رفتن به مطلب
  • 0

جواب دادن به زنگ تلفن

MahdiHD

سوال

سلام خسته نباشید!
آیا برای جواب دادن به تماس راهی جز استفاده از کتابخونه AnswerCall وجود داره؟چندین بار جستجو کردم ولی در همه تاپیک ها از این کتابخونه استفاده شده بود! متشکر و ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا پژمان این هم کار نکرد ! با شرط و بدون شرط هیچ عکس العملی نشون نمی داد! صفحه باز می شد بدون مشکل ، اما تماس پاسخ داده نمی شد! کد ها رو برای بررسی قرار می دم! (تست شده در LG G2 اندروید 5)

کد های سرویس :

#Region  Service Attributes 	#StartAtBoot: True	#StartCommandReturnValue: android.app.Service.START_STICKY#End RegionSub Process_GlobalsDim tamas As PhoneEventsDim pi As PhoneIdEnd SubSub Service_Createtamas.InitializeWithPhoneState("tamas",pi)End SubSub tamas_PhoneStateChanged (State As String, IncomingNumber As String, Intent As Intent)If State="RINGING" Then 	StartActivity(Call)End IfEnd Sub
کد های اکتیویتی (وقتی هم که کد تست زنگ خوردن رو می ذاشتم هم کار نمی کرد ، متغیر و اینشالایز جاوا رو هم در ساب دکمه انجام دادم اما تغییری حاصل نشد ) :
#Region  Activity Attributes 	#FullScreen: True	#IncludeTitle: False#End RegionSub Process_GlobalsEnd SubSub Globals    Dim java As JavaObject	Private Button1 As Button	Private Button2 As ButtonEnd SubSub Activity_Create(FirstTime As Boolean)	Activity.LoadLayout("Layout1")    java.InitializeContextEnd SubSub Button2_Click		java.RunMethod("answer",Null)End Sub#if javaimport android.content.Intent;import android.view.KeyEvent;    public void answer(){        Intent buttonDown = new Intent(Intent.ACTION_MEDIA_BUTTON);                 	buttonDown.putExtra(Intent.EXTRA_KEY_EVENT, new KeyEvent(KeyEvent.ACTION_DOWN, KeyEvent.KEYCODE_HEADSETHOOK));    	this.getApplicationContext().sendOrderedBroadcast(buttonDown, "android.permission.CALL_PRIVILEGED");    	Intent buttonUp = new Intent(Intent.ACTION_MEDIA_BUTTON);                   	buttonUp.putExtra(Intent.EXTRA_KEY_EVENT, new KeyEvent(KeyEvent.ACTION_UP, KeyEvent.KEYCODE_HEADSETHOOK));    	this.getApplicationContext().sendOrderedBroadcast(buttonUp, "android.permission.CALL_PRIVILEGED");    }#end if
اگر راه حل دارید بفرمایید :gol:
لینک ارسال

پس اندروید گوشیت 5هست... روی گوشی من بخوبی کار میکنه.

بخاطر همینه من دیروز دیدم یکی دقیقا تویه سایت خارجی گفته بود من ازاین کد استفاده میکنم اما رو اندروید 5 کار نمیده.

پس یکمی منتظر باش اگه تونستم راه حلی واسش پیدا میکنم و کتابخانش رو هم میسازم تا جایگزین این AnswerPhone ما بشه...

اگه دوستان دیگه اطلاعاتی داشتن جواب بدن که چه بهتر.

لینک ارسال

از کتابخانه AnswerCall طبق بررسی های من تنها می توان در سرویس استفاده کرد! و طبق لینک زیر هم راهی غیر از این کتابخانه برای جواب دادن به تماس های ورودی وجود ندارد! پس اگر لطف کنید کد های آن را تبدیل کنید ممنون می شوم!

http://www.b4x.com/android/forum/threads/answering-incoming-call.8013/#post45286

در لینک زیر هم کدهای جاوا این کار توضیح داده شده است!

http://stackoverflow.com/questions/2610587/how-to-programmatically-answer-a-call

سلام مجدد.

