رفتن به مطلب

تاپیک فان هفته هفتم | 28 آبان

رئوف رضایی

ارسال‌های توصیه شده

سلام :)

این هفته هم فک کنم دستتون نابود شه :| :fekr: 

سوالات به برنامه نویسی ربطی ندارند و اکثرا روانشناسی هستن ، به بزرگی خودتون ببخشید

شاید سوالا تکراری باشه ،بازم به بزرگی خودتون ببخشید :gol: 

اقا درک کنید سوال نیست مخصوصا مشغله و... کلا راه نمیده ک فکر  کنیم سوال جور کنیم :)

یاد تاپیک فان هفته اول و دوم .. تا 4ام میرسم خندم میگیره :| کلا 5تا سوال توش بود

این دو هفته کلا متفاوته  :crazy: 

خب این هفته از رنگ بند کفشونم پرسیدیم :| :crazy: 

شروع :)

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

به چه درجه ای توی این انجمن برسی قانع می شی؟ :@  از همین راضی ام

سنگین تری کاری که تا امروز با کامپیوتر کردی چی بوده؟ :eynak:  3Dmax

خودتو ده سال دیگه تو برنامه نویسی تو چه سطحی می بینی؟ :cheshmak: نظره خاصی ندارم اصلا  :fekr: 

به نظرت فینگیلیش تایپ کردن با کلاسیه؟ کلاس که نه ولی خیلی ها مثل من بیشتر از رو عادته که تایپ میکنن

اسم بلوتوث گوشیت اون قدیما چی بود؟ (اگه اسمش عجیب غریبه توضیح بده معنی اش چیه؟) معمولا اسم بلوتوث رو تغییر نمیدم ، همون دیفالت خودشه

لوکس ترین رستورانی که رفتی کجا بوده؟ چی خوردی؟ لوکس که زیاد رفتم ولی لوکس ترینش کخ حال کدم غذای ایتالیایی میلان

خفن ترین ماشینی که تو عمرت سوار شدی چی بوده؟ لکسوس :))

تا حالا مکه رفتی؟ نه

مجردی با دوستات رفتی مسافرت؟ زیاااد

بچه بودی سیگار کشیدی بعد خانواده بفهمن دعوات کنن؟ نه کلا از سیگار بدم میومد از همون اول

اسم مدرسه ی دوران دبستانت چی بود؟ امام محمد باقر (ع)

بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ مشهد به دنیا اومدم ،از 2سالگی رفتیم زاهدان ،اونجا بزرگ شدم ، 4 5 سالیه که دوباره اومدیم مشهد

دوست داشتی اسمت چی باشه؟ امین

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ حس خوشتیپی و خوشگلی  :eynak:  :D 

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ گیتار ، که خیلی وقته میزنم ،چند سال پیش آموزش هم میدادم ولی دیگه چند وقتیه زیاد دیگه وقت نمیکنم دنبالش برم

بهرین خوابی که دیدی چی بود؟  نمیدونم :|

بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ اینم نمیدونم :|

اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ میرم یه کشور آزاد و خوب یه کار خوب هم راه میندازم و  راحت زندگیمو میکنم

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ بچه ؟ هولی شت

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ همه ایران سرای من است :S 

دوست داشتی چه رشته ای و کجا قبول میشدی؟ عمران و مشهد که قبول هم شدم 

آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ گریه فوت بابام  ، خنده هم که سعی میکنم همیشه بخندم

تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ نمیدونم بخدا اینو

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ همین راهو ادامه میدادم ولی خوب خیلی کار ها رو نمیکردم

فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ Limitless  :crazy: 

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ از خدا

دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین  چی بود؟ چه هدیه ای بگیری مهم نیست اینکه از کی بگیری مهمه ، بهترینش یه کشتی کوچولو بود 

اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ نگم بهتریه : )))

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ بابام برگرده ، همون ده میلیاردی گه گفتی رو بهم بدم (به همین 10تا قانع ام :دی) سومیش رو نمیشه بگم دیگه :دی

دلت میگره چیکار می کنی؟ قلیون :|

اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ فکر نمیکنم

خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ قطعا سگامو

اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ نمیدونم ولی فکر کنم از سرطان ریه بمیرم  :roomNemishe:  :D 

اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟

خدا: با فکرش از انجام خیلی کارا پشیمون میشم ، بهترینه

مادر: عشق

پدر: دلتنگی

چاپلوسی: اوق

تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)؟ البته

دستتون سالمه؟ :| خدا لعنتت کنه :دی

خدا شفا بده

هرچی هم فوش دادی خودتی

حقیقتا سوالا هم از من نبود :D

از کاربر @asajadi84بودش :)

فدای کاربر  بدلیل روحیه بخشی قبل از زدن تاپیک فان  :crazy:  :| :| King Eskandari :دی

خدا قوت قهرمان تا هفته بعد دستتو گچ بگیر  زنده باشی دلاور

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...