیزی بود توی انجمن به اسم سرچ ویو که فک کنم توی لیست ویو سرچ میکرد اما من به شخصه نتونستم باهاش کار کنم

بی دردسر ترین چیز، دیتابیسه

اگه مهارت دارید که خیر و برکت، اگه نه سرچ کنید اموزش های دیتابیس و اگه کدها براتون صعب بود، "کتابخانه farakhani نسخه 3"

موفق تر باشید برادر :gol:

لینک ارسال

سلام

برای سوال اولت که فک نکنم برای 6 هزارتا کندی به بار بیاد اما واقعا 6000 بار میخوای عبارت وارد لیست ویو کنی دستی؟؟،، بهتره بریزی توی دیتابیس که بهینه تر بشه

سوال دومت هم یه چیزی بود توی انجمن به اسم سرچ ویو که فک کنم توی لیست ویو سرچ میکرد اما من به شخصه نتونستم باهاش کار کنم

بی دردسر ترین چیز، دیتابیسه

اگه مهارت دارید که خیر و برکت، اگه نه سرچ کنید اموزش های دیتابیس و اگه کدها براتون صعب بود، "کتابخانه farakhani نسخه 3"

موفق تر باشید برادر :gol:

فوق العاده بود.... ممنون..... فقط نفهمیدم این "کتابخانه farakhani نسخه 3" . به چه درد میخوره ؟ 

لینک ارسال

فوق العاده بود.... ممنون..... فقط نفهمیدم این "کتابخانه farakhani نسخه 3" . به چه درد میخوره ؟ 

خوب واسه فراخوانی دیتابیست یا باید از روش کتابخونه sql بری یا کتابخونه farakhani که آقا شهاب عزیز زحمت نوشتن رو کشیدن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...