من الان تست کردم مشکلی نداشت.

یعنی یه سرویس ساختم گوش دادن به تماس رو اونجا راه انداختم:

Sub Process_Globals
Dim p As PhoneEvents
Dim p2 As PhoneId
End Sub

Sub Service_Create
p.InitializeWithPhoneState("p",p2)

End Sub
Sub p_PhoneStateChanged (State As String, IncomingNumber As String, Intent As Intent)
	If State="RINGING" Then
		StartActivity(Main)
	End If
End Sub

بعد به محض استارت اکتیویتی گفتم به تماس جواب بده مشکلی هم نداشت جواب داد:

Sub Globals
Dim a As AnswerCall
End Sub

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
	'Activity.LoadLayout("Layout1")'
	StartService(servi)

a.Initialize("a")

If a.isRinging=True Then
	a.AnswerPhone		
End If
End Sub

اینم سورسش ، تست بکن ببین توی گوشیت کار میده یانه.

لینک ارسال

دوست عزیز نظرسنجی که نذاشتم که می گید این جا استفاده کنید یا اون جا استفاده کنید که! مطمئنا نیاز دارم در در اکتیویتی اجرا کنم! اگر راه حلی دارید بفرمایید !

ببینید چیزی که خوایید غیر ممکنه چون وقتی گوشی شما زنگ میخوره  سیستم عامل کنترل را از شما میگیره و به برنامه تماس میده و در برنامه شما Activity_Pause اتفاق میفته و کنترل از برنامه شما خارج میشه به همین دلیل AnswerCall  فقط در سرویس کار میکنه

اگه میخوایی یه اکتویتی هم باز بشه شما میتونید توی سرویس بعد از  وصل کردن تماس یه اکتیویتی هم باز کنید

لینک ارسال

ممنون! ولی گوشی من اکتیویتی باز می شه ولی جواب داده نمی شه! اگر لطف کنید کد جاوا رو تبدیل کنید عالی هست ! چند خط بیش تر نیست! ممنون!
لینک ارسال

ولی قطع کردن تماس انجام می شه در اکتیویتی! پس این کار رو هم می شه انجام داد! اگر کد های جاوا تبدیل بشه به احتمال زیاد می شه انجام داد!
لینک ارسال

اینم کد جاواش تست کردم کار کرد.

این متد رو ایجاد کن به صورت جاوا:

#if java
import android.content.Intent;
import android.view.KeyEvent;

public void answer(){
        Intent buttonDown = new Intent(Intent.ACTION_MEDIA_BUTTON);             
    	buttonDown.putExtra(Intent.EXTRA_KEY_EVENT, new KeyEvent(KeyEvent.ACTION_DOWN, KeyEvent.KEYCODE_HEADSETHOOK));
    	this.getApplicationContext().sendOrderedBroadcast(buttonDown, "android.permission.CALL_PRIVILEGED");

Intent buttonUp = new Intent(Intent.ACTION_MEDIA_BUTTON);               
    	buttonUp.putExtra(Intent.EXTRA_KEY_EVENT, new KeyEvent(KeyEvent.ACTION_UP, KeyEvent.KEYCODE_HEADSETHOOK));
    	this.getApplicationContext().sendOrderedBroadcast(buttonUp, "android.permission.CALL_PRIVILEGED");
    }
#end if

برای جواب دادن هم:

Dim java As JavaObject
java.InitializeContext
java.RunMethod("answer",Null)

این دسترسی هم یادت نره اضافه کن:

AddPermission(android.permission.CALL_PHONE)
AddPermission(android.permission.READ_PHONE_STATE)

فقط برای RunMethod کردن یه شرط با کتابخانه AnswerPhone بذار که اگه درحال زنگ خوردن بود جواب بده ، چون وگرنه آهنگ پخش میکنه.(روی دکمه مدیا کلیک میکنه بخاطر همین!)

لینک ارسال

و همچنان این سوال مهم بی پاسخ مانده است!

در صفحه زیر مشکل من پرسیده شده است و جواب داده شده است! اگر یکی از دوستان زحمت تبدیل کد ها رو بکشند ممنون می شم! تا بقیه دوستان هم بتونند استفاده بکنند!

http://stackoverflow.com/questions/26924618/how-can-incoming-calls-be-answered-programmatically-in-android-5-0-lollipop

لینک ارسال

مگه چه اشکالی داره توی سرویس اجرا بشه خوب توی سرویس اجراش کنید

لینک ارسال

سلام دوستان خدایی اگر کسی میدونه چطوری در اندروید 5 به بالا به تماس پاسخ بدیم با استفاده از answer call در اندروید 5 به پایین درسته

لینک ارسال

سلام دوستان خدایی اگر کسی میدونه چطوری در اندروید 5 به بالا به تماس پاسخ بدیم با استفاده از answer call در اندروید 5 به پایین درسته

بعید میدونم توی اندروید 5 به بالا این امکان وجود داشته باشه  :sorry:

لینک ارسال

دوستان لطفا کمک کنید ! چند خط کد بیش تر نیست ‌‌... از دوستانی که به جاوا مسلط هستند خواهش می کنم این چند خط کد رو تبدیل بکنند ! الان مشکل من روی اندروید پنج و به بالاست! ممنون :gol:

لینک ارسال

درود

با BroadCast Receiver هم میتونید تماس های وزودی رو کنترل کنید

این تاپیک رو نگاه کنید:

http://answercenter.ir/topic/2443-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-b4a-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%9F/

استاد حقیقی راهنمایی کردن  :write:

لینک ارسال

ممنون از پاسختون! من قبلا این تاپیک رو بررسی کرده بودم ... در این تاپیک موضوع رد تماس کامل بررسی شده اما به جواب دادن به تماس اشاره ای نشده چون که مشکل در این رابطه نبوده!لطف می کنید راه حل دیگه ای بگید؟ ممنون
لینک ارسال

دوست عزیز نظرسنجی که نذاشتم که می گید این جا استفاده کنید یا اون جا استفاده کنید که! مطمئنا نیاز دارم در در اکتیویتی اجرا کنم! اگر راه حلی دارید بفرمایید !
لینک ارسال

سلام.

چرا نمیخوای از کتابخانه ی AnswerCall استفاده کنی مهدی؟؟

دلیلتو بگو.

منم کد جاواش رو واست پیدا میکنم میتونیم با In Line Java پیادش کنیم رو بیسیک.

لینک ارسال

شما اومدید کد جاوا رو تبدیل کردید و من استفاده کردم! پس نباید در نسخه های مختلف اندروید مشکلی باشه!

اگر لطف کنید سمپل sdk اندروید پنج رو یک بررسی بکنید و کد جاوا جواب دادن به تماس اون سمپل رو تبدیل بکنید عالی هست! در این صورت نباید مشکلی باشه! اگر هم بقیه دوستان راه حلی دارند بفرمایند ممنون!

لینک ارسال

سلام.

چرا نمیخوای از کتابخانه ی AnswerCall استفاده کنی مهدی؟؟

دلیلتو بگو.

منم کد جاواش رو واست پیدا میکنم میتونیم با In Line Java پیادش کنیم رو بیسیک.

از کتابخانه AnswerCall طبق بررسی های من تنها می توان در سرویس استفاده کرد! و طبق لینک زیر هم راهی غیر از این کتابخانه برای جواب دادن به تماس های ورودی وجود ندارد! پس اگر لطف کنید کد های آن را تبدیل کنید ممنون می شوم!

http://www.b4x.com/android/forum/threads/answering-incoming-call.8013/#post45286

در لینک زیر هم کدهای جاوا این کار توضیح داده شده است!

http://stackoverflow.com/questions/2610587/how-to-programmatically-answer-a-call

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...